Yarın Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

yarin-bu-10-altcoin-icin-buyuk-gun:-iste-olacaklar!

Bir haftanın daha sonuna geldik ve yarın yeni bir haftaya merhaba diyeceğiz. Bu süreçte, yeni haftaya hazırlanmak adına, sırada neler olduğunu takip etmek önem arz ediyor. Bu nedenle bu yazımızda, yarın hangi altcoin için hangi gelişmeler olduğunu aktaracağız. İşte detaylar…

Yarın, 10 altcoin için kritik olacak

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere piyasalarda ekosistem gelişmeleri büyük önem taşıyor. Örneğin, borsaların yeni listelediği coin’lerin eriştiği kullanıcı tabanı genişliyor. Diğer yandan, piyasaya sürülen yeni ürünler ekosisteme yeni özellikler katıyor. Aşağıdaki listede, yarınki gelişmeleri görebilirsiniz.

  • MEXC Global, Spider Tanks’i (SILK) USDT çifti ile yarın, TSİ 15‘te listeliyor.
  • LBank, CareCoin’i (CARE) USDT çifti ile yarın, TSİ 10’da listeliyor.
  • Tellor (TRB), geliştiricilerinin katılacağı bir soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.
  • BitMart, Bficoin’i (BFIC) USDT çifti ile yarın, TSİ 18’de listeliyor.
  • Azbit (AZ), haftalık AZ coin yakımını yarın gerçekleştirecek.
  • ELLERIUM (ELM), birinci müzayede sürecini yarın başlatıyor. Süreç, 5-11 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Katılım sağlamanız için elinizde USDC ve ELM olması gerekmekte.
  • Poloniex, Bitcicoin’i (BITCI) yarın, TSİ 14’te listeliyor. Yatırma işlemleri aynı gün 12’de başlayacak.
  • Poloniex, FPFT, SNFT ve BFT’yi yarın TSİ 14’te listeliyor. Yatırma işlemleri ise yarın, 12’de başlayacak. Coin’ler, USDT ve USDD çiftleri ile listelenecek.
Dikkat: Sosyal Medya MAGİC ve Bu 9 Altcoin'i Konuşuyor!

Piyasada bu haftayı nasıl geçirdi?

Geçen hafta sonu fiyat hareketleri açısından oldukça sıkıcıydı. BTC hafta sonunun çoğunu yaklaşık 16.500 dolar seviyesinde geçirdi. Pazartesi, fiyatın 16.000 dolara düşmesiyle başladı. Ancak boğalar ivme yakaladı. Böylece Bitcoin’de daha fazla düşüşe izin vermedi. ABD Fed Başkanı Jerome Powell’ın Cuma günü açıklanan istihdam raporu, piyasaları etkileyecek bir gelişmeydi. Bunun yanı sıra son faiz artırımını açıkladığı hafta ortasında daha fazla volatilite beklenmekteydi.

Ancak, her iki olay da önceki olayların aksine çok fazla fiyat hareketi sağlamadı. Yine de Bitcoin, iki haftanın en yüksek seviyesine ulaştı. 17.000 dolarda nispeten sakin kalsa da, 17.000 doların hafif bir şekilde üzerine çıktığı oldu.  İçinde bulunduğumuz hafta sonu geldiğinde, BTC, 17.000 dolardaydı. Ayrıca bir süre orada kaldı. İşlem hacimleri bir kez daha düştü. Bitcoin’in piyasa değeri hala 330 milyar doların altında. Diğer yandan, altcoin’ler üzerindeki hakimiyeti ise yüzde 38,3.

Bu 3 Altcoin Aniden Fırlayabilir! Ama…

Altcoinlerin çoğu, önemli hareketlerin olmadığı hafta sonu boyunca BTC’nin performansını taklit etti. Ethereum, son 24 saatte yaklaşık yüzde 1 değer kaybetti ve 1.250 dolara düştü. Binance Coin, Ripple, Cardano, Polygon, Polkadot, Shiba Inu, Litecoin ve OKB dünkü seviyelerinde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Yarın Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Category:
News