Ünlü Şirket Şaşırtan Müjdeyi Verdi: Bu Altcoin Ekleniyor!

unlu-sirket-sasirtan-mujdeyi-verdi:-bu-altcoin-ekleniyor!

En eski kripto para saklama hizmetlerinden Casa, 2023 için şaşırtıcı bir duyuru yaptı. Piyasanın en büyük altcoin projesi için destek ekleyeceğini müjdeledi.

Casa, bu altcoin için 2023 planlarını duyurdu

Haber, Casa’nın kurucu ortağı ve CTO’su Jameson Lopp’un Twitter hesabından geldi. Kripto fenomeni, kripto para saklama hizmeti Casa’nın 2023’te Ethereum (ETH) için destek ekleyebileceğini söylüyor. Casa, kullanıcıların kriptografik anahtarlarını koruması için çok imzalı bir cüzdan sunan bir Blockchain yazılımı şirketidir. Şirket bugüne kadar sadece Bitcoin için hizmet verdiği için Ethereum desteği şaşırtıcı haberdi.

Jameson Lopp ayrıca Ethereum desteğinin diğer yönlerini ele aldı. Casa’nın yeni hamlesinin, müşteri talebinden kaynaklandığını öne sürdü. Bu artık Casa kullanıcılarının Bitcoin yerine diğer kriptoları da aradığı anlamına geliyor. Başka bir değişle, Casa kullanıcıları tek bir ara yüzden ayrılmadan BTC ve ETH transferi yapabilecekleri bir platforma ihtiyaç duyuyor. Lopp, insanların kullanımı kolay bir saklama hizmetine olan ihtiyacının arıttığını söylüyor. Kurucu bu nedenle Casa’nın artık geniş kitlelere açık alması gerektiğini altını çizdi:

Casa’daki vizyonumuz, bireylerin kriptografi ile güçlendirildiği bir dünya oluşturmaya yardımcı olmaktır. Bu ana akımı benimsemek için, ortalama bir kişinin kendi özel anahtarlarını güvenle güvenceye alması kolay olmalıdır. İnsanların kripto paralar için anahtarları güvence altına almasına yardımcı olmak sadece ilk adım.

Ethereum listede, Casa’nın diğer altcoin’ler için planı var mı?

Kurucu ortak Jameson Lopp, Ethereum desteği için henüz net bir tarih paylaşmadı. Tweet’te desteğin 2023 yılında aktif olacağını belirtti. Lopp bununla birlikte, Casa’nın Bitcoin çözümleri geliştirmeye devam edeceğini söylüyor. Diğer altcoin’lerin eklenip eklenmeyeceği konusunda, henüz bunun için yeterli talep olmadığını söyledi. Duyuru diğer kripto fenomenleri tarafından heyecanla karşılandı. Köklü Bitcoin savunucusu Muneeb Ali ve Ethereum’dan Tim Beiko ve Hudson Jameson, Lopp’un duyuruna destek veren isimlerdi. Casa’nın hamlesi 2023 yılında ortaya çıkacağı için Ethereum fiyatından beklentilerde ayrı önem taşıyor.

Ethereum Aralık ve 2023'te Bu Seviyelerde

Lider altcoin ne durumda?

Ethereum, son zamanlarda piyasa geneli eşliğinde keskin bir düzeltme yaşadı. Balinaların her düşüşte satın alması olumu haberdi. Fiyat tahminleri açısından, Changelly’ye göre 2025’te ETH’nin en az beklenen fiyatı 7.336,62 dolar. Analist bu yılda en fazla 8.984,84 doları görebileceğimizi söylüyor. 2023 yılına uzanan tahminler ise 48.357.62 ve 57.877.63 dolar arasındaydı. Ethereum ayrıca yeni yıla doğru önemi bir yükselmeye daha hazırlanıyor. Kriptokoin.com olarak Shanghai hard fork hakkında bilmeniz gerekenlere bu makalede yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Ünlü Şirket Şaşırtan Müjdeyi Verdi: Bu Altcoin Ekleniyor!

Category:
News