Santiment: Bu 3 Altcoin Aniden Fırlayabilir! Ama…

santiment:-bu-3-altcoin-aniden-firlayabilir!-ama…

On-chain analiz platformu Santiment, piyasadaki durgunluğun ortasında üç altcoin için ralli çağrısı yaptı. Olumlu beklentiye rağmen yatırımcıları uyarıları göz ardı etmemesi gerekiyor.

Santiment’e göre bu 3 altcoin yükselişle hazır

Analitik firması, sosyal medyayı ele geçiren XRP, XLM ve SNT için tahminlerini güncelliyor. Firma analistleri, indikatörlerin yukarı yönlü işaretlerine rağmen bazı riskleri de öne çıkarttı. Verilere göre XRP, XLM ve SNT, belirgin bir sosyal hacimle birlikte istikrarlı ralliler gerçekleştiriyor. Santiment analistleri ise yatırımcıların bu noktada satma şansına da sahip oldukları konusunda uyarıyor. Bu üç kripto sosyal medyada trend olurken, yatırımcılar ralliyi kar satışlarıyla tersine çevirebilirler. Santiment’in tweet’ine göre:

XRP, Stellar ve Status şu anda en çok konuşulanlar listesinde. Bu kriptoların hepsi nispeten eşittir, bu da rallinin şansının normalden daha yüksek olduğu anlamına gelir. Ancak trend halindeyken yaparlarsa hızlı bir satış için dikkat edin.

Santiment, sosyal hacimde XRP, XLM ve SNT’nin pik yaptığını bildirdi. Trend olan kripto para birimlerinin bu esnada yüksek işlem hacmi kazandığını belirtti. Analistlerin uyarısı, ivmenin daha sonra yön değiştirebileceği yönünde.

XRP fiyatı sosyal hacmi yukarı yönde değerlendiriyor

Bistamp verileri, XRP fiyatının geçen haftaya göre  civarında değer kazandığını gösteriyor. En büyük yedinci kripto, süreç boyunca 0,37316 dolardan 0,41003 dolara yükseldi. XRP şu anda son 24 saatte göre sabit kalarak 0.3908 dolardan işlem görüyor. Kasım ayındaki FTX krizi ortasında, piyasa geneli eşliğinde değer kaybetmek zorunda kalmıştı.

7 Kasım’da XRP, en son düşük seviyesi olan 0,3341 dolardan bir önceki zirvesi olan 0,4747 dolara ulaştı. FTX’in iflası, kripto para piyasasında bir düşüş dalgası yaratarak Bitcoin’i de 17.000 doların altına itti. Böylece bir dizi altcoinin onu kırmızı denizde takip etmesine neden oldu. Bu esnada ETH fiyatı da 1.200 doların altına düştü. O zamandan beri Bitcoin ve Ethereum, Fed’in faiz oranlarını bu yılın başlarında olduğundan daha kademeli olarak artıracağını açıklamasının bir sonucu olarak küçük bir geri dönüş gerçekleştirdi.

Stellar (XLM) bu haberle altcoin piyasasının gündemine oturdu

Hızlı işlemlere odaklanan Blockchain, Aralık ayında Brezilya’nın en büyük kripto para borsası Mercado Bitcoin ile ortaklığını duyurdu. Bu kapsam, real tarafından desteklenen ilk stablecoin olacak MBRL token geliştirilecek. Stellar ekibi duyuruyu resmi Twitter hesabından topluluk ile paylaştı. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Stellar’in duyurusu bir ilk olacağı için topluluktan olumlu tepkiler aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Santiment: Bu 3 Altcoin Aniden Fırlayabilir! Ama…

Category:
News