Oyun Coinleri İncelemesi: İşte İzlemeye Değer 3 Altcoin!

oyun-coinleri-incelemesi:-iste-izlemeye-deger-3-altcoin!

Oyun coinleri, oyunlarda kazanılan oyun içi kripto para birimleridir. Bu coinler, ApeCoin, The Sandbox ve Decentraland gibi bazı önemli projelerle toplam 6.994.395.550 dolarlık piyasa değerine ve toplam 867.211.974 dolarlık işlem hacmine sahiptir. Peki, son dönemlerde dikkat edilmesi gereken altcoin’ler hangileri? İşte analist Will Izuchukwu’nun listesi…

Aralık’ta izlenecek oyun coinleri

Dawn Protocol (DAWN)

Dawn Protocol’ün amacı, tüm kullanıcılar için adil, açık ve ödüllendirici bir oyun ekosistemi sağlamaktır. Oyuncuların teşvikler için rekabet etmesini sağlamak için oyun üreticileri açık protokolü oyunlarına dahil edebilir. Dawn, aktif FirstBlood sistemi için en yeni Blockchain’dir. Yani Dawn, açık kaynaklı bir oyun ve rekabet protokolüdür.

Axie Infinity Düşüşte, Ancak Bu Oyun Coinleri 10 Kat Artabilir

Merkezi olmayan ödül ve eşleştirme teknolojilerinin yardımıyla platform, çevrimiçi oyunculara kariyer fırsatları sunuyor. Dawn, merkezi olmayan para ve rekabetçi video oyunları alanlarında bir öncüdür. Dawn, 500 milyon e-spor hayranının Bitcoin ekosistemine girmesine izin veriyor. Dawn kabulü artırırken ekip, küresel ödemelerin kullanılabilirliği ve erişilebilirliğine odaklanıyor.

Marblex (MBX)

Tüm oyunların birbirine bağlı olduğu MBX ekosisteminde ücretsiz token alım satımı ve takas mümkündür. MBX Wallet aracılığıyla yeni bir Blockchain oyun ekosistemi oluşturmak için çeşitli oyunlarla entegre olma aşamasında. Şeffaf operasyon/yönetim altında MBX, oyun içeriğinin muazzam işlem hacmini de hızlı bir şekilde yönetebilir ve kullanıcılara güvenilirlik sunabilir.

Yarın Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

MARBLEX ekosisteminde MBX tokenı kullanılır. Kullanıcılar, önemli ekosistem yaratıcılarıyla öncelikle oyun tokenları ve MBX tokenları aracılığıyla iletişim kurar. Yayıncılar, oyun yaratıcıları ve hizmet sağlayıcılar önemli taraflardır. MARBLEX token sistemi, bir hizmet sağlayıcı işlevi ekleyerek oyun endüstrisinin ekosistemini genişletti. Kullanıcılar, yalnızca yayıncılar ve geliştiriciler tarafından üretilen yüksek kaliteli içeriğin değil, aynı zamanda hizmet sağlayıcı tarafından mümkün kılınan token ekonomisinin de keyfini çıkarabilir. Kullanıcılar, oyunların tadını çıkarırken karlı faaliyetlerde bulunma seçeneklerine sahip olacak.

Aavegotchi (GHST)

Şubat 2022’de Aavegotchi, eko-yönetişim tokenı Aave’de teminat olarak kullanıma sunan ilk NFT oyun protokolü olarak tarih yazdı. Aavegotchi protokolü, eko-yönetişim tokenı olarak Aavegotchi’yi (GHST) kullanır. Aavegotchi’nin amiral gemisi oyunu Gotchiverse ve Aavegotchi NFT’lerinin tümü, aynı zamanda GHST token sahiplerine oy hakkı veren AavegotchiDAO’nun kontrolü altındadır.

NFT Oyun Coinleri İncelemesi: Bu 10 Altcoin Dikkat Çekiyor!

Aavegotchi, NFT-oyun alanında birçok yeniliğe ve özelliğe öncülük etti. Başlamak için Polygon’da başlatılan ilk önemli NFT protokolü idi. Oyuncular, Aavegotchi NFT’lerini Gotchiverse’de web3 avatarları olarak kullanarak keşfeder, inşa eder, savaşır, kazanır ve sosyalleşir. Aave’deki ilk zincirler arası yönetişim teklifi onaylandı ve GHST’nin Aave’nin Polygon Market’inde BAL, CRV, DPI, LINK ve SUSHI ile birlikte yeni teminat olarak listelenmesini sağladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Oyun Coinleri İncelemesi: İşte İzlemeye Değer 3 Altcoin!

Category:
News