Ayı Piyasasında Stake Edilecek Altcoinler Bunlar!

ayi-piyasasinda-stake-edilecek-altcoinler-bunlar!

Uzun süreli bir ayı piyasası ile kripto para birimi boğaları, sürdürülebilir kar elde etmede zorluklarla karşılaşabilir. Bu noktada staking öne çıkıyor. Staking, faiz veya ödül kazanmak için kripto varlıklarınızı borsalara kilitlemeniz anlamına gelir. Fiyat düşük olsa bile stake ederek para kazanabilirsiniz. Dahası, çoğu token düşük seviyelerde. Bu nedenle, daha düşük bir fiyata daha fazlasını alabilirsiniz. İşte analist Motiur Rahman’a göre düşük değerli ve staking için uygun altcoinler.

Staking için en uygun altcoinler arasında birinci: Cardano (ADA)

Analiste göre Cardano (ADA/USD), 1 doların altında stake yapmak için en iyi tokenlardan biridir. Kripto para birimi, uzun bir kripto kışının ardından 0,3 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte, son Vasil yükseltmesiyle Cardano, etraftaki en iyi Blockchain’lerden biri olarak en iyi “yarışmacılardan” biri. Analiste göre ağa daha fazla proje katıldıkça, Cardano büyümeye devam edecek. Böylece staking özelliği daha popüler hale gelecektir.

Cardano (ADA) İçin 2 Büyük Haber: Tarih de Açıklandı!

Bir staking havuzu aracılığıyla Cardano’da etkili bir şekilde stake yapabilirsiniz. Binance gibi merkezi borsalarda stake yapmak, kullanıcıların kripto varlıklarını farklı zaman dilimlerinde kilitlemelerine olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca staking havuzlarını da çalıştırabilir.

Tezos da pasif gelir konusunda öne çıkıyor

Tezos’ta (XTZ/USD) staking, ayı piyasasında pasif gelir sağlayabilir. Tezos, açık kaynaklı bir akıllı sözleşme protokolüdür. Kullanıcılar, Tezos’ta yeni kripto varlıklar ve dApp’ler oluşturabilir. Tezos’ta staking yapmak, kullanıcıya yıllık yaklaşık yüzde 3’lük bir getiri sağlar, doğrulayıcıların ücretleri düşer. Oran, çeşitli kriterlere göre değişir. Analiste göre tokenları bir staking havuzuna devrettikten sonra, ilk ödülü almanız yaklaşık beş hafta sürecektir. Bundan sonra, ödüller her 3 günde bir alınır.

Yarın Bu 10 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Algorand (ALGO) da listede

Algorand, Pure Proof of Stake (PPoS) protokolü olarak kabul edilir. Byzantine mutabakatını kullanır ve PoS sistemlerine göre daha eşitlikçi bir yaklaşım benimser. Protokol forklanmaz, ancak anlık işlemlerle bilinir. Algorand’ın yerel tokenı ALGO’nun fiyatı sadece 0,24 dolardır. Bu, sınırlı kısıtlamalar sunar. Tek bir ALGO ile Algorand’ı kullanmaya başlayabilirsiniz. Stake ödülleri, varlıklarınızı ne kadar süreyle devrettiğinize bağlıdır.

Yine de, söz konusu altcoinler için staking’in kesin bir getiri sağlayacağını söyleyemeyiz. Bunlar yalnızca analist görüşü. Bu nedenle her yatırımcı, yatırımını, kendi araştırması doğrultusunda yapmalıdır. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere kripto para piyasası oldukça volatil olduğu için, riskli varlıklar kategorisinde yer alır. Sert yükselişler yaşadığı kadar sert düşüşleriyle de meşhur bir alandır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Ayı Piyasasında Stake Edilecek Altcoinler Bunlar!

Category:
News