SwissBorg Nedir? CHSB Ne İşe Yarar?

swissborg-nedir?-chsb-ne-ise-yarar?

SwissBorg nedir? SwissBorg (CHSB), adil ve merkeziyetsiz bir varlık yönetim platformu sunan, Blockchain tabanlı bir platformdur. Kriptokoin.com olarak bu makalede SwissBorg nedir, ne sunar, CHSB coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi yatırımcılar arasında merak konusu olan soruları yanıtladık. Şimdi gelin kullanıcıların, kripto varlıklarını eğlenceli şekilde yönetmesini sağlayan bu platformu birlikte inceleyelim.

SwissBorg nedir?

SwissBorg, kullanıcıların varlıklarını kolayca yönetebilmesi için çeşitli araçlar ve altyapı sağlayan Ethereum tabanlı bir Blockchain platformudur. Bu platform, bir varlık uygulaması, akıllı verim özelliği ve CHSB tokeninden ulaşır. Ayrıca, topluluk tabanlı ve merkeziyetsiz bir şekilde çalışır. İsviçre’nin Lozan kentinde 2017 yılında kurulan platform, o günden bugüne büyümeye devam etmiştir. Proje, 2017 yılının Aralık ayında gerçekleşen ICO sırasında 57 milyon dolar toplamayı başarmıştır. Bugün proje, 200 ülkeden 180’nin üzerinde üye ile çalışmaktadır.

SwissBorg’un en önde gelen özelliklerinden biri İsviçre yasaları ile tamamen uyumlu olmasıdır. Bu da onu, ülke genelinde benimsenmeye açık bir platform haline getirmektedir. Bu varlık yönetim platformu, kripto yatırım sürecini basitleştirmeyi amaçlar. Bunu yaparken, büyük dijital varlık borsalarıyla entegre olur ve topluluk temelli mülkiyeti öne çıkarır. Ayrıca bunları yapan, ilk Blockchain tabanlı varlık yönetimi platformudur. Platform hem IOS hem de Google Play’de yer alan “Wealth App” uygulaması ile kullanılabilmektedir.

SwissBorg ne sunar?

Ethereum ve Gnosis Blockchain ağları üzerinde çalışan SwissBorg, şu anda 100’ün üzerinde ülkede kullanıma açıktır. Bu nedenle, yüksek benimsenmeye sahip bir kripto projesi olduğunu söylemek mümkündür. Bununla birlikte ekosistem, BTC, ETH, CHSB, USDC, BNB ve XRP dahil olmak üzere birçok başarılı kripto parayı desteklemektedir. Kripto paralara ek olarak kullanıcılar, 16’nın üzerinde fiat para birimini de platformda yönetebilmektedir. Bu, SwissBorg’un kullanıcılarının geniş bir varlık yelpazesini kullanabileceği anlamına gelir.

CHSB coin nedir? Ne işe yarar?

CHSB coin, tüm SwissBorg ekosistemine güç sağlar. Platformun merkeziyetsizliğini sağlamasının yanı sıra, kullanıcılara bir dizi avantaj sağlar. Buna göre coin sahipleri, varlıkları aracılığıyla platformun yönetiminde oy kullanabilirler. Bununla birlikte, varlık yönetim uygulaması üzerinde yapılan transferlerde alınan gas ücretlerinde indirim kazanırlar. Son olarak CHSB coin, staking yoluyla pasif kazanç için de kullanılabilir. Bu, varlıkların platforma kilitlenebileceği ve belirli oranlarda ek token ödülleri sağlayabileceği anlamına gelir.

SwissBorg nedir? CHSB coin nasıl alınır?

SwissBorg token şu anda HitBTC, Huobi, Bitfinex ve Uniswap borsalarında alınıp satılmaktadır. Bu nedenle CHSB coin ile ilgilenenler, bu borsalardan birine erişim sağlamalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için SwissBorg Nedir? CHSB Ne İşe Yarar?

Category:
News