Fiyatlar Uçtu: Coinbase’den Bu 3 Altcoin İçin Bomba Haber!

fiyatlar-uctu:-coinbase’den-bu-3-altcoin-icin-bomba-haber!

En kripto para borsalarından olan Coinbase, yol haritasına yeni eklemeler yaptı. Borsanın açıklamasına göre yol haritasında artık üç yeni altcoin bulunmakta. Duyurunun ardından bu coin’lerin değeri yükseldi. İşte detaylar…

Coinbase, üç altcoin projesini yol haritasına dahil etti

En büyük kripto borsalarından olan Coinbase, en son açıklamalarında yol haritasına yeni eklemeler yaptığını duyurdu. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Coinbase’in yol haritası, “şeffaf ve simetrik bilgi sağlamak” adına oluşturdukları bir blog gönderisinden oluşmakta. Borsa, ileriki süreçte platformda listelemeyi planladığı bazı kripto paraları önceden söz konusu blog gönderisine ekliyor. Bu kripto paralar çoğunlukla borsaya eklense de, bazen yol haritasından çıkarıldığı da oluyor. Zira Coinbase de yol haritasında bulunan coin’lerin borsada listelenme garantisinin olmadığını açıklıyor.

E-Ticaret Devi, Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu: Fiyat Sıçradı!

En son duyurularına göre borsa yol haritasına Magic’i (MAGIC), Rocket Pool’u (PRL) ve Aragon’u (ANT) ekledi. Söz konusu altcoin’lere yönelik detayları ve fiyat değişimlerini aşağıdaki listede görebilirsiniz:

  • Magic (MAGIC): MAGIC, Treasure ekosisteminin temelini oluşturur. Treasure, oyunları ve toplulukları aşağıdan yukarıya yönlendirilen IP ve altyapı aracılığıyla birbirine bağlayan, ortak bir kaynaklar kümesiyle birleşmiş merkeziyetsiz video oyun konsoludur. Coinbase’in duyrusunun ardından MAGIC, yüzde 23 oranında yükselerek 0.37 dolardan 0.52 dolara kadar çıktı.
  • Rocket Pool (RPL): Rocket Pool, likit staking sağlayan bir platformdur. Ayrıca akıllı node’lar sunar. Bu, Herkesin kendi ağında bir node çalıştırmasına izin veren özel bir node yazılımıdır. RPL, son 24 saatte yüzde 7 oranında yükseldi. Coin, 19.4 dolardan 20.9 dolara kadar çıkmayı başardı.
  • Aragon (ANT): Aragon (ANT), dApp’ler, kripto protokolleri ve merkezi olmayan otonom organizasyonlar (DAO) oluşturmak ve yönetmek için modüler bir yol sunmaktadır. Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir platformdur. ANT ERC-20 tokenı, sahiplerinin Aragon Ağını yönetmesini sağlar. ANT, son 24 saatte 1.91 dolardan 2.01 dolara kadar yükseldi.
'Büyük Kârlarla Patlayacak' Denilen 3 Altcoin Bunlar!

Coinbase, Apple ile sorun yaşıyor

Bu sırada Coinbase ekosistemindeki en son gelişmelere bakmakta fayda var. En son güncellemelere göre Coinbase, teknoloji devi Apple’ın en son uygulama sürümünü engellediğini iddia etti. iOS cihaz kullanıcılarının NFT göndermeyi etkili bir şekilde bıraktığını söylüyor. Coinbase Wallet, Apple’ın, uygulama mağazasındaki güncellenmiş Coinbase  uygulamasına yönelik bir talep olduğunu belirtiyor. Apple, Coinbase’ten kullanıcıların NFT göndermesine izin veren özelliği devre dışı bırakmasını istiyor.  Platform, Apple’ın politika değişikliğinin NFT sahibi iPhone kullanıcılarını olumsuz etkileyeceğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Fiyatlar Uçtu: Coinbase’den Bu 3 Altcoin İçin Bomba Haber!

Category:
News