Elinde Bu 16 Altcoin Olan Şirketin, Ether ve Coinleri Satılıyor!

elinde-bu-16-altcoin-olan-sirketin,-ether-ve-coinleri-satiliyor!

Çöken kripto hedge fonu Three Arrows Capital’in (3AC) tasfiye memurları bugün, iflas eden firmanın Singapur bankalarında tuttuğu 35,6 milyon dolarlık nakit parayı ele geçirdiklerini açıkladı. Tasfiye memurlarının, gerektiği zamanlarda Ether (ETH) ve 3AC’nin portföyünde bulunan diğer coin’leri sattığı da belirtilmekte. İşte detaylar…

3AC’nin tasfiye memurları Ether satıyor

Three Arrows Capital’e yönelik mahkeme tarafından atanan tasfiye memuru Teneo, New York’un Güney Bölgesi’ndeki ABD İflas Mahkemesi’nde Cuma günü yaptığı bir başvuruda, 3AC veya atanma öncesi avukatları tarafından tutulan varlıkların kontrolünü almaya başladıklarını söyledi. Tasfiye memurları ayrıca, yatırımların zorunlu itfalarından 2,8 milyon doları ve ayrıca belirtilmemiş miktarda 60 farklı kripto token ve NFT’yi geri aldıklarını da sözlerine ekledi.

Hafta Sonu Bu 20 Altcoin İçin Önemli: İşte Bilmeniz Gerekenler!

Örneğin 3AC’nin Starkware tokenları Teneo’nun kontrolünde. Teneo’nun Ether varlıklarını ortalama olarak 1.810 dolarlık bir fiyat karşılığında ABD dolarına çevirdiği ortaya çıktı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere iflas öncesinde Three Arrows Capital’in portföyünde DOT, UNI, AAVE, COMP, SNX, YFI, BAL, WOO, HXRO, PERP, DODO, ROOK, MTA, DHT, KNC olduğu bilinmekte idi.

Three Arrows Capital, İngiliz Virgin Adaları’ndaki bir mahkemenin tasfiye emri vermesinin ardından Temmuz ayında iflas etti. Yeni kripto girişimlerine müşteri parası yatıran Singapur merkezli firma, Mayıs ayında kripto projesi Terra’nın çökmesinden sert bir şekilde etkilendi. Teneo, Cuma günkü belgesinde, 3AC’nin kurucuları Su Zhu ve Kyle Davies medyaya konuşmalarına rağmen tasfiyecileri büyük ölçüde görmezden geldiklerini söyledi.

E-Ticaret Devi, Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu: Fiyat Sıçradı!

3AC kurucuları, tasfiye memurlarıyla iletişime geçmiyor

Singapur Cumhuriyeti Yüksek Mahkemesi bu hafta, kurucu ortaklar Zhu ve Davies’e işbirliği yapmalarını ve şirketle olan anlaşmalarını özetleyen yeminli beyanlar sunmalarını emretti. Teneo, 3AC kurucularının tasfiye memurlarıyla ” iletişim kurma konusunda defalarca başarısız olduklarını” iddia etti. Buna, görüşme boyunca videolarını kapalı tuttukları ve mikrofonları sessize aldıkları bir Zoom toplantısı dahil. Cuma günü yayınlanan belgede aşağıdaki ifadeler kullandı:

Singapur avukatı, kurucularla iletişim kurmak için e-posta adresleri sağladı; ancak, kurucular ve avukatları tasfiyecilerin iletişimlerine yanıt vermedi.

Tasfiye memurunun sunumu aynı zamanda, Su ve Davies’in Doge meme’ine atıfta bulunarak “Much Wow” adını verdikleri şirketin süper yatına da değindi. Teneo, Cayman Adaları’nda yatın 30 milyon dolarlık tasfiyesi için dava açtığını söyledi. Three Arrows, neredeyse her kripto paranın fiyatının düşmesine ve büyük firmaları ve platformları da beraberinde getirmesine neden olan bu yılki acımasız ayı piyasası tarafından ezilen birçok yüksek profilli kripto şirketinden biri oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Elinde Bu 16 Altcoin Olan Şirketin, Ether ve Coinleri Satılıyor!

Category:
News