Dikkat: Bu 13 Altcoin, Bugün 10 Yeni Ortaklık Duyurdu!

dikkat:-bu-13-altcoin,-bugun-10-yeni-ortaklik-duyurdu!

3 Aralık’ta, Vechain’den Chiliz’e altcoin piyasasını her köşesinden yeni ortaklık ve listeleme haberleri duyuruldu. Bu yazıda, hafta sonunda ilerlerken mutlaka göz atmanız gereken gelişmeleri listeleyelim.

İşte altcoin piyasasından en son gelişmeler

Vechain, tenis profesyonelleri derneği ile ortaklığını genişletiyor

3 Aralık tarihli bir duyuruda VeChain (VET), Avrupa’da marka bilinirliğini artırmak için Tenis Profesyonelleri Derneği (ATP) ile ortaklığını genişleteceğini duyurdu. VeChain’in ATP ile ortaklıktaki amacı, marka imajını Avrupa piyasasına yansıtmak. Bununla birlikte sürdürülebilirlik girişimleri için Blockchain teknolojisinden yararlanmak isteyen sektör lideri firmaları hedefliyor. VeChain, ortaklığı ilke olarak 13 Kasım ile 20 Kasım arasında düzenlenen Nitto ATP Finallerinde haftasında açıklamıştı. 2 Aralık tarihli raporda hedefleri ayrıntılı olarak topluluk ile paylaştı.

13 Altcoin, Bugün 10 Yeni Ortaklık Duyurdu

Bu altcoin projesi, Brezilya’dan ilk stablecoin’i aldı

Brezilya’nın en büyük kripto para borsası Mercado Bitcoin (MB), real tarafından desteklendiği bildirilen MBRL adlı ilk stablecoini piyasaya sürdüğünü duyurdu. Duyuruya göre MBRL stablecoin, Stellar (XLM) üzerine inşa edildi. Bununla birlikte borsa, MBRL stablecoin’in gelecekte diğer Blockchain’lerde kullanıma sunulacağını belirtti.

Merkle Science ve Polarys ortaklığı

Tahmine dayalı bir Web3 platformu olan Merkle Science 3 Aralık’ta, Web3 ve Blockchain ile etkileşim kurmak isteyen işletmelere ve bireylere üyelik tabanlı NFT’ler sağlayan Polarys ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Ortaklık, özellikle davranışa dayalı işlem izleme ve risk raporlama çözümleri kullanarak dolandırıcılığı önlemeye hizmet edecek.

13 Altcoin, Bugün 10 Yeni Ortaklık Duyurdu

Chiliz, Chiliz Chain 2.0 için FanFest ile ortaklık yaptı

Fan token Chiliz (CHZ), Chain 2.0’ı tanıtmak için yakın zamanda FanFest ile güçlerini birleştirdi. Duyuruya göre, futbolla ilgili yeni NFT’ler Chiliz 2.0 (CC2) yayına girdikten sonra yayınlanacak. Güncel Chiliz Blockchain için mainnet bir hafta içinde hazır olacaktır. Bu noktada, futbol taraftarları bunu Dünya Kupası bitmeden deneyebilecekler. Chiliz ve FanFest arasındaki ortaklık, FanFest’in geçtiğimiz yıl Paris Saint-Germain (PSG) ve Manchester City (Man C) gibi Avrupa’nın en iyi futbol takımlarıyla çalıştığı için stratejik.

BitKeep Wallet, OpenSea ile ortaklığını duyurdu

BitKeep Wallet, NFT pazaryeri OpenSea ile stratejik bir ortaklık hakkında resmi bir basın açıklaması yaptı. Bu iş birliği ile NFT yatırımcıları, BitKeep Cüzdanını kullanarak BNB satın alabilirler. Her iki platform da entegrasyon yoluyla piyasa likiditesini artırmak amacıyla BNB Chain’de yeni girişimlerini başlatacak. BitKeep eklentisi, kullanıcıların özellikle ekstra işlem ücreti ödemeden doğrudan OpenSea’de NFT ticareti yapmalarını sağlıyor. Böylece, resmi olarak multi chain bir cüzdan olarak OpenSea’ye entegre hale geldi.

Venus Protocol ve PancakeSwap ortaklığı

Venus Protocol ve PancakeSwap, DeFi kripto ödünç alma/verme protokolünde sorunsuz token takas işlevi için güçlerini birleştirdi. Bu arada, iki parçalı entegrasyonun ilki, yolda tek tıklamayla geri ödeme işleviyle tamamlandı. Böylece, Venus’ün v4 yükseltmesinin bir parçası olarak bu entegrasyon, kullanıcılara daha fazla kolaylık ve verimlilik getiriyor. Bu ortaklık özellikle BNB Chain kullanıcıları için token takasında yeni kapılar açıyor.

Bitcoin․com ve Poly Network ortaklığı

Bitcoin.com, Bitcoin.com’un Verse ekosistemini desteklemek için Poly Network ile karşılıklı yarar sağlayan stratejik bir ortaklık kurdu. Bu arada Poly Network, heterojen Blockchain’ler için merkezi olmayan ve güvenilir bir birlikte çalışabilirlik protokolüdür. Verse ise şu anda getverse.com’da canlı olarak yayınlanan Bitcoin.com’un ekosistem tokeni. Ortaklık sayesinde Verse, aylık 2,5 milyondan fazla okuyucuya sahip ödüllü bir haber portalını içeren Bitcoin.com ekosisteminin büyümesini ve genişlemesini hızlandıracak.

Virginia merkezli lüks otomobil satıcısı bu altcoin ile ortaklık kurdu

BitPay geçtiğimiz günlerde Virginia merkezli lüks otomobil satıcısı ‘Exclusive Automotive Group’ ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu kapsamda SHIB dahil BTC, ETH, MATIC ve diğer tokenler ödeme olarak kabul edilecek.

Avalanche ve Alibaba ortaklığı

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, en büyük L1 altcoin projelerinden Avalanche, Alibaba ile ortaklığını duyurdu. Ortaklık kapsamında Alibaba, Avalanche validatörlerini destekleyecek ve yeni bir teknoloji altyapısına ulaşacak.

Listeleme haberleri

FPFT, SNFT, BFT ve Bitcicoin, küresel bir kripto borsası olan Poloniex’te listeleniyor. FPFT, SNFT ve BFT için para yatırma işlemleri 5 Aralık saat 12:00’da açılacak. Listeleme ve satışlar aynı gün 14:00’da babşlıyor.

Bitcicoin’in para yatırma işlemleri de 5 Aralık saat 12:00’da açılıyor. Poloniex kullanıcıları, aynı gün saat 14:00’da Bitcicoin üzerinden alım satım işlemleri yapabilecekler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Dikkat: Bu 13 Altcoin, Bugün 10 Yeni Ortaklık Duyurdu!

Category:
News