SoMee Social Nedir? SOMEE Ne İşe Yarar?

somee-social-nedir?-somee-ne-ise-yarar?

SoMee Social (SOMEE) nedir? Somee Social, Blockchain ve kripto para gibi yeni teknolojileri kullanan bir Web3 sosyal medya platformudur. Kriptokoin.com olarak bu makalede SoMee Social’ı inceleyeceğiz. Ayrıca, yatırımcılar tarafından merak edilen SoMee Social nedir, ne sunar, SOMEE coin nedir, ne işe yarar, nasıl alınır gibi soruları yanıtlayacağız. Şimdi gelin merkeziyetsiz internetin sosyal medya platformu olmayı amaçlayan bu projeyi birlikte inceleyelim.

SoMee Social nedir?

SoMee Social, 2017 yılında piyasaya sürülen bir Blockchain projesidir. Bu proje, Web3 ilkelerine uygun, merkeziyetsiz şekilde çalışan bir sosyal medya platformudur. Kullanıcılar, platform içerisinde diğer kullanıcılarla etkileşim kurabilmektedir. Ayrıca bunun için çeşitli kripto para ödülleri de kazaanabilirler. Ekosistem içerisindeki her gönderi Blockchain’e kaydedilir bu nedenle son derece güvenli bir platform olduğu söylenebilir. Merkeziyetsiz yapısı sayesinde platform, kullanıcıların yönetime katılmasına olanak tanır. Bununla birlikte, platformdaki etkileşimleri için ödüller kazanmalarını sağlar.

Proje ne sunar?

SoMee Social, SOMEE tokeni ile kullanıcı gizliliğini ve özerkliğini gözetir. Buna önem veren Ethereum tabanlı platform, tutarlı bir topluluk oluşturmayı hedeflemektedir. Bununla birlikte kullanıcı etkileşimlerini ve kaliteli içeriği teşvik etmek için kripto paraları kullanır. Ekosistem, içerikten para kazanmaya ve topluluğa aktif katılıma olanak tanır. Ayrıca kullanıcılar, isteğe bağlı gizlilik özelliğinden kazanç elde edebilir. Buna göre platform, veri gizliliğini sağlamaktadır, ancak isteyen kullanıcılar, kişisel verilerini platformla paylaşma avantajına sahiptir. Bunu yapanlar, verileri karşılığında ödüllendirilir.

Mevcut olarak App Store ve Google Play Store’da yer alan sosyal medya uygulaması, şu anda birçok kullanıcıya sahiptir. Bununla birlikte CMC verilerine göre projenin toplam piyasa değeri 450 bin dolar civarında seyretmektedir. Hem sosyal medyada vakit geçirmek hem de bundan gelir elde etmek isteyen kullanıcılar, bu tür Web3 platformlarına yönelebilirler. SoMee’ye benzer şekilde gizliliğe de önem veren platformlar, kullanıcılara iyi bir deneyim sunmaktadır.

SOMEE coin nedir? Ne işe yarar?

SoMee Social piyasaya ilk çıktığında ONG.Social adını taşıyordu. O dönemde platformun yerel kripto para birimi ONG idi. Ancak daha sonra platform, yeniden markalaştı. Böylece SoMee adını aldı. Bu noktada proje, kullanıcılardan ONG’lerini yeni ERC-20 tokeni olan SOMEE ile takas etmelerini istedi. Ancak tüm kullanıcılar bunu yapmadı. Bu nedenle projenin bugün dolaşımda yer alan 3 kripto para birimi bulunmaktadır. Ancak kullanıcıları ödüllendirmeyi ve yönetime katılmayı sağlayan SOMEE coin ana kripto para birimidir.

SoMee Social nedir? SOMEE coin nasıl alınır?

Kullanıcılar, SOMEE coin satın almak için ProBit Global gibi kripto para borsalarına erişim sağlamalıdır. Bunun ardından üye olup, cüzdanlarına tokenin işlem çiftlerine göre bir para yatırarak varlığı satın alabilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için SoMee Social Nedir? SOMEE Ne İşe Yarar?

Category:
News