Gizemli Trader, Ether ve Bu 7 Altcoin ile 42x Kazandı!

gizemli-trader,-ether-ve-bu-7-altcoin-ile-42x-kazandi!

Lookonchain tarafından sağlanan verilere göre, anonim bir trader kısa süre içinde 35 ETH’lik bakiyesini 42’ye katlamayı başardı. Başarılı yatırımcı APE ve 7 altcoin üzerinden 1.525 Ether kar elde etti.

Anonim trader, 8 ay içinde Ether bakiyesini 42’ye katladı

On-chain veri kaynağı Lookonchain, 1 Aralık tarihli tweet’lerinde 8 ay gibi kısa bir zaman diliminde bakiyesini 42’ye katlayan bir traderın yaptığı işlemleri paylaştı. Anonim trader, 35 ​​ETH’yi 1.500 ETH’ye çevirerek yaklaşık 2 milyon dolar kazandı. On-chain veriler, traderın başlangıçta 43,439 dolar değerinde 35 Ethereum’u Bao Token (BAO) ile takas ettiğini gösteriyor. Trader BAO üzerinde al sat yaparak bakiyesini 58.85 ETH’ye çıkarmayı başardı.

Daha sonra POOL, YAM, STAKE, APE ve diğer tokenleri alıp sattı. Böylece, v.47 kazanma oranıyla 13’ü kârlı olmak üzere toplam 17 token trade etti. Başarılı trader toplamda 1.525 Ether kar elde etti. Bu arada, en fazla kar ettiği altcoin Dogelon Mars (ELON) oldu. AIOZ ise A zararda kapattığı işlemdi.

Trader, sert piyasa koşullarına rağmen başarılıydı

Kripto para piyasası Kasım ayındaki FTX iflasından bu yana baskı altında. TradingView’den gelen veriler, Bitcoin boğalarının tüm haftayı 16.800-17.000 dolar arasında geçirdiğini gösteriyor. Analistler, ilkini elde tutulması gereken kilit bir seviye olarak belirlemişlerdi. Fakat Bitcoin, düşüşle başlayan 2 Aralık’ta bu seviyeyi aşağı yönde kırmak üzere.

Bu esnada Ether (ETH), üç haneli fiyatlara ulaşmamak için 1,200 dolar bölgesini savunmakla meşgul. CrypotQuant analisti Ghoddusifar, Ethereum’un önemli bir fiyat artışı gerçekleşmeden önce 450 dolara düşebileceğini söylüyor. Bu fiyat pozisyonu 2017, 2019 ve 2020’de Ether için destek görevi görmüştü.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere FTX, 11 Kasım’da Bölüm 11 iflas başvurunda bulunduğunu duyurdu. O zamandan bu yana Bitcoin’in fiyatı son iki yılın en düşük seviyesi olan 15,599.05 doları kaydetti. Olumsuz piyasa koşulları ortasında Bitcoin madencilerinden gelen satışlarda bakıyı artırıyor. Bitcoin madencileri, satış baskısı sayesinde kripto kışından büyük ölçüde etkilenen kripto topluluğunun kesimlerinden biriydi.

Lookonchain tarafından paylaşılan anonim trader ise yıl başından bu yana yaptığı işlemlerde küçük hacimli altcoin’ler üzerinden kar elde etmeyi başardı. Traderın en büyük işlemi Ocak ayında satın aldığı Bao Token (BAO) idi. Bu işlemde 43.439 dolar değerinde BAO satın alarak kısa sürede 58,85 Ether kazanç elde etti. Daha sonra POOL, YAM, STAKE, APE üzerinden bakiyesini v civarında büyüttü. Kripto para piyasası süreç boyunca Terra ve FTX’in iflaslarını gördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Gizemli Trader, Ether ve Bu 7 Altcoin ile 42x Kazandı!

Category:
News