‘Büyük Kârlarla Patlayacak’ Denilen 3 Altcoin Bunlar!

‘buyuk-karlarla-patlayacak’-denilen-3-altcoin-bunlar!

Federal Reserve başkanı Jerome Powell’ın konuşmasından sonra kripto piyasasının yüzü biraz olsun güldü. Bu gelişmenin ışığında AltcoinSherpa takma adlı bir analist, Litecoin, Apecoin ve Sushiswap’ın önümüzdeki günlerde büyük karlar elde edeceğini tahmin ediyor. Ayrıca analist, bu altcoin projeleri için long trade’i öneriyor. Ancak analizlerinde, kâr potansiyelinin BTC’nin performansına bağlı olacağını belirtiyor.

Analistin radarındaki altcoin projeleri: LTC, APE ve SUSHI

AltcoinSherpa takma adlı analist Litecoin (LTC), Apecoin (APE) ve SushiSwap (SUSHI) dahil olmak üzere kripto para piyasasında dikkat edilmesi gereken birkaç altcoin üzerinde duruyor. Analist, üç tokenin uzun vadede elde tutulacak en iyi altcoin projesi gibi göründüğünü söylüyor. Ayrıca her bir altcoin için duruşunun nedenlerini açıklıyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Apecoin, ekosistemine yeni bir APE staking özelliği eklemeye hazırlanıyor. Bu nedenle analist APE’nin long’lamak için iyi bir olasılık olduğunu belirtiyor. Ayrıca, “Muhtemelen staking başlayana kadar beklersin ve sonra sortlarsın” diye ekliyor. Analist, SUSHI için, kripto piyasasındaki dalgalı işlem koşullarına rağmen tokenin son zamanlarda güzel hamleler yaptığını söylüyor. Benzer şekilde, LTC’nin oldukça etkileyici bölgelerde işlem gördüğünü kaydediyor.

Altcoin

Ancak, tokenlerin karlı long trade potansiyelinin büyük ölçüde Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki günlerde nasıl performans göstereceğine bağlı olduğunu kabul ediyor. Referans kripto para, FTX çöküşü başladığı Kasım ayında yaklaşık 21.000 dolardan hızlı düşüş gördü. BTC’yi gözden geçiren analist, muhtemelen Aralık ayı başlarında zemin kazanacağını söylüyor. Bu bağlamda, şu açıklamayı yapıyor:

BTC’nin yeniden 20.000 dolara sıçramasını beklemiyorum. Ancak, belki 18.000 dolar ya da onun gibi bir şey gibi gider. Ve sonra potansiyel olarak yeni dipler. Yeni diplerin nereye gideceğini bilmiyorum.

BTC zaten bir kripto piyasasının toparlanmasına öncülük ediyor

Kripto piyasası, Fed başkanı Jerome Powell’ın faiz artışlarının yakında yavaşlayacağına yönelik açıklamalarının ardından Bitcoin öncülüğünde yükselmeye başladı. BTC, iki hafta içinde ilk kez 17.000 doları aştı. Lider kripto şu anda son 24 saatte %0,86 artışla yaklaşık 17.033 dolardan işlem görüyor. BTC toparlanmasıyla toplam kripto piyasası değeri 900 milyar doların üzerini gördü. Bununla birlikte basın zamanında 858 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Altcoin

Ne olursa olsun, tüm altcoin projeleri henüz Bitcoin’in yükseliş ivmesini yakalamış değil. En son fiyat verilerine göre, LTC, APE ve SUSHI gün içinde kırmızıda işlem görüyor. Ancak bu durum, BTC fiyat artışına devam ederse ivme kazanma potansiyellerini ortadan kaldırmıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için ‘Büyük Kârlarla Patlayacak’ Denilen 3 Altcoin Bunlar!

Category:
News