Binance Bu 6 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Tarih de Verdi!

binance-bu-6-altcoin-icin-duyuru-yapti:-tarih-de-verdi!

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün yeni duyurularla gündeme geldi. Borsa, sabah saatlerinde saldırıya uğradığı ortaya çıkan Ankr platformuna yönelik de duyuru yaptı. İşte detaylar…

Binance, BNB Smart Chain için cüzdan bakımı yaptı

Öncelikle, Binance, BNB Smart Chain (BEp-20) için bir cüzdan bakımı gerçekleştiriyor. Söz konusu bakım Türkiye saati ile 10’da başladı. Bakımın 2 saat sürmesi beklendiği düşünülürse, 12.00 civarında söz konusu süreç bitiyor. BEP20 ağı için para çekme ve yatırma işlemleri de geçici olarak askıya alındı.

DOGE, MATIC, DOT, BTC ve Bu 6 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri!

BNX ve SPELL kalıcı vadeli işlem kontratlarında güncellemeler

Binance Futures, aşağıdaki tablolarda gösterildiği gibi, USDⓈ-M BNXUSDT ve SPELLUSDT kalıcı vadeli işlem kontratlarının kaldıraç ve marjin katmanlarını 2 Aralık, TSİ 15.00 tarihinde ayarlayacak. Güncellemeden önce açılmış mevcut pozisyonlar etkilenecek. Borsa ayrıca “Herhangi bir olası tasfiyeden kaçınmak için ayarlamadan önce pozisyonun ve kaldıracın ayarlanması şiddetle tavsiye edilir,” diyerek kullanıcıları uyardı.

Binance, IRISnet (IRIS) ağ güncellemesini destekliyor

Ayrıca Binance, IRISnet (IRIS) ağ yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu. IRISnet (IRIS) ağ yükseltmesi, IRISnet blok yüksekliği 17.685.953’te gerçekleşecek. Bu da 5 Aralık, TSİ 08.30’a denk geliyor.  IRIS ile para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 5 Aralık, TSİ 07.30’dan itibaren askıya alınacak. Ağ yükseltmesi sırasında IRIS ticareti etkilenmeyecektir.

IRISnet (IRIS) ağ yükseltmesi, 17.685.953 olan IRISnet blok yüksekliğinde gerçekleşecektir. Tahmini süre yalnızca kullanıcıların referansı içindir. Borsa, Binance hesaplarında IRIS bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereklilikleri yerine getirecektir. Ardından, güncellenen ağın stabilitesinden emin olduklarında, para çekme ve yatırma işlemlerini yeniden açacaklar.

Binance CEO'su: Bu Tarihte Binance Piyasada Olmayabilir!

Borsa, saldırıya uğrayan ANKR için açıklama yaptı

Kriptokoin.com olarak sabah saatlerinde bildirdiğimiz gibi Ankr (ANKR), bir saldırıya uğradı. Binance de bu konuya yönelik açıklama yaptı. Borsa, Ankr’ın aBNBc tokenını hedefleyen saldırının farkında olduklarını belirtti. Ekiplerinin BNB Chain’le daha fazla araştırma yaptığını belirtti. Söz konusu hack’in Binance’e karşı gerçekleşen bir saldırı olmadığını, dolayısıyla Binance’teki paraların borsada güvende olduğunu aktardı.

50.000 dolarlık HOOK ödülü

Son olarak borsa, HOOK altcoin’ini kapsayan iki kampanya başlattı. Binance’e 2 Aralık-12 Aralık tarihleri arasında kaydolan yeni kullanıcılar, 45.000 dolarlık HOOK havuzunu paylaşma şansı kazanacak. Ancak uygun kullanıcıların “müşteri tanıma (KYC)” sürecini 15 Aralık’tan önce tamamlaması gerekmekte.

Bugün Bu 20 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Diğer yandan, belirli bir bağlantı aracılığıyla bir Binance hesabına kaydolan, KYC’yi tamamlayan ve promosyon süresi boyunca herhangi bir HOOK spot işlem çiftinde minimum toplam işlem hacmi (alış ve satış dahil) 200 HOOK’a ulaşan kullanıcılar için bir promosyon var. 250 uygun kullanıcı, her biri 20 dolarlık HOOK token kuponu alma şansı yakalayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance Bu 6 Altcoin İçin Duyuru Yaptı: Tarih de Verdi!

Category:
News