Yatırımcılar Seçti: İşte En Umut Verici 6 Altcoin!

yatirimcilar-secti:-iste-en-umut-verici-6-altcoin!

FTX’in çöküşünün neden olduğu kripto piyasasındaki son düşüşe rağmen bazı altcoin projeleri hala izlemeye değer. Analistler, yatırımcıların izleme listelerinde tutması gereken düşük bir sermaye ile piyasadaki en umut verici 5 projeyi seçti. Ayrıca Santiment, lider altcoin Ethereum için boğa sinyali tespit etti.

İlk sıradaki altcoin Arweave (AR)

Arweave (AR), 318,4 milyon dolarlık piyasa değerine sahip. Altcoin, değişmez, merkezi olmayan bir cihaz ağında belgelerin ve uygulamaların kalıcı olarak depolanmasını kolaylaştıran bir kripto para depolama projesi. Arweave, içerik oluşturucuların dijital koleksiyonlarını arşivlemek için Kasım ayı başlarında Instagram ile entegre oldu. Altcoin, şu anda 9,54 dolar fiyatla el değiştiriyor. Önceki haftaya göre %3,48 artış kaydetti. Bunun yanı sıra günlük bazda %2,70’lik bir artış gördü. Bu arada Arweave, yakın zamanda 2 milyon dolarla bir kripto eğitim platformunu finanse etti. Analistlere göre, platformun önünde daha fazla kazanç olması mümkün.

MultiversX/Elrond (EGLD) de listeye girdi

MultiversX (EGLD)’yi, daha önce Elrond olarak biliyordu. Metaverse geliştirmeye ve üç yeni ilgili araca (xFabric, xPortal ve xWorlds) yönelik değişen odağını işaretlemek için Kasım ayı başlarında yeniden markalaştı. MultiversX, bir akıllı sözleşme yürütme platformu ve Blockchain ağı. Basın zamanında EGLD, 24 saatte %1,85 artış kaydetti. Ayrıca, önceki yedi güne göre %4,49 yükseldi. Basın zamanında 43,82 dolardan işlem görüyordu. Altcoin’in piyasa değeri şu anda 1,04 milyar doları buluyor. Analistlere göre, Elrond topluluğu yeniden markaya ısınırsa daha fazla ilgi mümkün.

Listedeki üçüncü altcoin ImmutableX (IMX)

Geliştiriciler, ImmutableX (IMX)’i Ethereum Blockchain’in üzerine inşa etti. Altcoin projesi, 325,24 milyon dolar piyasa değerine sahip. Non Fungible Token (NFT) projelerinin ve merkezi olmayan uygulamaların (dApps) gazsız oluşturulması için bir katman 2 ölçeklendirme çözümü sağlıyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, birkaç hafta önce ilk NFT piyasası olmak için GameStop ile ortaklık kurdu. IMX tokeninin mevcut fiyatı günlük %2,91’lik bir artış kaydetti. Ayrıca, haftalık bazda %8,36’lık bir kazanç elde etti.  Token şu anda 0,4726 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Listenin 4. projesi Crust Network (CRU)

Crust Network (CRU), başka bir merkezi olmayan depolama projesi. Altcoin, kısa süre önce Polkadot (DOT) üzerine kurulu Web3 Economy of Things (EoT) ağı Peaq ile güçlerini birleştirerek dApp’leri barındırmasına izin verdi. Ayrıca, Crust’ın veri depolama pazarından faydalanmasını sağladı. Mevcut durumda, CRU’nun piyasa değeri 5,6 milyon dolar. Son 24 saatte altcoin %4,67 ve bir haftada %6,36 artış kaydetti. Basın zamanında 0,6103 dolar fiyatla el değiştiriyor.

Moonbeam (GLMR) beşinci altcoin projesi

Moonbeam (GLMR), geliştiricilerin Polkadot Blockchain’de DApp’ler oluşturmasına olanak tanıyan bir akıllı sözleşme platformu. Proje, Acala, KILT Protocol, Astar, Subscan, Phala ve Interlay ile birlikte Polkadot ekosisteminin kurucu organlarından biri. Yazı sırasında, GLMR 0,3715 dolardan el değiştiriyordu. Bu da bir önceki haftaya göre %3,34 ve bir önceki haftaya göre %6,91 arttığı anlamına geliyor. Bu arada Moonbeam, yakın zamanda umut vaat eden birkaç entegrasyon açıkladı. Piyasa değeri ise şu anda 170,71 milyon dolar civarında.

Altcoin

Santiment’e göre lider altcoin Ethereum için boğa sinyali var

Önde gelen analitik firması Santiment, kalıcı bir kripto ayı piyasasının ortasında önemli bir metriğin Ethereum (ETH) için boğa sinyali verdiğini söylüyor. Santiment’e göre Ethereum, herhangi bir günde bir transfere katılan farklı ETH adreslerinin sayısını izleyen on-chain bir ölçüm olan adres etkinliğindeki artışın ardından büyük bir ralli için işaretler veriyor. Santiment, şu açıklamayı yaptı:

Ethereum’un aktif adresleri dün altı haftanın en yüksek seviyesine çıktı. Bu muhtemelen bugünkü fiyat artışını etkiledi. 15 Ekim’de, adresler en son bu seviyeye yükseldiğinde, ETH fiyatı önümüzdeki üç hafta içinde 0 arttı.

Altcoin
Kaynak: Santiment / Twitter

Santiment ayrıca, Ethereum balinalarının ve köpekbalıklarının veya 100 ile 100.000 ETH tutan varlıkların sayısının, FTX’in Kasım ayı başlarındaki yüksek profilli patlamasından bu yana arttığını söylüyor. Bu bağlamda Santiment, şunları kaydediyor:

Ethereum’un balina adreslerinin sayısı, Kasım başındaki FTX fiyaskosundan bu yana artıyor. Grafikte, köpekbalığı ve balina adreslerinin biriktiği ve döküldüğü önemli anlar var. 100 ile 100.000 ETH adreslerinin sayısı 20 ayın en yüksek seviyesinde.

Altcoin
Kaynak: Santiment / Twitter

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Yatırımcılar Seçti: İşte En Umut Verici 6 Altcoin!

Category:
News