Herkes Şaşkın: Binance Giren Bu Altcoin 50x Yaptı!

herkes-saskin:-binance-giren-bu-altcoin-50x-yapti!

Bugün kripto para borsası Binance, Launchpad’deki Hooked Protocol (HOOK) token satışına katılımları açtı. Token satış sürecinden sonra Binance’de olağanüstü fiyat artışı gördü.

En büyük kripto borsası Binance listesine giren HOOK 50x yaptı!

Binance Launchpad’deki Hooked Protocol (HOOK) token satışına katılımlar açıtı. Önsatış süreci 5 saat boyunca açık kaldı. Binance’nin TSİ 17.30’da piyasaya sürdüğü token, 0,1 dolar fiyattan satılmıştı. Bununla birlikte HOOK, Binance’de yaklaşık 50x yaparak 5 doları gördü. Ancak, daha sonra fiyat düşüşü yaşadı. Basın saatinde altcoin,  ve şu anda 2,1o dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Bugün Launchpad’deki Hooked Protocol (HOOK) satış sürecine ilişkin bilgi vere Binance, alım hakkına sahip olabilmek için yaklaşık 7 gün boyunca BNB kilitlenmesi gerektiğini belirtmişti. Tokenin listelemesinin ardından yatırımcılar için HOOK/BTC, HOOK/USDT ve HOOK/BUSD olmak üzere 3 farklı işlem pariteyle trade imkanı verildi. Bu arada, tokenin toplam olarak 500 milyon arzı var. Ancak Binance, ön satış için yalnızca 25 milyon token tahsisi yaptı.

Binance

Hooked Protocol (HOOK) nedir?

Hooked Protocol, kullanıcıların ve işletmelerin web3’ün yeni dünyasına girmeleri için özel ‘Leran and ve Earn’ ürünleri ve onboarding altyapıları sağlıyor. Böylece, kitlesel Web3 benimsemesi için rampa katmanını oluşturuyor. Quiz-to-Earn deneyimi ve diğer oyunlaştırılmış öğrenme özelliklerine sahip ilk pilot ürünü Wild Cash. Bu ürün, aylık 2 milyondan fazla aktif kullanıcıyla etkileyici bir büyüme elde etti. Hooked Protocol, yalnızca ekosistem içi yardımcı program belirteci HGT (Hooked Gold Token) ile desteklenen yenilikçi bir tek token (HOOK) yönelimli yapıyı benimsiyor. HOOK, ekosistemin yönetişim tokeni.

Projenin misyonu, gelecekteki topluluğa ait ekonomilerden oluşan ilgi çekici bir ekosistem oluşturmak. Kullanıcılarına, NFT ve GameFi gibi kripto vızıltı sektörlerine katılmasını sağlayan Web3 öykünme deneyimleri sağlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Herkes Şaşkın: Binance Giren Bu Altcoin 50x Yaptı!

Category:
News