DOGE’u Unutun! ‘Fırlamaya Hazır’ Olan 10 Altcoin Bunlar!

doge’u-unutun!-‘firlamaya-hazir’-olan-10-altcoin-bunlar!

Birçok yatırımcı, yükselmesi beklenen altcoin projelerinin ne olduğunu merak ediyor. Analistler de buna yönelik açıklamalar yapıyor. Bu yazımızda, analistlerin son zamanlarda dikkat çektiği ve değer artışına hazır olarak görülen altcoin projelerini paylaşacağız. İşte detaylar…

Altcoin Sherpa, 3 altcoin’de “long” çağrısı yaptı

Öncelikle Altcoin Sherpa, Litecoin (LTC), Apecoin (APE) ve SushiSwap’in (SUSHI) ayı piyasasına karşı toparlanmaya hazır göründüğünü söylüyor. Bu kriptoların yukarı yönlü fiyat hareketi gösterme olasılığının en yüksek olduğunu söyledi.  “Kısa vadede long pozisyon açacağınız en iyi mevcut coinler: APE, SUSHI, LTC,” dedi. Sherpa, ayrıca dev küresel kripto borsası tarafından çıkarılan kripto para biriminin de ralli yapabileceğini söyleyerek Binance Coin’e (BNB) geçiyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Buralarda 4 saat boyunca Mega EMA [üstel hareketli ortalama] desteği var. Bunun long pozisyon için uygun bir alan olduğunu düşünüyorum, ancak birçok destek/direnç seviyesi görmüyorum. Yine de uzun vadeli oyuncular için dikkate alınması gereken iyi bir şey.

LINK, APE ve FTM’de izlenmesi gereken seviyeler

Ayrıca analist, Chainlink (LINK) için bazı fiyat seviyelerine işaret ediyor. Fiyat önemli bir güç sergilediği için Chainlink oldukça uzun bir süredir raunddaydı. En son toparlanmanın, ilk hedefi olan 9,88 dolar ile 10,1 dolar arasındaki seviyelere geri dönene kadar bir süre daha devam edeceği varsayılıyor.  Analist, “kısmi pozisyon için bu shitcoini aldım. Bu benim için oldukça pasif bir ticaret olacak ve bu konuda aktif olmayacağım. 10 doların üzerinde satacağım” diyor.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Fantom fiyatı da şiddetli bir güç sergiledi ve son iki haftada büyük ölçüde arttı. Analist, FTM için “Son haftalarda büyük güç, katalizörün ne olduğundan emin değilim. Kişisel olarak bu alanda dikkatli olur, buradan alışveriş yapmazdım” dedi.

Son olarak Apecoin de 5 dolara düştüğünden beri U şeklinde bir toparlanma yaşıyor. Bununla birlikte, fiyat, fiyatı biraz daha aşağı sürükleyeceğine ve daha sonra kayda değer bir yükselişi ateşleyeceğine inanılan hafif bir düşüş baskısına tanık oluyor. Analist, staking anlatısının bir süre daha geçerli olabileceğine, ancak kesinlikle uzun sürmeyebileceğine inanmakta. “Eğer fiyat bu 4.20 dolar bölgesini temizlemezse, muhtemelen kırılma görürüz,” diyor. Ardından 3 dolar hedefine işaret ediyor.

Bir başka analist farklı altcoin projelerine dikkat çekti

Bir başka analist olan Sahana Vibhute da bazı altcoin’leri vurguladı ve önemli seviyeleri paylaştı. Analistin işaret ettiği ilk coin, Polkadot (DOT) oldu. DOT fiyatı, büyük ölçüde yükseliş olarak kabul edilen düşen bir kama içinde işlem görüyor. Bu nedenle fiyat çok yakında konsolidasyonun üzerine çıkma olasılığı barındırmakta. Analiste göre Polkadot, 5 dolar civarındaki geçici düşük seviyelere doğru başka bir önemli fiyat düşüşü yaşama riski altında. Bu da büyük bir yükselişi tetikler. Ayrıca, yükseliş, fiyatın direnci aşmasına ve yakında 6 doları aşan seviyelere ulaşmasına yardımcı olur.

Diğer yandan analist, Altcoin Sherpa’ya benzer bir şekilde, Binance Coin’e (BNB) işaret etti. Binance Coin fiyatı, Haziran ortasındaki düşük seviyelerden toparlandığından beri kademeli olarak arttı. Son piyasa çöküşü, fiyatı trend çizgisinin altına çekmişti. Ancak BNB fiyatı hızla toparlandı ve kayda değer bir yükseliş trendi izliyor.

altcoin

SHIB ve CRV için beklentiler yüksek

Analistin odağındaki bir diğer coin, Shiba Inu (SHIB) oldu. Analiste göre token yükseliş flamasının zirvesine doğru ilerliyor. Bu sırada Shiba INU fiyatı yükseliş sinyalleri veriyor. Satın alma hacmi önemli ölçüde biriktiğinden, yükseliş eğilimi olasılığı önemli ölçüde yüksek duruyor. Bir kırılma ile, SHIB fiyatı başlangıçta 0,00001 doların üzerindeki seviyeleri geri alabilir ve daha sonra 0,00001050 doların üzerindeki seviyeleri güvence altına alabilir.

altcoin

Son olarak analist, Curve (CRV)’e dikkat çekti. Curve DAO son düşüş sırasında alt desteği kırmıştı, ancak hızla toparlandı ve şimdi dirence doğru ilerliyor gibi görünüyor. Kayda değer bir yükselişin ardından fiyat sıkı bir şekilde konsolide oluyor, dolayısıyla bir boğa bayrağı oluşturuyor ve bu nedenle yakında önemli bir yükseliş iddiasını doğruluyor. Fiyat direnci aşmayı başarırsa, düşüş eğilimini geçersiz kılabilir ve kısa bir zaman diliminde 1 doları geri alabilir.

altcoin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için DOGE’u Unutun! ‘Fırlamaya Hazır’ Olan 10 Altcoin Bunlar!

Category:
News