Bu 8 Web3 ve Metaverse Coin, Büyük Haberlerle Yükseldi!

bu-8-web3-ve-metaverse-coin,-buyuk-haberlerle-yukseldi!

Sekiz web3 ve metaverse coin projesi, birçok yenilik ile gündeme geldi. Ortaklık ve bazı kripto paralara yönelik çıkarılan yeni ürünler, sekiz coin’in değerinde artışa neden oldu. İşte detaylar…

OKX; bazı metaverse coin projeleri için staking özelliği sunmakta

İşlem hacmine göre en büyük ikinci kripto borsası olan OKX, önümüzdeki haftalarda arka arkaya 12’den fazla kripto para birimi için esnek staking ürünleri sunuyor.  Bu ürünlerden bazıları, SAND, APE, GALA gibi metaverse coin projelerini içeriyor.  OKX Earn, 30 Kasım 2022’de GALA, APE, SAND, ETC ve ENS için esnek staking’i kullanıma sunmakta. Her coin için sunulan yıllık getiri oranı (APY) ise aşağıdaki şekilde:

  • Apecoin (APE): Yüzde 15.00
  • Ethereum Name Service (ENS): Yüzde 4,25
  • Ethereum Classic (ETC): Yüzde 3,50
  • The Sandbox (SAND): Yüzde 3.00
  • Gala Games (GALA): Yüzde 2,50
Bugün, birçok altcoin projesi için ekosistemsel gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yeni haftanın ikinci gününde bazı projeler, yeni ürünlerini piyasaya sürdü. Diğer yandan, bazıları ise, topluluk ile daha çok iç içe olmak adına soru cevap etkinlikleri düzneliyor. İşte bugün 22 altcoin için yaşananlar ve yaşanacaklar...

ApeCoin, günlük bazda en yüksek 4.14 dolara kadar yükselmiş görünmekte. Ancak şu anda 3.96 dolara geri çekilme yaşadı. Diğer yandan Ethereum Name Service, yüzde 1.5’lik bir yükseliş ile 14.06 dolardan el değiştiriyor. ETC yüzde 0.3’lük bir yükseliş ile 20.05 dolarda, SAND ise yüzde 0.8’lik bir artış ile 0.58 dolardan el değiştiriyor. Son olarak GALA, 0.025 dolardan el değiştiriyor.

Band Protocol’den web3 ortaklığı duyurusu geldi

Bu sırada Band Protocol (BAND), merkezi olmayan sosyal ağ projesi Desmos Network ile ortaklık kurdu. Söz konusu ortaklık ile oracle komut dosyalarına odaklanılacak. Desmos kullanıcıları ise Web3 sosyal medya ağlarında oluşturulan profiller için bağlantı sağlayacak.  Şu anda BAND, yüzde 1.1’lik bir yükseliş ile 1.88 dolardan el değiştiriyor.

Usta Analistler, Boğa ve Ayı Bayrağı Basan 5 Altcoin Paylaştı!

Chainlink staking v0.1 piyasaya giriyor

Diğer yandan popüler oracle ağı Chainlink (LINK) için staking duyurusu geldi. Chainlink Staking v0.1, 6 Aralık’ta Ethereum ana ağında yayınlanacak. Bu nedenle geliştiricler Ethereum’un çözümüyle çalışıp çalışamayacağını öğrenmek için onunla ilgili mevcut tüm ayrıntıları araştırma sürecinde. Ayrıca kilitlenme süresi gibi hassas ayrıntıların şeffaflığına önem verecekler. Kilitleme süresi, pazardaki satış baskısını hafifletmek ve ağların birlikte çalışması için istikrarlı bir teminat oluşturmak için ana mekanizma olmaya devam ediyor. Bu nedenle, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, herhangi bir staking işleminin temel taşıdır.

Staking’in bir sonraki sürümünü yayınladıktan sonra, kullanıcılar stake edilen LINK tokenlarının ve ödüllerinin kilidini açabilecek veya taşıyabilecektir. Yatırımcılar, fonlarının kilidini açarak, hemen kar elde etme veya fonları ağdaki staking’in yeni versiyonuna taşıyarak başka bir kilitlenme dönemine girme konusunda hiçbir sorun yaşamayacaklar. Yazım sırasında LINK, yüzde 1.5’lik bir yükseliş ile 7.55 dolardan el değiştiriyor.

Uniswap’in aktif adres sayısı arttı

Son olarak, UNI fiyatı, yeni NFT Aggregator’ının başarılı lansmanından sonra yüzde 6 arttı. Ek olarak, Uniswap aktif adresi ve ağ büyümesi, 19 ayın en yüksek seviyesi olan ve en son 4 Mayıs 2021’de görülen seviyelere ulaştı. 30 Kasım Çarşamba günü, merkezi olmayan borsa (DEX) Uniswap, sektörden güçlü bir yanıt alan NFT toplayıcısını piyasaya sürdüğünü duyurdu. Bu NFT aggregator, traderların NFT’lerini pazarlar arasında kolayca ve hızlı bir şekilde takas etmelerine olanak tanıyacak. Yazım sırasında UNI, yüzde 0.1’lik bir yükseliş yaşamış halde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bu 8 Web3 ve Metaverse Coin, Büyük Haberlerle Yükseldi!

Category:
News