Binance Bu Altcoinler İçin Duyuru Yaptı: Listeleme de Var!

binance-bu-altcoinler-icin-duyuru-yapti:-listeleme-de-var!

Binance, biri listeleme olan çeşitli altcoinler için duyuru yaptı. Lider borsa, Launchpad programının 29. projesi olarak yeni bir altcoin’i listeliyor.

Binance, bu altcoinler için yeni haberleri duyurdu

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük borsası, kendi ağının tokeni olan BEP20 cüzdan işlemlerini bakıma alıyor. Duyuruya göre, BNB Smart Chain (BEP20) cüzdanları 2 Aralık saat 10:00’da bakıma alınacak. Bakım süreci yaklaşık iki saat sürecek ve ardından Binance’den gelen duyuruyla tekrar aktif hale getirilecek. Binance kullanıcılarının BNB Smart Chain (BEP20) üzerindeki token işlemleri cüzdan bakımı sırasında etkilenmeyecek. Fakat para yatırma ve çekme işlemleri 2 Aralık 09:55’den itibaren askıya alınıyor. Bakım tamamlandıktan sonra Binance’den gelecek duyuruları aktarıyor olacağız.

Binance Launchpad’de Hooked Protocol (HOOK) token satışı aboneliği başladı

Lider borsa bir diğer duyuruda, Launchpad programının 29. projesi olan Hooked Protocol (HOOK) için token satışı için aboneliklerinin aktif olduğunu paylaştı. Satışlar şimdi açık ve beş saat boyunca açık kalacak. Duyuruya göre Hooked Protocol HOOK/BTC, HOOK/USDT, HOOK/BUSD ve HOOK/BNB çiftlerinde işlem göremeye başlıyor. Kriptokoin.com olarak ön satışa nasıl katılabileceğini bu makalede aktardık.

Hooked Protocol (HOOK) nedir? Diğer altcoinler arasından nasıl ayrılıyor?

Hooked Protocol, Web3 dünyası için özelleştirilmiş Öğren ve Kazan çözümleri sağlayan launchpad platformudur. Protokol, önemli bir Web3 devriminin oyunlaştırılmış öğrenme deneyimleri yoluyla ve kullanıcılara ekonomik değer kazandırarak gerçekleştirilebileceğine inanıyor. Proje temelde, kullanıcılarına ekonomik değer sunmayı ve böylece öğrenme sürecini oyunlaştırmayı amaçlıyor. Ayrıca, geliştiricilerin ve uygulamaların Web3 dönüşümünü etkinleştirmeyi ve hızlandırmayı, ölçeklenebilirlik ve katılımlarla gelişen bir topluluk oluşturmayı ve viral büyümeden ve merkezi olmayan sosyal ağlardan yararlanmayı hedefliyor.

Hooked Protocol ile diğer altcoin projelerinden farklı olarak şu özellikleri görüyoruz:

 1. PoWT  (İş Kanıtı ve Zaman) madenciliği oyunu: Geleneksel PoW mekanizmasını kullanan bu oyun, oyuncuları zamanlarını ve çabalarını platforma yatırmaya teşvik ediyor.
 2. Sınav ödülleri: Kullanıcılar ilgi çekici bir Web3 öğrenme deneyimine başlayabilirler. Ayrıca sıvanları tamamlayarak token ödülleri kazanabilirler.
 3. Kullanıcılar, Hooked Wallet’ı kullanarak kripto paralarını ilk kripto cüzdanlarında saklayabilirler. Bununla birlikte, staking ve takas işlemlerini gerçekleştirebilirler ve kripto paralarını transfer edebilirler.
 4. Sosyal yönlendirme: Kullanıcılar, Web3 sosyal grafiğini paylaşarak ve oluşturarak önemli mali ödüller kazanabilirler.

Hooked Protocol token ekonomisi

Projenin white paper’ın da yer alan bilgilere token ekonomisi ve dağıtımı şu şekilde olacak:

 • Token türü: BNB Chain’de BEP-20
 • Toplam token arzı: 500.000.000 HOOK
 • Özel satış: Toplam token arzının ’si
 • Topluluk satışı: Toplam token arzının %5’i
 • Topluluk: Toplam token arzının %’i
 • Ekosistem/Hazine: Toplam token arzının 0’u
 • Takım ve danışman: Toplam token Arzının ’si

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance Bu Altcoinler İçin Duyuru Yaptı: Listeleme de Var!

Category:
News