Binance Bu Altcoin İçin Start Verdi! Ne Zaman Tahta Açılır? Nasıl Alınır?

binance-bu-altcoin-icin-start-verdi!-ne-zaman-tahta-acilir?-nasil-alinir?

İşlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, geçtiğimiz hafta bir altcoin için desteğini duyurdu. Buna göre borsanın Launchpad programı, 29. projesi olarak Hooked Protocol’ü (HOOK) belirledi. Altcoin, listelenmeden önce, borsa üzerinden ön satış gerçekleşecek. Binance’in yeni yayınladığı bir duyuruya göre HOOK’un ön satışı bugün başlıyor.

Binance, bu altcoin için ön satış başlattı

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Binance Launchpad, geçtiğimiz günlerde 29. projesi olan Hooked Protocol’ü seçti. Bunun ardından yapılan duyurulara göre, token için ön satışlar bugün başladı. Türk yatırımcılar, 09.00 ile 14.00 saatleri arasında altcoin’in ön satışına katılarak alım işlemi yapabilecek. Kullanıcıların ön satışa katılabilmesi için günlük ortalama BNB bakiyelerini gösteren bir ekran görüntüsüne ihtiyacı olacak. Borsa, bu ekran görüntüsü ile, yatırımcının satın alabileceği maksimum HOOK miktarını belirleyecek.

Binance’in yaptığı duyuruya göre, Hooked Protocol, 0,01 dolarlık fiyatla satışa çıkacak. Bu arz fiyatı, 0,0003381 BNB anlamına geliyor. Bununla birlikte BNB stake eden kullanıcılar, en fazla 150,000 HOOK coin alım emri verecek. Ön satışa sunulan arz 25 milyon token oldu. Bilmeyenler için altcoin, 500 milyon adet olarak sınırlandırılan bir maksimum arza sahip. Yani kripto paranın arzının %5’i Binance’de satışa çıktı. Kripto para ile ilgilenen yatırımcıların, 09.00 ile 14.00 arasında, toplam 5 saatlik bir süresi var. Bu süreçte kayıt oluşturan kullanıcılar, son bir haftada tuttukları BNB sayısına göre HOOK alacak.

Hooked Protocol (HOOK) ne zaman listelenecek? Nasıl alınır?

Ön satışın detaylarına göre, alım sürecine sadece 23 Kasım ila 1 Aralık tarihleri arasında BNB bulunduran cüzdanlar katılacak. Bu özelliği taşımayan kullanıcılar, kripto paranın ön satışında yer alamayacak. Ayrıca Binance, BNB sahiplerinin, varlıklarını başka bir cüzdan yerine spot cüzdanda bulundurması gerektiğini söyledi. BNB’lerini spot cüzdan dışında bir cüzdanda tutan kullanıcılar, satıştan fayda sağlayamayacak. Saat 14.00’dan sonra Binance, kullanıcıların ne kadar token satın alabileceğini belirleyecek. Bunun ardından, Hooked Protocol tokenleri, kullanıcı cüzdanlarına geçecek ve kullanıcıların BNB bakiyeleri pariteye göre düşecek.

Hooked Protocol, Binance borsasında işlem görmeye de başlayacak. Borsanın yaptığı duyuruya göre HOOK coin, ön satış bittikten 2 saat sonra Binance’de yerini alacak. Buna göre saat 17.30’dan sonra kullanıcılar, borsa üzerinden tokeni satın alacak. Başlangıç olarak altcoin, BTC, USDT ve BUSD pariteleri ile işlem görecek. Kullanıcılar, bundan sonra Binance’deki normal satın alma adımlarını izleyerek kripto paraya yatırım yapma avantajına sahip olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance Bu Altcoin İçin Start Verdi! Ne Zaman Tahta Açılır? Nasıl Alınır?

Category:
News