Herkes Bu Altcoin’i İzliyor: Arkasında Binance CEO’su Var!

herkes-bu-altcoin’i-izliyor:-arkasinda-binance-ceo’su-var!

Digital Assets Data’nın kurucusu, Binance CEO’su CZ’nin, bu altcoin projesinin ardında yer aldığını açıkladı. BrightScope ve Digital Assets Data’nın kurucusu Mike Alfred, Twitter hesabından paylaşım yaptı. Alfred, birinin kripto para borsası Binance’in yerel altcoin’i BNB’nin fiyatını yüksek tuttuğunu vurguladı.

Mike Alfred, Binance Coin’in ardında kimin olduğunu sorguladı

BrightScope ve Digital Assets Data’nın kurucusu Mike Alfred, Twitter hesabından açıklamada bulundu. Mike Alfred, tweetinde, Binance’in yerel altcoin’i BNB’nin ardından birinin yer aldığını söyledi. Ayrıca, kimin yer aldığını sorguladı. Bunun yanı sıra Alfred, altcoin fiyatının ödenebilir olmasını sağlamayı hedeflediğini iddia etmektedir.

Bununla birlikte kripto topluluğu, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun altcoin’in fiyatını elinde tutabileceğini düşünmektedir. FTX’in iflası, kripto para piyasasında sorunları da beraberinde getirdi. Ardından yatırımcıların çoğu güvenini kaybettiğini açıkladı. Kripto endüstrisi, Terra LUNA olayının ardından yeni toparlamıştı. Ancak, FTX’in çöküşü durumu daha da kötüleştirdi.

Ayrıca, kripto topluluğu arasında BNB üzerinde ağır satış baskısı yaratan bir panik var.

BNB, kripto topluluğuna göre ayı sezonunda kendini kanıtladı

Kripto para topluluğu, Binance’in bu ayı piyasasında ayakta kaldığını ve yerel altcoin’i BNB’ninde bunu kanıtladığını söylüyor. Bunun yanı sıra BNB son 24 saat içerisinde yüzde 0.80 oranında düştü. Şu anda ise 300.24 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. BNB şu anda 48.494.583.067 dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu arada Mike Alfred daha önceki bir açıklamasında şu ifadeler yer verdi:

Yüksek tahvil getirileri, keskin bir şekilde daha yüksek oranların yanı sıra Terra (LUNA), Celsius Network, 3AC (Three Arrows Capital), Voyager Digital’in yüksek profilli çöküşlerinden sonra kurumsal yatırımcılar arasında kripto paranın uzun vadeli uygulanabilirliği hakkında gerçek şüpheciliği yansıtıyor. BlockFi ve FTX’te yeniden tanık olduk.

Binance

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi; FTX’te yaşanan likidite krizinin sonucunda iflasa dönüşmesi de yatırımcı ve analistleri şaşırttı. Birçok yatırımcının olayların ardından merkeziyetsiz borsalara yöneldiği görüldü. Bununla birlikte yaşanan olayların kripto endüstrisindeki güveni zedelediği de belirtilmektedir. Binance CEO’su ise daha önce FTX krizinin ayı piyasasını daha da uzattığını söyledi. Çöküşünün ardından, kripto borsası Coinbase (COIN) ve Bitcoin yatırımcısı iş zekası firması MicroStrategy (MSTR) tarafından ihraç edilen tahvillerde düşüşler var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Herkes Bu Altcoin’i İzliyor: Arkasında Binance CEO’su Var!

Category:
News