Coinbase Bu 3 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Fiyatlar Fırladı!

coinbase-bu-3-altcoin-icin-mujdeyi-verdi:-fiyatlar-firladi!

Büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, üç altcoin için yeni duyurular yaptı. Duyurulara göre borsanın yol haritasına iki yeni altcoin eklendi. Diğer yandan, bir altcoin için alım satım işlemleri açıldı. İşte detaylar…

Coinbase, 2 altcoin’i yol haritasına ekledi

İşlem hacmiyle en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase’in en son duyurusuna göre, yol haritasına yeni coinler eklendi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi borsa, yol haritasını “mümkün olduğunca çok bilgi simetrisi sağlamak” adına sunmaya başlamıştı. Yani borsa, bir varlığı listelemeye karar verdiğinde, kullanıcıların da görmesi açısından belirli bir blog gönderisini güncelliyor. Söz konusu gönderi, bugün bir kez daha güncellendi. Güncellemeye göre yol haritasında iki yeni coin var: Aavegotchi (GHST) ve Litentry (LIT).

Coinbase, Bu 4 Altcoin'i Listeden Çıkarıyor

Aavegotchi (GHST), Aavegotchi NFT Oyun protokolünün eko-yönetişim tokenıdır. GHST token sahipleri, protokolün tüm yönlerini, Aavegotchi’nin amiral gemisi oyunu Gotchiverse’ü ve Aavegotchi NFT’lerini denetleyen AavegotchiDAO’da oylama yetkisi alıyor. GHST, Coinbase’in duyurusunun ardından 1.03 dolardan 1.07 dolara kadar yükselmiş durumda Ancak yazım sırasında hafif bir değer kaybıyla 1.06 dolardan işlem görüyor.

Litentry ise kimlik tabanlı bir ağ ve ilgili araçları içerir. Bir kimlik eşleştirme ve kimlik istifleme mekanizmasına sahiptir. Ayrıca bir bütün olarak merkezi olmayan kimlik ve kullanıcı etkinliği veri yönetimi altyapısından oluşur. Litentry fiyatı, duyuru sonrası 0.71 dolardan 0.78 dolara kadar yükseldi. Yazım sırasında 0.77 dolardan işlem görüyor. Her iki coin de, yeşil tahtada işlem görüyor.

Vulcan Forged için alım satımlar başladı

Son olarak borsa, Vulcan Forged için alım satımı başlattı. PYR coin’ine Coinbase’in iOS ve Android uygulamalarından erişebilirsiniz. Ayrıca alım satımın yanında transfer, saklama hizmetleri gibi işlemlerden faydalanabilirsiniz. PYR, Coinbase duyurusuyla haftalık bazda yüzde 20’ye yakın artış yaşadı. Coin, 2.85 dolardan 3.37 dolara kadar yükselmeyi başardı. Vulcan Forged, bir blockchain oyun stüdyosu ve NFT pazarıdır. VulcanVerse’ün arkasında yer alan oyun stüdyosudur. VulcanVerse, 10.000 arsadan oluşan bir Yunan-Roma metaverse’üdür.  Oluşturulan 50 milyon PYR tokenı var. Bunların 20 milyonu maksimum tirajdır.  

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Coinbase Bu 3 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Fiyatlar Fırladı!

Category:
News