Aralık’ın Yükselen Yıldızı Olacak 5 Altcoin Açıklandı!

aralik’in-yukselen-yildizi-olacak-5-altcoin-aciklandi!

Kripto piyasasının temellerini sarsan FTX çöküşünün şokundan sonra, işler nihayet birçok dijital varlığı aramaya başlıyor. Bazı altcoin projeleri, Aralık ayına doğru yeni bir yükseliş iyimserliği dalgasını tetikleme sorumluluğunu üstleniyor. Analistler, Aralık’ta yıldızı parlayacak kripto paralara seçti.

İlk sırada lider kripto Bitcoin (BTC) var

Tesadüf eseri, bu yılın Aralık ayı için en dikkate değer kripto para Bitcoin (BTC), kısa süre önce düşüş eğilimi gösteren ticaret modelinden çıkıp Kasım ayı kapanışına doğru uzun zamandır beklenen bir hareket sergileyen amiral gemisi varlık, kırılmaya çalışırken Kasım ayı kapanışına doğru. 17.000 dolar seviyesinde. BTC, önceki 24 saate göre %3,59 artış kaydetti. Ayrıca, hafta boyunca %3,37 artış gördü. Basın zamanında 17.049 dolardan işlem gören Bitcoin, toplam aylık kayıplarını  indirdi.

BTC 7 günlük fiyat grafiği

Lider altcoin Ethereum (ETH) ikinci sırada

Ethereum’un (ETH) ayrıntılı bir şekilde gözlemlenmesi üzerine, güç belirtileri gösteriyor. Halihazırda 1.290 dolar seviyesini çevirdi. 1.225 dolarının üzerine çıkan altcoin, 1.550 dolara doğru koşma olasılığı olduğu açıkça görülüyor. Fiyat artışı, kullanıcı etkinliğindeki ani artışla birlikte geliyor. Şu anda, Ethereum 1.290 dolardan işlem görüyor. Aylık grafiğindeki ,84’lük kayıptan toparlanarak günde %5,78 ve önceki yedi güne göre ,23’lük bir kazanç kaydediyor.

ETH 7 günlük fiyat grafiği

İkinci altcoin Fantom (FTM)

Bu arada Fantom (FTM), ilk 100 kripto para birimi arasında hem 24 saatlik hem de 7 günlük kazançlarda lider olarak öne çıkıyor. Geliştiricisi André Cronje, ağına ilişkin olumlu finansal bilgiler açıkladı. Bunun sayesinde her iki grafikte de çift haneli artışlar kaydediyor.  Gerçekten de, Fantom şu anda 0,2361 dolar fiyatıyla el değiştiriyor. Bir önceki güne göre ,08 ve hafta boyunca 1,89’a varan bir büyüme sergiliyor. Aylık kayıpları minimum düzeyde ve %2,33’te duruyor.

FTM 7 günlük fiyat grafiği

Ripple (XRP) üçüncü altcoin projesi

Ripple ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasındaki yasal savaşta, topluluktaki pek çok kişi, Blockchain şirketinden yana olacağı özet kararı bekliyor. Bunun etkisiyle, XRP de iyimserliğin ve bir yükselen fiyatın tadını çıkarıyor. Kripto borsası Coinbase’in cüzdan desteğini sonlandırdığının duyurulmasına rağmen XRP, günde %2,42 artış kaydetti. Ayrıca, öneki haftaya göre %6,97 artış gördü. Şu anda aylık ,16’lık düşüşünü hafifleten 0,4009 dolardan işlem görüyor.

Altcoin
XRP 7 günlük fiyat grafiği

Orijinal meme coin’i Dogecoin (DOGE) de listede

Meme coin’i Dogecoin (DOGE), Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin ve Tesla CEO’su Elon Musk’ın planladığı söylentisi olan DOGE-1 ay uydusunun yakında piyasaya sürülmesinden ilham alarak yeşil dalgayı sürüyor. DOGE’u birlikte yükseltmenin yanı sıra, holder’ların `’ından fazlasının kârda. Basın zamanında, Dogecoin’in fiyatı, son 30 gün içinde uğradığı ,78’lik isabetten geri dönüyor. Bir önceki güne göre %2,71’lik bir artış ve hafta boyunca ),38’lik sağlam bir itme görüyor. Altcoin, 0,1042 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Altcoin
DOGE 7 günlük fiyat grafiği

Son altcoin projesi Shiba Inu (SHIB)

Son olarak meme coin’i Shiba Inu (SHIB) Aralık için yıldızı paralayacakların arasında yerni alıyor. Shiba Inu, en popüler kripto projelerinden biri. Bu arada proje, katman-2 ağı Shibarium’u başlatmanın eşiğinde. Fırlatma 2022’nin 3. Çeyreği için planlandı. Ancak geliştirme gecikmeleri nedeniyle ertelendi. Ancak, Shibarium’un bu yıl içinde piyasaya çıkacağı söyleniyor. Bu nedenle, Aralık ayında SHIB’nin çok beklenen 2. katman ağının lansmanını veya en azından bununla ilgili belgeleri görebiliriz. Lansmanın, altcoin için bazı olumlu fiyat hareketlerine yol açması mümkün. Basın zamanında SHIB, son 24 saat içinde %1,73 artışla 0,00000926 dolardan işlem görüyordu.

Altcoin
SHIB 7 günlük fiyat grafiği

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Aralık’ın Yükselen Yıldızı Olacak 5 Altcoin Açıklandı!

Category:
News