Aralık Bu 11 Altcoin İçin Çok Kritik: İşte Olacaklar Listesi!

aralik-bu-11-altcoin-icin-cok-kritik:-iste-olacaklar-listesi!

Altcoin projeleri, daha verimli bir yeni yıl için Aralık ayı yol haritalarına hazırlanmakla meşguller. BabyDogeSwap’den Mina ve Theta’ya, önümüzdeki ayın haber akışına göz atalım.

Aralık ayına planlanan token burn, mainnet ve AMA etkinlikleri

BNB Smart Chain tabanlı bir launchpad platformu olan Subpad, Aralık ayı token burn takvimimi paylaştı. Subpad, düzenli olarak her ayın belirli günlerinde arzının bir kısmını ölü cüzdana gönderir. Bu etkinlik için sıradaki hamle Aralık ayında atılacak. Subpad, yıl boyunca istikrarlı bir yakımın ardından yeni yıla daha küçük bir token arzıyla hazırlanıyor.

Bir diğer token yakma duyurusu BabyDogeSwap’tan geldi. Meme coin projesi, ilk token yakma etkinliği için tarihi 1 Aralık olarak belirdi. Geçen hafta yapılan oylamada proje yönetimi sıradaki yakım için tarih ve miktarı netleştirdi. BabyDogeSwap ilk token burn etkinliğimi gerçekleştireceği için sosyal medyada büyük bir hype söz konusu.

Binance’den yeni bir haberde, lider borsa Perpetual Protocol ekibiyle bir araya geliyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, daha önce Floki Inu’da Binance ekibiyle Twitter’da bir araya gelmişti. Bu duyurunun ardından FLOKI fiyatı çift haneli değer kazandı. Şimdi Perpetual Protocol’de benzer bir etkinlik için 1 Aralık’a işaret ediyor. Bu arada, katılıcılara 5,000 PERP token dağıtacaklarının sözünü verdiler.

DeFi, P2E ve daha fazlasına hizmet veren açık bir Blockchain platformu olan Neopin (NPT), yaklaşık bin dolar değerinde airdrop etkinliğini duyurdu. Twitter’dan gelen resmi açıklamaya göre, airdrop 2 Aralık’ta gerçekleşecek.

Mainnet haberlerinde, yeni bir internet ekonomisi inşa etmeyi amaçlayan Bitindi Chain, mainnet’e geçeceğini duyurdu. Platform artık yalnızca Ethereum tabanlı akıllı sözleşmelerle uyumlu olmayacak Bununla birlikte BNI token sahipleri topluluğundan faydalanmalarını da sağlıyor.

IOTEN’de (IOTN) mainnet’e geçeceğini duyurdu. Proje ekibine göre yeni ağa geçiş muhtemelen 11 Aralık tarihinde gerçekleşecek.

Aralık ayının en önemli altcoin haberleri

Son kısımda, Mina ve Theta gibi yüksek hacimli projelerin güncel haber takvimlerine göz atalım. Mina ekibi projenin yol haritasında yer alan EVM uyumlu Blockchain’lere erişebilirliği Aralık ayında aktif hale getirmeyi planlıyor. Mina, zk-SNARK’lar kullanan piyasanın en büyük birinci katman Blockchain’lerinden biridir. Ağ için önemli bir adım önümüzdeki ay atılmış olacak.

Bu arada, bir diğer önemli duyuru 5ireChain ekibinden geldi. 5ireChain, yerel token 5ire’in çıkış tarihi için 15 Aralık’a işaret etti:

Bir diğer duyuruda Chiliz (CHZ), Web3’e yönelik adımlar için inşa ettiği Chain 2.0 Mainnet’e Aralık için geçmeye hazırlanıyor. Chiliz Scoville Testnet, CHZ Web 3.0 ekosistemini oluşturmaya yönelik ilk kilometre taşı olsa da, Chiliz Chain 2.0’a yönelik merakla beklenen yükseltme 2022’nin 4. çeyreğinde yayına girecek ve platformun tam Ethereum uyumlu EVM teknolojisi kullanılarak yükseltildiğini görecek.

Theta Network’e gelince, Blockchain tabanlı yayın platformu, Theta v4.0.0 yükseltmesinin ardından Theta Metachain’e hazırlanıyor. Bu yükseltme, 1 Aralık Metachain lansmanı için bir ön koşul olan “mainchain” yani mevcut Theta mainnet içindir.

Son olarak, NFT odaklı bir altcoin projesi Ethernity’de yeni koleksiyonlarını tanıttı. Duyuruya göre, Ethernity, Messi’nin başarılılarını kutlamak için bir NFT koleksiyonu piyasa sürecek. Lansman tarihi 2 Aralık olarak belirlendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Aralık Bu 11 Altcoin İçin Çok Kritik: İşte Olacaklar Listesi!

Category:
News