100x Yapan Coinleri Öngören Analist: Sıra Bu 4 Altcoin’de!

100x-yapan-coinleri-ongoren-analist:-sira-bu-4-altcoin’de!

Kripto analisti ve ticaret gurusu Mac (MacnBTC), kısa vadeli para kazanma potansiyeline sahip kripto paralar arasındaki en iyi seçimlerini paylaşıyor. İşte analistin patlama yapacağını düşündüğü altcoin projeleri…

Analist göz önünde bulundurduğu altcoin projelerini paylaştı

İlk olarak, kripto traderı altcoinleri altyapıya, on-chain toplam kilitli değere (TVL) ve topluluk duyarlılığına göre sınıflandırdı. Altyapı tarafında Mac, Solana’nın (SOL) ve FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried ile olan kötü kaderinin ardından piyasada neredeyse hiç rekabet olmadığını savunuyor. Artan TVL göz önüne alındığında, gözlerinin Binance Chain ekosisteminde olduğunu iddia ediyor. Yakında daha fazla ekip ve projenin devreye gireceğini belirtiyor. Analistin tweet’inde ayrıca aşağıdaki ifadeler yer alıyor:

SBF ve SOL düşüşünün ardından piyasada neredeyse hiç rekabet yok. Avalanche (AVAX) öldü, Aptos (APT) başarısız bir lansman yaptı. NEAR’ın hala açılması beklenen kilitli tokenları var.

Haftanın ortasına ve Kasım ayının son gününe gelmişken, altcoin piyasalarındaki gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Bugün, özellikle projelerin yol haritasında yer alan gelişmeler ve birçok konferansın başlangıcı dikkat çekiyor. Ayrıca çeşitli borsa listelemeleri ve yeni ürün lansmanları da bugünün önemli maddelerinden. İşte bugün, 27 altcoin için yaşanacak gelişmeler…

İvme beklediği altyapı projeleri

Mac, “gözüme kestirdiğim” projeler diyerek aşağıdakilere işaret ediyor:

  • BNB Chain (BSC): TVL (kilitli toplam değer) artıyor. Analist, daha fazla ekip ve projenin buraya geçmesini bekliyor.
  • Fantom (FTM): Fantom kurucusu Andre Cronje, FTM’nin piyasa değerinin iki katına kadar para desteğine sahip olduğunu iddia etti. Ayrıca analist, Fantom’da token geri alımı olasılığına dikkat çekti.
  • Arbitrum: Analist, Arbitrum’da yaklaşan token lansmanına işaret etti.

Ayrıca Mac, Twitter’ın Milyarder sahibi Elon Musk’ın coin üzerinde hala güçlü bir etkiye sahip olduğu göz önüne alındığında, meme token Dogecoin’e (DOGE) yatırım yapmanın verimli olacağına inanıyor. Trader, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Binance, aylarca aradan sonra launchpad’e yeniden başladı. Eski launchpad varlıklarına ve yenilerine göz kulak olmak iyi bir fikir.

100x yapacak coin’leri açıklamıştı

Daha önce Mac, “2023’ün altcoin mücevherleri” olduğuna inandığı projeleri, on ila yüz kat arasında bir artış potansiyeli ile ortaya çıkarmaya yemin etmişti. 2020 boğa piyasasından önce, kripto traderı, değerlerinin 90 katından fazlasına ulaşan Polygon (MATIC), Elrond (EGLD) ve SOL’un yükseliş sinyalini verdiğini iddia etti.

İlginç bir şekilde, piyasa izleme web sitesi CoinMarketCap’ten alınan veriler, MATIC token yatırımcılarının dört yıl önceki tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,003012 dolardan yüzde 27.497,33’lük bir yatırım getirisi elde ettiğini gösteriyor. Kripto para şu anda 0,8092 dolardan işlem görüyor. Analist, 2020’de belirlediği yükseliş hedeflerini de aktardı. Listesinde STEPN olsa da bu projenin lansmanının Ağustos 2021’de gerçekleştiğini belirtmekte fayda var.

  • MATIC: 164x
  • EGLD: 90x
  • SOL: 110x
  • STEPN: 13x

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için 100x Yapan Coinleri Öngören Analist: Sıra Bu 4 Altcoin’de!

Category:
News