8 Borsa Listeliyor: Shiba Inu ve Bu 12 Altcoin İçin Müjde!

8-borsa-listeliyor:-shiba-inu-ve-bu-12-altcoin-icin-mujde!

Binance, StealthEX, OKX, BitMart ve KuCoin, Shiba Inu, LEASH, MRST ve 11 altcoin’i listeliyor. İşte 9 Kasım’ın listeleme duyuruları.

Shiba Inu ekosistem tokenleri yeni borsalarda listeleniyor

Kripto para borsası StealthEX, tüm Shiba Inu ekosistem tokenlerini listelediğini duyurdu: SHIB, LEASH ve BONE. SHIB şu anda aralarından en büyükleri olarak Binance ve Coinbase gibi büyük merkezi borsalarda işlem görüyor. StealthEX’in listesiyle, diğer ekosistem tokenleri de merkezi borsalarda yer almaya başlıyor.

Binance listeleme duyuruları

Binance, VIDT DAO tokeni listelediğini duyurdu. Lider borsa şimdi VIDT/USDT, VIDT/BUSD ve VIDT/BTC çiftlerinde işlemlere izin veriyor. Spot işlemler 9 Kasım sabah saat 11:00’da başladı.

Diğer merkezi borsalar

OKX, The Mars token için işlemlere başlıyor. Borsa yeni duyuruda, MRST/USDT ve MRST/USDC çiftlerinde işlemlere başlayacağını duyurdu. İşlemler bugün saat 11:00’den itibaren aktif.

The Mars, Blockchain tabanlı bir oyna-kazan oyunudur. Şimdi piyasanın köklü merkezi borsalarından OKX üzerinde işlemlere başlıyor.

BitMart, Minifootball tokeni listelediğini duyurdu. Şu anda token sadece USDT karşısında işlemlere açık olacak. Duyuruya göre MINIFOOTBALL/USDT işlemleri 9 Kasım saat 18:00’den itibaren açık olacak.

LBank, ClearCryptos tokeni listelediğini duyurdu. Borsa şimdilik sadece CCX/USDT çiftinde işlemlere izin verecek. CCX, insanlara merkezi borsalardan geçmeden kripto satın alma seçeneği sunan, DEX platformları için ilk fiat para birimi olarak çalışır. Artık kullanıcılar LBank üzerinden CCX/USDT çiftinde işlemler yapabilecekler.

KuCoin, ECOx tokeni listeliyor. Borsa yeni bir duyuruda ECOX/USDT çiftinde işlemlere izin vereceğğini paylaştı. İşlemler 9 Kasım 13:00’den itibaren aktif halde.

Bir diğer listeleme haberinde, MEXC Global, IBAT tokeni USDT çiftinde listeleme kararı aldı. İşlemler 9 Kasım saat 15:00’da başladı.

XT.COM ise metaverse trendini desteklemek üzere yeni projeyi daha listesine ekliyor. Borsa yakın tarihli bir duyuruda, Bit Game Verse Token’i isteyeceğini açıkladı. BGVT/USDT işlemleri şu anda kripto para borsası XT.COM üzerinde başlıyor. Depozit, para çekme ve yatırıma işlemleri de şu anda aktif halde.

BitMart, Comtech Gold tokeni listeliyor. CGO/USDT içinde depozito işlemleri bugün saat 13:00 itibariyle aktif halde. Trade’ler 10 Kasım, para çekme işlemleri ise bir gün sonra 11 Kasım’da açılıyor.

LBank ayrıca Kusunoki Samurai tokenide listeleme kararı aldı. KUSUNOKI/USDT işlemleri bu sabah itibariyle başlıyor.

Son olarak BitMart, Tokamak Network’ün yerel kripto para birimini de listeliyor. Borsa şu anda TOKAMAK/USDT işlemlerinin açık olduğunu paylaştı.

Bu arada, Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Solana (SOL) büyük merkezi borsalardan ayrılıyor. OKX ve Crypto.com SOL için delist kararı aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için 8 Borsa Listeliyor: Shiba Inu ve Bu 12 Altcoin İçin Müjde!

Category:
News