Binance Delist Duyurusu Yaptı: Bu 13 Altcoin’e Dikkat!

binance-delist-duyurusu-yapti:-bu-13-altcoin’e-dikkat!

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, bu altcoin projeleri için delist kararı yayınladı. Borsa tarafından yapılan açıklamaya göre, 6 işlem çiftini spot piyasadan delist edeceği aktarıldı. Kriptokoin.com olarak, Binance duyurusunda yer alan altcoin’leri sizlere aktarıyoruz.

Binance bu altcoin’ler için delist kararı aldı

Kripto para borsası Binance, 8 Kasım Salı günü gerçekletirdiği resmi açıklamada, bu altcoin projeleri ile ilgili duyuru yayınladı. Kusama (KSM), Decentraland (MANA) ve Origin Protocol’ün (OGN) BNB paritesindeki işlemlerini delist edeceğini açıkladı. Ayrıca bu altcoin’lerle birlikte, Voyager (VGX) BTC ve ETH paritelerindeki spot işlemleri delist edilecek. Son olarak ise Zilliqa’nın altcoin’i ZIL için ise EUR paritesini spot işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

İşlem hacmi açısından en büyük kripto para borsası olan Binance, bugün yeni duyurular yaptı. Borsanın duyurularında bazı altcoin’lere yönelik entegrasyonlar, işlem çifti listelemeleri ve bazı kampanyalar yer aldı. İşte detaylar…

Ayrıca Binance, Voyager’in altcoin projesi VGX’i izole marjin borçlanmasını da durduracağını duyurdu. Bununla birlikte borsa, tüm bu işlemlerden sonra bekleyen tüm emirleri iptal edecek. Ardından altcoin’in VGX/BTC işlem çiftini izole marjin işlemlerden tamamen kaldıracak.

Bu işlem çiftleri 18 Kasım’dan itibaren spot işlemlerden kaldırılacak.

Önde gelen kripto para borsası Binance ayrıca KSM/BNB, MANA/BNB, OGN/BNB işlem çiftlerini spot işlemden kaldıracak. VGX/BTC, VGX/ETH, ZIL/EUR işlem çiftleri de 18 Kasım tarihinden itibaren spot işlemlerden kaldırılan projeler. Belirtilen altcoin projelerinin işlem çiftlerinin kaldırılması sonrasında yatırımcılar, diğer paritelerde spot ticarete devam edebilecekler.

delist

Delistler haricinde borsa bir duyuru daha yayınladı. XVS, QI, BICO, YGG, AION, CHESS, DENT ve TRU duyuruda adı geçen projeler. Buna göre, boşta kripto para birimleri bulunan Binance kullanıcılarına katma değerli bir hizmet sunan Simple Earn Esnek Ürünler’de bu projeler destek görecek.

Yapılan açıklamalarla birlikte CoinGecko verilerine göre KSM son 24 saatte yüzde 7.8 düştü. Şu anda 32,88 dolardan işlem görmeye devam ediyor. OGN ise yüzde 8,4 düşüşle 5,39 dolar seviyesinden işlem görüyor. Decentraland’ın altcoin projesi MANA ise yüzde 5,6 düştü. MANA fiyatı şu anda 0,626839 dolardan işlem görüyor. VGX yüzde 13,4 düşüşle 0,3447 dolar fiyat seviyesinden işlem görüyor. Son olarak ise ZIL son 24 saatte yüzde 5,4 düşüşle 0,0301 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance Delist Duyurusu Yaptı: Bu 13 Altcoin’e Dikkat!

Category:
News