Dikkat: Binance ve Borsalara Bu 2 Altcoin Boşaltılıyor!

dikkat:-binance-ve-borsalara-bu-2-altcoin-bosaltiliyor!

Kripto verilerini izleyen platform WhaleAlert yeni verilerini paylaştı. Aktarılan son verilere göre, son birkaç saat içerisinde FTX borsasına 71 milyondan fazla XRP aktarıldı. Altcoin aktarımın iki işlem sonucunda yapıldığı aktarıldı. Birincisi, 16.631.186 dolar değerinde 35.774.039 XRP. İkincisi ise 16.557.439 dolar değerinde 35.615.409 XRP. Her iki işleminde de bilinmeyen cüzdan adreslerinden FTX borsasına aktarıldı. Ayrıca önde gelen memecoin projesi DOGE’da Coinbase ve Binance dahil olmak üzere borsalara taşındı.

Bu 2 altcoin projesi kripto para borsalarına akıyor

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi; FTX ve Binance arasındaki olaylar hız kazandı. Önde gelen kripto para borsası Binance, FTT’leri tasfiye etme kararı aldı. Alameda’nın kayıplarını çevreleyen tartışma sonrasında transfer işlemleri suruyor. Nansen verilerine göre, gün içerisinde Alameda’dan FTX’e 26.600 lider altcoin ETH aktarıldı. Aynı şekilde, Huobi, OKX, Kucoin ve diğer borsalardaki cüzdan adreslerinden büyük miktarda stabilcoin FTX borsasından çıktı.

Siber güvenlik firması PeckShield, önceki gün Jump Trading’in FTX’ten yaklaşık 40,4 milyon USDC aktardığını bildirdi. 56.432 ETH ve yaklaşık 13.9 milyon dolarlık stabilcoin dahil olmak üzere toplam 109.8 milyon dolarlık kripto para, FTX’ten Nexo’ya transfer etti.

Wu Blockchain , FTX’in net stabilcoin çıkışının 292 milyon dolar olduğunu bildirdi.

Binance CEO’su tasfiyeyi duyurdu

Binance CEO’su CZ, Pazar günü yaptığı açıklamada, FTX’in yerel altcoin’i FTT’leri tasfiye ettiğini duyurdu. Zhao, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Ortaya çıkan son söylentilerle birlikte bu karara varıldı.

altcoin

Ancak CZ, kamuoyunu olayın içeriğinden ayrı tuttu. Ardından gelen soruları yanıtlamadı. Etherscan, Cumartesi günü, 584 milyon dolar değerinde 22.999.999 FTT’nin bir cüzdandan Binance borsasına taşındığını bildirdi. CZ, taşınan token’ların borsanın FTT’leri satma kararının bir parçası olduğunu kabul etti.

Memecoin projesi DOGE Binance ve Coinbase’ e aktarıldı

Kripto para balinaları, Elon Musk’ın Twitter devralmasına rağmen yaklaşık 256 milyon Dogecoin’i (DOGE) Binance ve Coinbase’e taşıdı. Anonim balinalar, geçtiğimiz haftaki ani bir fiyat artışının ardından Dogecoin’i (DOGE) kripto borsalarına taşımakla ilgileniyor. Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasının ardından , Dogecoin yatırımcılar DOGE konumlarını artırmaları muhtemel. Ancak, bilinmeyen cüzdan adreslerinden kripto borsalarına her gün yüklü miktarda Dogecoin gönderiliyor. 

Son 24 saat içinde, kripto para balinaları 255.977.440 (255.9 milyon) DOGE’u Coinbase ve Binance dahil olmak üzere borsalara taşıdı.  Whale Alert verilerine göre altcoin’ler iki farklı işlem gerçekleşti.  Anonim bir kripto balinası, Coinbase’e ilk işlem için 212,3 milyon DOGE taşıdı. Dün saat 17:10 UTC’de gerçekleşen işlem ise 26.67 milyon dolar değerindeydi.

Bugün erken saatlerde, başka bir anonim balina, Binance adresine 43.67 milyon DOGE taşıdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Dikkat: Binance ve Borsalara Bu 2 Altcoin Boşaltılıyor!

Category:
News