QASH Nedir? QASH Coin Ne İşe Yarar?

qash-nedir?-qash-coin-ne-ise-yarar?

QASH coin nedir? QASH, Quoine Liquid isimli değişim ve likidite odaklı merkeziyetsiz finans (DeFi) platformunun yerel kripto para birimidir. Kriptokoin.com olarak bu makalede Quoine Liquid nedir, QASH nedir, ne işe yarar, QASH coin nasıl alınır gibi yatırımcılar tarafından merak edilen soruları yanıtladık. Gelin DeFi platformu içerisinde çeşitli kullanım durumlarına sahip olan bu kripto parayı birlikte inceleyelim.

Quoine Liquid nedir?

Quoine, Blockchain ve DeFi alanında yaygın olarak görülen likidite sorunlarına odaklanan bir firmadır. Buna göre şirket, DeFi’nin likidite sorunlarını çözmeyi amacıyla küresel olarak çalışmaktadır. Bunun için Quoine Liquid platformu dahil olmak üzere bir dizi projeye de sahiptir. Quoine Liquid, fiat ile kolayca kripto para satın almayı ve kripto varlıkları rahatça fiata dönüştürmeyi mümkün kılan bir kripto para borsası olarak çalışır. Bu borsa, aynı zamanda bir dizi araç sağlayarak kripto para alanına likidite getirir.

Şu anda, her kripto borsası, sunduğu ticaret çiftleri arasında farklılık gösteren likidite seviyelerine sahiptir. Bu, bir borsada büyük likiditeye sahip olabilen ancak diğerinde olmayan bireysel kaynaklar yaratır. Liquid platformu, mümkün olan en yüksek likiditeyi sağlamak için kaynakları tek bir birleşik havuzda birleştirir. Bunu yapmak için Quoine Liquid “World Book” ve “Prime Brokerage” olmak üzere iki ana teklif yaratmıştır.

QASH nedir?

QASH, bu Quoine Liquid platformunda çalışan bir kripto para birimidir. Varlık, borsa ve likidite platformunun yerel kripto para birimidir. Ethereum Blockchain üzerine inşa edilmiştir ve ERC-20 standardını kullanmaktadır. Bununla birlikte Quoine, gelecekte kendi Blockchain ağını yaratarak QASH’ı bu ağa taşımayı amaçlamaktadır. ICO sırasında 350 milyon QASH dağıtan firma, 1 milyar adetlik maksimum arz belirlemiştir.

QASH coin ne işe yarar?

QASH coin, Quoine Liquid ekosistemi içerisinde bir dizi kullanım durumuyla öne çıkmaktadır. İlk olarak kullanıcılar, bu kripto para ile hizmetler için ödeme yapabilmektedir. Bununla birlikte token sahipleri, bazı özel avantajlara da erişim sağlar. Bu avantajlar arasında indirimler, promosyon ürünleri ve Quoine’nin ICO yatırım fırsatları bulunmaktadır. Projenin arkasındaki ekip, QASH’ın bazı finansal kurumlarda XRP’ye benzer şekilde çalışabileceğini de belirtmiştir.

QASH nedir? QASH nasıl alınır?

Bu makalemizde “QASH nedir” sorusunu yanıtladık. Peki yatırımcılar QASH’ı nasıl satın alabilir? Mevcut olarak kripto para birimi Gate.io, GOPAX ve Liquid borsalarında listelenmektedir. Buna göre tokeni satın almak isteyen yatırımcılar, bu borsalardan birine üye olmalı ve ilgili pariteye bağlı olarak satın alma adımlarını izlemelidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için QASH Nedir? QASH Coin Ne İşe Yarar?

Category:
News