Efsane Analist, Artacak ve Çakılacak 3 Altcoin Duyurdu!

efsane-analist,-artacak-ve-cakilacak-3-altcoin-duyurdu!

ABD işgücü verilerinin ardından piyasalar, Fed’in yavaşlayacağına dair beklentilerle sert bir yukarı hamle yaptı. Dolar endeksi (DXY) hızla geri çekilirken, riskli varlıklara talep arttı. Dolayısıyla kripto piyasası da bundan nasibi aldı. Bu gelişmelerden sonra popüler bir kripto analisti bir altcoin için büyük bir çıkış öngörüyor. Ayrıca, iki kripto paraya ilişkin görünümünü güncelliyor

“Bu altcoin harika gidiyor!”

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, piyasadaki son gelişmelerden sonra Elon Musk’ın ateşlediği meme coin’i Dogecoin (DOGE) ve Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) hakkındaki tahminini güncelliyor. Ayrıca, yine Ethereum tabanlı bir altcoin olan Chainlink (LINK) için ralli öngörüyor.

Michaël van de Poppe, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in, 7 dolarlık fiyat alanını başarılı bir destek seviyesine dönüştürdüğünü söylüyor. Bu nedenle altcoin projesinin, muhtemelen 11 dolara yükseleceğini kaydediyor. “LINK harika gidiyor” diyen analist, şu değerlendirmeyi paylaşıyor:

Potansiyel ‘long’ bölgeleri için hedeflediğimiz bu dönüşü de alıyoruz. Baktığım en iyi fırsat, burada potansiyel bir trade için 7,60 dolar seviyesi. Ancak LINK’i 7,35 dolardan aldık. Şimdi, güzel destek/direnç dalgalanmasına neden olan bir devam. Bu yüzden bu noktada yüksek aralıktayız. Bu nedenle LINK’in 11 dolara doğru koşacak büyük bir çıkış yapacağına inanıyorum.

Altcoin
Michael van de Poppe / YouTube

Basın zamanında LINK, günlük bazda yaklaşık %0,97 artışla 8,87 dolardan işlem görüyor.

DOGE ve MATIC güncellemeleri

Analist, daha sonra son günlerin en fazla konuşulan altcoin’i Dogecoin’e (DOGE) geçiyor. Van de Poppe, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere meme coin’in mevcut eğiliminin geçen haftaki büyük ralliden sonra düştüğünü söylüyor. Ancak analist, DOGE’nin önemli bir seviyeyi aşmayı başarması durumunda eğilimini tersine çevirme şansı olduğunu belirtiyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Yaklaşık 0,127 doları tekrar reddederse, 0,105 dolar ile 0,11 dolar aralığında long pozisyonları ararsınız. Ardından bu sıçramayı yaklaşık ’e oynamaya başlayabilirsiniz. Yukarı yönde bir kırılma olursa (örneğin 0,13 senti kırarsa) o zaman yeniden 0,16 dolardaki yüksek aralığı hedeflemeye başlayabiliriz.

Altcoin
Michael van de Poppe / YouTube

Basın zamanında, DOGE son 24 saatte %0,8 kazançla 0,1272 dolardan işlem görüyor.

DOGE’nin ardında analist, Polygon (MATIC)’e bakıyor. Van de Poppe, altcoin projesinin 1,30 dolarlık fiyat hedefine ulaştığını söylüyor. Ayrıca, şimdi 1,00 dolara düzeltmesinin muhtemel olduğu konusunda boğaları uyarıyor. Basın zamanında altcoin, günlük bazda yaklaşık %1,39 artışla 1,20 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Efsane Analist, Artacak ve Çakılacak 3 Altcoin Duyurdu!

Category:
News