Coinbase ve BKEX’ten Bu 3 Altcoin İçin Müjde: Listeleniyor!

coinbase-ve-bkex’ten-bu-3-altcoin-icin-mujde:-listeleniyor!

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, Binance Launchpool’un 31. projesi olan Hashflow (HFT) için listeleme kararı aldı. BKEX ise 2 yeni altcoin daha listeliyor.

Coinbase, Hashflow’u (HFT) yol haritasına eklediğini duyurdu

Hashflow (HFT), cross chain çalışabilirliği destekleyen bir DEX platformudur. Kullanıcılarına düşük gas ücreti ve MEV korumalı işlem deneyimi sağlamayı amaçlar. Şu anda Hashflow, Ethereum, Avalanche, Polygon, Arbitrum, Optimism ve BNB gibi genel ağları destekliyor. En sonra HFT listeleme duyurusu MEXC Global’den gelmişti. Meksika merkezli kripto para borsası, 7 Kasım’da Hashflow’u listeleyeceğini duyurdu.

Şimdi yeni bir listeleme kararı Coinbase’den geliyor. İşlem hacmine göre dünyanın en büyük ikinci borsası, henüz listelemese de, yol haritasına Hashflow’u (HFT) da eklediğini duyurdu.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, Binance Launchpool platformundaki 31. projesinin Hashflow (HFT) olduğunu duyurmuştu. Kamuya açık bilgilere göre, Hashflow 3.2 milyon dolarlık fon topladı. Yatırımcılar arasında Dragonfly Capital, Alameda Research, Metastable Capital, Galaxy Digital vb gibi şirketler yer alıyor.

Hashflow (HFT) şu anda ICO aşamasında. Token satışları 1 Kasım’dan 1 Aralık’a kadar sürecek.

BKEX bu 2 altcoin projesini listeliyor

İngiliz Virgin Adaları’nda bulunan kripto para borsası BKEX, PLC Ultima tokeni listeleme kararı aldı. Borsa artık kullanıcılarının PLCU/USDT işlemleri yapmasına izin verecek. Para yatırıma işlemleri dün akşamdan itibaren başladı. Alım satım işlemleri bugün saat 18:00’da başlıyor. Para çekme işlemleri ise yatırından itibaren açık olacak.

PLCU fiyatı listeme duyurusu esnasında yatay seyir ediyor. Şuana kadar ani bir hareket yapmadı.

BKEX, bir diğer duyuruda Minifootball tokeni listeleyeceğini duyurdu. MINIFOOTBALL/USDT işlemleri 6 Kasım’dan itibaren başlıyor. Para çekme işlemleri 7 Kasım’da açık olacak.

MINIFOOTBALL fiyatı listeleme duyurusuna %5’in üzerinde tepki verdi. şu anda 0.000000000159 dolardan işlem görüyor.

PLC Ultima (PLCU) nedir?

PLCU, maksimum 11.000.000 PLCU tokenlik arza sahip deflasyonist bir para birimidir. Ancak Bitcoin gibi diğer deflasyonist kripto para birimlerinin aksine, PLCU bir değer deposu olarak kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. Aslında, PLCU’nun web sitesi, bunu kripto ve geleneksel işletmeler arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlayan bir altyapı projesi olarak tanımlıyor. Basitçe ifade etmek gerekirse, para birimi bir yatırım olarak değil, mal ve hizmetler için ödeme yapmak için kullanılacak.

Minifootball (MINIFOOTBALL) nedir?

MINIFOOTBALL, BSC tabanlı bir BEP-20 tokenidir. Token, özellikle Brezilya dünya kupası galibi Ronaldinho ve İspanyol orta saha oyuncusu Denis Suarez gibi bir dizi futbol yıldızının onayını aldığı ortaya çıktığında da dikkat çekti Sistemin işlemleri vergiye tabidir. %1’i diğer sahiplere yeniden dağıtılır. %4’ü sistemin Binance ve likidite havuzlarında çalışmasına yardımcı olmak arasında bölünür. %8’i yarışmalar için bir ödül fonuna gider.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Coinbase ve BKEX’ten Bu 3 Altcoin İçin Müjde: Listeleniyor!

Category:
News