Bitcoin Düşüşlerini Bilen Efsane, Sıradakini Açıkladı!

bitcoin-dususlerini-bilen-efsane,-siradakini-acikladi!

ABD’deki aylık istihdam rakamlarının Eylül ayından bu zamana yükseliş gösterdi. Bununla birlikte, yatırımcıların iyimserlik havasının içinde oldukları görüldü. Başta lider kripto para Bitcoin olmak üzere, kripto para piyasası haftayı güçlü bir notla kapattı.

Lider kripto para birimi Bitcoin güç kazanıyor

Çalışma Bakanlığı tarafından sağlanan verilere göre, ABD ekonomisi Ekim ayında 261 bin iş ekledi. Eylül ayı istatistiklerine bakıldığında bu rakamlar 263 binden, 315 bine yukarı yönlü revize etti. Beklenenden daha güçlü açıklanan sonuçlar, Fed’in esnek işgücü piyasasında enflasyonu düşürmeye çalışırken zorlanacağını gösteriyor. Fed, daha önce enflasyonu düşürmenin muhtemelen daha yüksek işsizliğe yol açacağını açıkladı. Bundan dolayı işe alım sayısında gözlemlenen bu artış, aslına bakıldığında devam eden oran artışlarına işaret ediyor.

S&P, Dow ve Nasdaq günü sırasıyla yüzde 1,36, yüzde 1,26 ve yüzde 1,28 artışla yeşilde kapatmayı başardı. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi; Ardından, üç büyük ortalama da haftayı aşağı yönlü çekti. TradingView tarafından sağlanan veriler, Bitcoin’in (BTC) yüzde 5.6’lık bir gün ortası rallisi geçirdiğini aktardı. Lider kripto, 20,175 dolar seviyesinden gün içi en yüksek seviyesi olan 21,395 dolara kadar yükseldi. Ancak kazanımların sonucunda BTC fiyatının 21 bin dolara geri geldi. Böylelikle, 13 Eylül tarihinden bu yana 21 bin dolarlık destek/direnç bölgesinin üzerindeki en güçlü hareket oldu.

Tahminleri tutan analist yeni bir paylaşım yaptı

Bitcoin fiyatının günün erken saatlerinde gösterdiği gücün alım satımda “daha ​​sıkı” olduğu belirtiliyor. Yakından takip edilen kripto para analisti il ​​Capo of Crypto yeni bir öngörüde bulundu. Yükseliş hareketliliği kripto para piyasalarındaki birçok kişiyi heyecanlandırıyor. Bununla birlikte, bazı yatırımcıları piyasayaya yeniden girmeye zorladığı belirtiliyor. İl ​​Capo of Crypto olarak tanınan kripto para analisti, bu hareketi bir süredir beklendiğini açıkladı.

Tamam 21 bin dolar ila 21.500 dolara ulaşıldı. Peki şimdi ne olacak? Bu çok güçlü bir direnç bölgesidir. Short’lar sıkılıyor ve bu yükselişe neden oluyor. Bir trendin sürmesi adına bunu görmek istemezsiniz. Long’ların sıkışıp kaldıkları yer burasıdır. Dikkatli olunması gereken yer burası.

Kripto para analisti, daha önceki tahminleriyle dikkatleri üzerine çekti. Capo daha önce, BTC’nin son 22 ayın en düşük seviyesine gideceğini doğru şekilde tahmin etti. Lider kripto para biriminin 16 bin dolar seviyesine kadar düşeceğini belirtti. Kripto para analisti, özellikle BTC fiyatındaki gerilemeleri doğru tahmin etmesiyle tanındı. 2021 yılında, Bitcoin fiyatının 50 bin dolara düşeceğini öngördü. 2020’de ise, BTC fiyatının 3.500 dolardaki yerini doğru olarak tahmin etmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bitcoin Düşüşlerini Bilen Efsane, Sıradakini Açıkladı!

Category:
News