Açıklandı: Kasım’da Bu 3 Metaverse Coin’e Dikkat!

aciklandi:-kasim’da-bu-3-metaverse-coin’e-dikkat!

Metaverse, internetin gerçek dünyaya benzeyen ve yapay zeka, artırılmış gerçeklik, non-fungible token’lar (NFT) ve kripto para birimleri gibi teknolojileri kullanan kurgusal bir sürümüdür. Genel metaverse coin projelerinin piyasa değeri şu anda 12.912.338.609 dolarda yer alıyor. Bu yazımızda, analist Will Izuchukwu’nun dikkat çektiği üç metaverse coin’den bahsedeceğiz. İşte detaylar…

Analistin listesindeki ilk metaverse coin: CEEK VR (CEEK)

CEEK VR kullanıcıları, uygun olan herhangi bir zamanda dünyanın herhangi bir yerinden arkadaşlarıyla canlı performanslara ve özel etkinliklere katılabilirler. Etkinlik organizatörleri de bu platformda yaratıcılıklarından yararlanabilir. Müzisyenler, sporcular ve diğer dijital içerik sağlayıcıları, izleyicilerle doğrudan CEEK aracılığıyla iletişim kurabilir. Ayrıca CEEK, çeşitli dijital gerçeklik bağlamında dijital mülkiyete de önem veriyor. Bunu CEEK’in NFT pazaryeri ile mümkün kılıyor.

"Dipleri Alın" Bu Metaverse Coin İçin Mega Koşu Bekleniyor!

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi CEEK VR ve Universal Music arasında işbirliği var. Bu da, hayranlara Bon Jovi, Lady Gaga, U2, Sting, Ziggy Marley ve daha fazlası dahil olmak üzere büyük sanatçıların canlı performanslarına erişim sağlıyor. CEEK’in gelecek planlarında popüler müzisyenler, plak şirketleri ve influencer’lar yer alıyor.  Son zamanlarda CEEK, 95/100 güven puanı ile CertiK’teki En iyi 10 NFT projesi arasında 1. sırada yer aldı. CEEK ayrıca, arkasında Doge, SHIB, APE, CELR olmak üzere BNBChain ekosisteminde en çok kazanan proje olarak rapor edildi. Şu anda 0.13 dolardan işlem gören CEEK; MEXC, OKX, Bybit, Phemex ve Bitget borsalarında yer alıyor.

Listedeki ikinci coin: LUKSO (LYXe)

LUKSO, bir Proof of Stake (PoS) Blockchain’idir. PoS Blockchain’leri, Proof of Work (PoW) Blokchain’lerinden yüzde 99 daha az enerji tüketir.  LUKSO, yeni “küratör ekonomisinin” markalar, içerik oluşturucular ve kullanıcılar arasındaki etkileşimine odaklıdır. Casper PoS protokolü üzerinde yer alır.  LUKSO’yu Marjorie Hernandez ve Fabian Vogelsteller kurdu. Ethereum’da eski bir dApp geliştiricisi olan Fabian, mevcut DeFi ve NFT protokollerinin temelini oluşturan iki teknoloji olan ERC20 ve web3.js’nin yaratıcısıdır. Ürün yeniliği ve yönetimi konusunda uzman olan Marjorie Hernandez, daha önce EY’nin Berlin’deki Dijital Yenilik Laboratuvarı’nı kurdu ve yönetti.

Ünlü Trader: Bu Altcoin'i Short'layın! Düzeltme Başlıyor

LUKSO adlı çok evrenli bir Blockchain ağı, sosyal medya, oyun, moda ve oyun endüstrilerini birbirine bağlar. LUSKO, akıllı sözleşmeye dayalı Blockchain, sektörle ilgili standardizasyon prosedürleri ve merkeziyetsiz uygulamalarda son teknoloji yeni bir yol aracılığıyla, Blockchain’i herkes için erişilebilir hale getirmeye odaklanıyor. Şu anda 8.03 dolardan işlem gören LYXe, KuCoin, BitMart, Gate.io, BKEX ve CoinEx borsalarında yer almakta.

Listedeki son coin: PlayDapp (PLA)

PlayDapp’in amacı, hem oyunla ilgili hem de oyun dışı NFT’ler aracılığıyla herkesin kripto varlıkların değerini anlamasına yardımcı olmaktır. PlayDapp tokenı (PLA), PlayDapp Blockchain oyun ekosisteminde hem oyunlarda hem de dünya çapındaki C2C pazarında playdapp.com’da NFT öğelerini almak ve satmak için kullanılabilen kripto bir para birimidir.

Bu Metaverse Coin İçin "Unlock" Endişesi! "Coin Satmayacağım"

PlayDapp hizmet platformu aracılığıyla PlayDapp, kripto alanında olmayan oyunların kullanıcılarını Blockchain oyun oyuncularına dönüştürmeyi amaçlamaktadır. Bunu yapmak için PlayDapp, kripto para biriminden yoksun oyunları oynamak için PG alternatifleri sunar. Blockchain tabanlı PlayDapp C2C Pazaryeri ve Turnuvasında, herkes kısıtlama olmaksızın NFT işlemlerini gerçekleştirebilecek. 0.29 dolardan el değiştiren PLA, şu anda  Binance, MEXC, Bitrue, XT.COM ve Phemex borsalarında bulunmakta.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Açıklandı: Kasım’da Bu 3 Metaverse Coin’e Dikkat!

Category:
News