2 Analistten DOGE, ADA, MATIC ve SOL İçin Büyük Tahmin!

2-analistten-doge,-ada,-matic-ve-sol-icin-buyuk-tahmin!

2 tanınan kripto analisti Jason Pizzino ve Justin Bennett, DOGE, ADA, MATIC ve SOL fiyat tahminlerini güncelliyor. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan göz atalım.

Jason Pizzino: MATIC yükselişe hazırlanırken, SOL ve ADA ayı sinyalleri gösteriyor

Kripto analisti, Polygon MATIC’in kademeli bir yükselişe hazırlandığını söylüyor. MATIC, Haziran ayında 0,35 dolara kadar gerilemişti. Şu anda 1 doların üzerinde işlem görüyor. Pizzino, kademeli yükselişin sonunda daha yüksek seviyelere varacağını öngörüyor:

Haziran’a bakın ve ardından Eylül ve Ekim’in en düşük seviyelerine bakın – bu daha yüksek bir dip. Bu, geri dönemeyeceği anlamına gelmez, ancak kesinlikle piyasanın bu yüksek dipleri oluşturduğunu ve bir tür güç kazanmaya başladığını görmek istersiniz.

DOGE, ADA, MATIC ve SOL İçin Büyük Tahmin

Analist ardından Cardano’nun (ADA) daha düşük diplerle düşüş sinyali verdiğini söyledi. Solana’nın (SOL) da Haziran ayının diplerinin altına düşmeye yakın olduğunu söylüyor:

Özellikle ADA, daha düşük dipler oluşturuyor… Solana, grafiğe hızlı bir bakış, o kadar düşük seviyeye yaklaşıyor. Ama bu sadece bu sürüşe sahip değil. Yani bu sıçramanın nispeten yakında yükseldiğini gerçekten görmek istiyorsunuz.

DOGE, ADA, MATIC ve SOL İçin Büyük Tahmin

Justin Bennett, Dogecoin’in potansiyel bir ralli için nelere ihtiyacı olduğunu sıralıyor

Bir diğer popüler analist, ABD dolarının gücünün bir göstergesi olan ABD Dolar Endeksini (DXY) araştırıyor. Bennett, yeni analizlerinde, ABD’deki beklenenden daha yüksek işsizlik oranlarının DXY için düşüş, kripto için yükseliş anlamına geldiğini söylüyor:

Tahmin edilenden daha yüksek işsizliğin ardından DXY’den önemli bir düşüş geldi. 111.80’in altında bir günlük kapanış, önümüzdeki haftaya doğru düşüş eğilimi gösterir (kripto için yükseliş).

DOGE, ADA, MATIC ve SOL İçin Büyük Tahmin

Bugün grafiklere bakan Bennett, takipçilerine saatlik DXY grafiğinin bir “sahte” olduğunu doğruladığını söylüyor:

Saatlik DXY grafiği, seansın başlarında onaylanmış bir sahte çıkış gösteriyor. Yine de şimdilik 111.80’e tutunuyor.

Bennett, DXY seviyelerinin Bitcoin ve Ethereum gibi kriptoları tam olarak nasıl etkileyeceğini derinlemesine inceliyor:

Gelecek hafta 109.30’un DXY için ne kadar önemli olacağını ne kadar vurgulasam azdır. Oradaki birleşme çok büyük. 2022 trend çizgisi, azalan kanal desteği ve önemli aylık seviye. Aşağıdan kapatın = genişletilmiş kripto rallisi. Agresif bir şekilde zıplayın = kripto geri dönüşü.

İşte Dogecoin rallisi için olması gerekenler

Analist son olarak, Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması nedeniyle ralli yapan Dogecoin’e (DOGE) bakıyor. Bennett, aşağıdaki mavi bölgeyi geçmesi durumunda ek rallilerin olacağını tahmin ediyor:

DOGE bu alanı geri alabilirse, muhtemelen bir sonraki ayağın başladığını göreceğiz.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Elon Musk’in Twitter’ı satın alımını tamamlaması Dogecoin fiyatında 0’in üzerinde ralliyle sonuçlandı. DOGE şu anda 0.1311 dolardan işlem görüyor. Bennet’in ek ralliler beklediği bölgenin tam üzerinde işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için 2 Analistten DOGE, ADA, MATIC ve SOL İçin Büyük Tahmin!

Category:
News