Shiba Inu Ekibi Gizemli Tweet Attı: SHIB’te Ortalık Karıştı!

shiba-inu-ekibi-gizemli-tweet-atti:-shib’te-ortalik-karisti!

Shiba Inu ekibi son birkaç tweet’inde gizemli mesajlarla topluluğunu meraklandırıyor. Yeni oyununun başarısı da kripto topluluğunun artan ilgisini ortaya koyuyor.

Shiba Inu ekibi gizemli tweet’lerine bir yenisi daha ekledi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Shiba ekibi benzer bir tweet’i geçen haftada atmıştı. Bu seferki paylaşımı resmi adı “Doge Killer” (LEASH) olan ekosistem tokeni hakkında. LEASH, SHIB ve BONE ile birlikte Shiba Inu ekosisteminin bir parçasıdır. Görünüşe göre yeni tweet topluluğun LEASH tokenin onlar için ne anlama geldiğini paylaşmaya teşvik ediyor.

Tweetin altında SHİB topluluğundan çeşitli akıl dolu yorumlar geldi. Bazıları “Shibarium” olarak adlandırmaya başlarken, diğerleri “orijinal DOGE katili” olarak adlandırdı. Birkaç kişi hala değerinin düşük olduğunu söyledi. Birkaç kullanıcı ekosistemin üç tokenini de dolandırıcılık olarak nitelendirdi.

Doge Killer (LEASH) şu anda 379.44 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte göre %5 civarında değer kazandı. SHIB ekosisteminden bir diğer önemli haber yeni oyunu Shiba Eternity ile ilgiliydi.

Shiba Eternity oyunu yeni bir dönüm noktasına ulaştı

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın bir blog yazısında belirtildiği gibi, Shiba Eternity 250.000’den fazla oyuncuya ulaştı. Kusama bunun “birçok kişinin sadece bir meme olduğuna inandığı şey için büyük bir başarı” olduğunu söylüyor. Ayrıca, Shiba Inu oyun danışmanı William Volk, Shiba Inu ve test ekibi tarafından 100’den fazla hatanın bulunduğunu kaydetti. Kusama, ekibin şu anda ilk yüz yüze turnuvasını nerede düzenleyecekleri üzerinde çalıştığını da sözlerine ekledi.

Shiba Eternity oyunu dünya çapında Android ve iOS platformlarında 6 Ekim’de piyasaya sürüldü. Buundan hemen sonra dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan büyük destek topladı. Shytoshi Kusama şimdi oyun hakkında

Shiba Eternity’nin yeni sürprizi

SHIB’nin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba Eternity’nin resmi oyuncu rehberinin yanı sıra yeni bir NFT airdrop yayınladığını duyurdu. NFT airdrop, en son AI teknolojisi kullanılarak oluşturuldu.

Güncellemeler eşliğinde Shiba Inu fiyatı Dogecoin’e yetişiyor

Yukarıdaki güncellemelerin yanında, SHIB’nin kotasyonu DOGE’den ayrılıyor. SHIB, meme coin lideriyle negatif bir korelasyon içinde işlem görerek %7,5 yükseldi. Shiba Inu ve Dogecoin arasındaki ve ilkinin lehine fiyat hareketindeki boşluk beklenmedikti.

Geçen hafta, DOGE’nin Elon Musk’ın Twitter’ı satın aldığına dair haberlerle güçlenmesi ve SHIB ve diğer benzer tokenlerin atalet üzerinde hareket etmesiyle ortaya çıkan hype göz önüne alındığında, ilk heyecanın azalmasıyla birlikte güçlü dalgalanmalar beklenmeyecek gibi görünüyordu. Daha da olası olmayan bir senaryo, bu arada DOGE fiyatının %0,7 düşmesi ve SHIB fiyatının %7,3 artması. Zaten şu anda olan tam olarak budur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Shiba Inu Ekibi Gizemli Tweet Attı: SHIB’te Ortalık Karıştı!

Category:
News