Polygon Mucidinden Bomba Tahmin ve Fiyat Hedefi!

polygon-mucidinden-bomba-tahmin-ve-fiyat-hedefi!

Altcoin projelerinin büyük çoğunluğu son 24 saattir yükseliş hareketinde. Polygon ekosisteminin yerel altcoin projesi MATIC’te yükselişine devam ediyor. MATIC, son 24 saat içerisinde yüzde 20.45 oranında artış yaşadı. Hareketlilik sonucunda altcoin 1 doları geçti.

MATIC fiyatı yükselişini sürdürüyor

Polygon ekosisteminin yerel altcoin’i MATIC, 1,13 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Altcoin şu anda 9,852 milyar dolar piyasa değerine sahip. MATIC’teki son fiyat rallisi ise balina işlemlerinin sekiz ayın en yüksek seviyesine ulaşmasıyla yaşandı. 3 Kasım tarihinde, 100 bin doların üzerindeki en büyük tek günlük işleme tanık oldu. Zincir üstü veri sağlayıcı Santiment tarafından sağlanan veriler ise şu şekilde:

MATIC’e inanıyor musunuz? Bugün, 11. sırada yer alan ve piyasa değeri artan altcoin için Şubat ayından bu yana en yüksek balina işlemi gerçekleşti. 100 bin dolardan fazla. 10 milyon dolarlık MATIC balinasının Polygon stoklarında Ekim ayı ortasındaki bir artışı tetiklemiş olması bunu önceden haber vermiş olabilir.

MATIC’teki son fiyat artışını ise Polygon ekosisteminde yaşanan son gelişmelerle yaşandı.

Polygon ağında önemli gelişmeler devam ediyor

2 Kasım Çarşamba günü Meta (Facebook) yeni bir duyuru yayınladı. Açıklamaya göre, Instagram platformunda içerik oluşturacak kullanıcılar için NFT oluşturma ve satabilme yeteneği getirecek. İlginç bir şekilde Instagram, ilk NFT piyasası planları adına Polygon blockchain’ine güvenecek. Bununla birlikte Instagram’ın NFT ticari faaliyetleri için Polygon ağını kullanacağı anlamına geliyor. Ek olarak Meta, Ethereum ve Flow dahil olmak üzere başka blockchain platformuyla çalışıyor. Teknoloji devi ayrıca gelecekte Solana blockchain’i ve Phantom cüzdan adresi için destek eklemeyi planlıyor.

Polygon

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi; MATIC fiyatında yaşanan rallinin ardından bir başka katalizör daha yer aldı. Amerika’nın en büyük bankası JPMorgan, Polygon blockchain ağını kullanarak başarılı şekilde ticaret gerçekleştirdi. Polygon Layer-2 blockchain’inde JPM, Aave merkeziyetsiz finans protokolünü kullanarak 100 bin tokenize Singapur doları (71 bin ABD Doları) yayınladı.

Kurucu Sandeep Nailwal fiyat tahmini paylaştı

Polygon ekosisteminin Kurucusu Sandeep Nailwal, yeni bir tahmin yaptı. Nailwal, Polygon’un BTC ve ETH ile birlikte hak ettiği ‘İlk 3’ te olacağını söyledi. Eşi benzeri olmayan bir proje olduğunu belirten Nailwal konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

Polygon, Bitcoin ve Ethereum ile birlikte hak ettiği ilk üçte yer alana kadar dinlenmeyeceğim. Başka hiçbir proje Polygon’un yanına bile yaklaşamaz.

MATIC şu anda piyasa değerine göre 11. kripto para birimi. Ancak yaşanan gelişmelere bakıldığında, kesinlikle ilk 3 adına rakip projelerden. Paylaşımının ardından Meta (Facebook) ve JPMorgan’ın NFT ve DeFi alanındaki projeleri için Polygon‘u seçtiğini belirten Nailwal, şu ifadeleri kullandı:

JP Morgan ve Instagram Polygon’u seçti. Dünyanın ilk zkEVM ana ağı neredeyse burada

Polygon kurucusu ayrıca, zkEVM ana ağının yakında başlatılacağına dair imada bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Polygon Mucidinden Bomba Tahmin ve Fiyat Hedefi!

Category:
News