Kripto Para Milyarderi, Bu Altcoin İçin Fon Başlatıyor!

kripto-para-milyarderi,-bu-altcoin-icin-fon-baslatiyor!

Kripto para milyarderi Mark Cuban, altcoin projelerine destek vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Cuban destekli kripto cüzdanı olan Blocto, 3 milyon dolarlık Aptos Ekosistem Fonu başlattı. Blocto, karşılıklı yarar sağlayan projeleri finansal olarak desteklemek için Aptos Ekosistem Fonu’nu kullanmayı amaçlıyor.

Kripto para milyarderi Mark Cuban destekli Blocto’dan Aptos hamlesi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, milyarder Mark Cuban’ın ismi, kripto para piyasasında sıkça karşımız çıkıyor. Şimdi de Cuban destekli kripto cüzdanı Blocto, 3 milyon dolarlık bir Aptos Ekosistem Fonu açıkladı.

Multi-chain bir cüzdan olan Blocto, yeni Aptos kullanıcılarının katılımına yardımcı olmayı amaçlıyor. Bu doğrultuda, projelere finansal destek sağlayacak. Bunun yanı sıra “kullanıcı edinme aşamasına” ulaştıktan sonra istisnai fikirleri desteklemek için kullanacak. Blocto’nun kurucu ortağı ve CEO’su Hsuan Lee, Aptos ile entegrasyon hakkında şu açıklamayı yaptı:

Şirket olarak, uzun vadeli potansiyele sahip, gelecek vaat eden Blockchain ekosistemleri arıyorduk. Bu süreçte Aptos oldukça dikkatimizi çekti. Blockchain’i ortalama kullanıcılar için erişilebilir hale getirmeyi hedefliyor. Blocto’da bu bizim için büyük bir odak noktası. Ayrıca Aptos, mevcut piyasa durumunda bile geliştirici topluluğunda çok fazla ivme kazandı.

Kripto para

“Ayı piyasasında çalışanlar, boğa piyasasında fark yaratacak”

Açıklamada ayrıca, yalnızca Aptos ekibinden seçilmiş birkaç kişinin Blocto’nun ‘kurum içi ve dış yatırımcı tabanına ve finansal pazarlama desteğine’ erişmesinin mümkün olduğuna dikkat çekti. Aptos’un kurucu ortağı ve CEO’su Mo Shaikh de konu hakkında görüşlerini paylaştı. Shaikh’a göre, Blocto’nun Aptos ekosistemine entegrasyonu, topluluk için bu ortamı geliştirecek.

Bu arada Blocto CEO’su Hsuan Lee, lansman hakkında da yorum yaptı. Lee, bu konuya ilişkin olarak şunları söyledi:

Blockto ekibinden birçok kişi zaten birkaç yıldır Web3 endüstrisinde. Bu zorlu ayı piyasasının, bir sonraki kripto benimseme dalgasına hazırlık olarak ürünler oluşturmak ve geliştirmek için en iyi zaman olduğunu biliyoruz. Tarihsel olarak, düşüşlerde gelişmeye devam eden bu projeler, işler tersine döndüğünde en fazla etkiyi yaratır.

Fonun tanıtımı, Blocto’nun yakın zamanda Aptos ile entegre olmasının hemen ardından geldi. Bu, raporlara göre, ilk hafta içinde 300.000’den fazla kişi bir Aptos cüzdanı oluşturdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Kripto Para Milyarderi, Bu Altcoin İçin Fon Başlatıyor!

Category:
News