Cardano ve Bu 4 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmesi!

cardano-ve-bu-4-altcoin-icin-son-dakika-gelismesi!

Blockchain geliştiricisi Elrond, metaverse geliştirmeye odaklandığı ve üç yeni ürün tanıttığı için MultiversX’e dönüşüyor. Arca, piyasadaki mevcut gerileme nedeniyle 20 milyon dolarlık Dijital Getiri Fonunu kapattı. Ledger, kullanıcıların artık Cardano Babbage v5.0.0 uygulamasını kullanarak, akıllı sözleşmeler oluşturabileceğini duyurdu. Ve daha fazlası için bizi okumaya devam ediniz…

Aptos, Cardano, Ethereum ve daha fazlası için sıcak gelişmeler

Elrond, MultiversX olarak yeniden markalaşıyor

Blockchain geliştiricisi, metaverse geliştirmeye odaklandığı ve üç yeni ürün tanıttığı için MultiversX’e dönüşeceğini duyurdu. Eskiden Elrond olarak bilinen şirket, üç yeni metaverse-ileri ürününün tanıtımıyla yeni MultiversX adı altında ilerleyecek. xFabric, xPortal ve xWorlds, yeniden markalamanın arkasındaki üç yeni araç. Bunların tümü metaverse yaratıcılarına ve kullanıcılarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Araçlar arasında bir metaverse portalı ve dijital varlık holder’ı da var. Ayrıca, oluşturucu yardımcı programları ve konuşlandırılabilir bir Blockchain modülü yer alıyor.

Kripto hedge fonu Arca, Dijital Getiri Fonunu kapattı

Kripto hedge fonu Arca, piyasadaki mevcut gerileme nedeniyle 20 milyon dolarlık Dijital Getiri Fonunu kapattı. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Eylül 2021’de açılan fon, TerraUSD yatırımı yaptı. Terra ekosistemi ise dramatik bir şekilde çöktü. Bu süreçte yatırımcılar nerdeyse bütün varlıklarını kaybetti. Ancak bir kaynağa göre, kapatmanın arkasındaki nedenin bu değil. Arca CEO’su Rayne Steinberg, konuya ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

Stratejik bir iş incelemesinden sonra, 31 Ağustos’ta yürürlüğe giren Dijital Getiri Fonumuzu kapatmaya karar verdik. Değişen piyasa koşulları göz önüne alındığında, bu kararın yatırımcılarımızın yararına olduğuna inanıyoruz.

Cardano

Aptos, 2 milyon dolar toplamak için yola çıktı

AptosLaunch, Aptos tabanlı projeler için tokenlerini bir borsa listesinden önce piyasaya sürmeleri için bir platform sunan bir kripto girişimi. Şimdi AptosLaunch, bir token turunda yaklaşık 2 milyon dolar toplamaya hazırlanıyor. Şirket, AptosLaunch’ın yerel ALT tokenini içeren gelecekteki tokenler (SAFT) için basit bir anlaşma yoluyla 1.8 milyon dolar toplamak istiyordu. Ancak sonuçta konuyla ilgili doğrudan bilgisi olan iki kişi 18 milyon dolardan fazla taahhüt aldı. Yine de, şirket orijinal hedefine yakın kalmaya çalışıyor. Kaynaklara göre, şu anda hangi yatırımcıların anlaşmayı sonuçlandıracağına karar veriyor.

Cardano kullanıcıları için Ledger desteği

Blockchain uygulama sağlayıcısı Ledger, Twitter’da Cardano kullanıcılarının artık Cardano Babbage v5.0.0 uygulamasını kullanarak akıllı sözleşmeler oluşturabileceğini duyurdu. Cardano Babbage v5.0.0, akıllı sözleşmeler oluşturmak için Vasil’in yükseltilmiş Plutus betiğini kullanıyor. Uygulama şimdi Ledger Live’da indirmeye hazır.

“Ethereum bloklarının müdahale olmadan çökmesi mümkün”

Bir Blockchain araştırmacısı, en çok benimsenen ikinci Blockchain ağı için sürdürülebilirlik vizyonunu paylaşmak için Twitter’da ‘Ethereum Yol Haritası: Durumun Sona Ermesi’ başlıklı 20 başlıktan oluşan bir tartışma yayımladı. Araştırmacı, Ethereum ağını çalışır durumda tutmak için gerekli kaynak sayısının, daha fazla kullanıcı çektiği için arttığını söylüyor. Bu yüzden, Ethereum üzerindeki yükün sonsuza kadar artacağına ve sonunda ağı ezeceğini iddia ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Cardano ve Bu 4 Altcoin İçin Son Dakika Gelişmesi!

Category:
News