Binance DOGE ve Bu 14 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

binance-doge-ve-bu-14-altcoin-icin-kritik-duyurular-yapti!

İşlem hacmi ile en büyük kripto para borsası olan Binance, DOGE ve çeşitli altcoin’lere yönelik duyurular yaptı. Duyurularda, borsaya eklenen yeni ürünler, tick boyutlarındaki yeni güncellemeler gibi maddeler yer alıyor. İşte detaylar…

BNB Vault, Hashflow (HFT) launchpool’una katılım sağlayacak

Öncelikle Binance’in BNB Vault’una dair bir duyuru geldi. Duyuruya göre Binance BNB Vault, Hashflow (HFT) Launchpool’a katılmaya karar verdi. Kullanıcılar, madencilik HFT’sinden ödüller alırken BNB’lerini BNB Vault ile stake etmeye devam edebilirler. BNB Vault için devam eden bir sistem yükseltmesi nedeniyle, BNB Vault aracılığıyla HFT Launchpool ödülleri aşağıdaki programa göre haftalık olarak dağıtılacaktır.

Her ödül dağıtımı, bu proje için toplam staking havuzuna karşı önceki yedi gün boyunca kullanıcıların BNB Vault varlıklarının ortalama saatlik anlık görüntüsünü temel alacaktır.

DOGE sözleşmesinde tick boyutu güncelleniyor

Diğer yandan Binance, 15 Kasım 2022, TSİ 06.00 itibariyle DOGE COIN-M kalıcı vadeli işlem kontratında tick boyutunu ayarlayacak. Yani birim fiyattaki minimum değişimi gerçekleştirecek. Borsanın açıklamasına göre bu değişim, piyasa likiditesini artırmak ve ticaret deneyimini geliştirmek için yapılmakta.  Düzenleme, COIN-M Vadeli İşlemlerindeki alım satım işlemlerini etkilemeyecektir.

MASK ve BAND için de duyurular var

Binance Vadeli İşlemleri, USDS-M MASK ve BAND kalıcı vadeli işlem kontratlarında bakım marjı katmanlarını bugün, TSİ 12.30 ve 13’te ayarladı. Bakım marjı oranları ilk aşama için ayarlanmakta.

PYR, MINA ve SANTOS eklendi

Binance, Binance Loans platformunda yeni ödünç alınabilir varlıklar olarak PYR, MINA ve SANTOS’u ekledi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Binance Loans, desteklenen kripto varlıkları, faiz oranları, teminat varlıkları ve piyasa koşullarına ve dahili risk yönetimine dayalı olarak maksimum ödünç verilebilir limitler için çok çeşitli seçenekler sunar.

Binance Duyurdu: Bu 12 Altcoin İçin Önemli Haberler Var!

Binance Simple Earn için yeni güncellemeler: DOGE burada da var!

Son olarak Binance Simple Earn, birden fazla “esnek ürün” için APR’ı, yani yıllık getiri oranını yükseltti. Kullanıcılar, bu geceden itibaren aşağıdaki kripto varlıklar için daha yüksek APR’lerin keyfini çıkarmaya başladı. Aşağıdaki tabloda, mevcut APR oranlarını görebilirsiniz. Bu gelişmeden etkilenen kripto paralar DOGE, ENS, IMX, SPELL, RAY, AMP, PHA ve ANKR olarak karşımıza çıkıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance DOGE ve Bu 14 Altcoin İçin Kritik Duyurular Yaptı!

Category:
News