Ünlü Borsa XRP’yi Yeniden Listeliyor! Ripple Ne Olacak?

unlu-borsa-xrp’yi-yeniden-listeliyor!-ripple-ne-olacak?

Kanadalı bir kripto trade platformu olan Newton Crypto, Ripple (XRP)’yi yeniden listeleyen ilk borsa oldu. Bu arada kripto analisti Akash Girimath, XRP fiyatının U artmasını bekliyor.

Newton Crypto, XRP’yi yeniden listesine ekliyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Kanada’nın en önde gelen kripto borsalarından biri olan Newton Crypto, yaklaşık bir yıl önce ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple’ın yasal mücadelesinin sıcağında varlığı delist etme kararı aldı. Şimdi ise Newton Crypto, Ripple’ı (XRP) yeniden listesine ekledi.

Gelişmeyi, Çarşamba günü geç saatlerde Newton Crypto’nun kurucu ortağı ve CEO’su Dustin Walper açıkladı. Walper, birkaç XRP savunucusu için bir sevinç duygusu ve hafıza şeridinde bir yolculuk yaratan bir tweet attı:

Sürpriz! XRP’yi Newton Crypto’da yeniden listeledik.

Topluluğun çoğunluğu haberi iyi karşıladı. Bununla birlikte diğerleri, Newton ekibine SEC’in Ripple ile olan yasal savaşından doğrudan etkilenmemesine rağmen XRP’yi Kanada platformlarında kaldırma kararlarını hatırlattıkları için gelişmeye kayıtsız olduklarını dile getirdi.

“Ripple (XRP) fiyatı oyun planını hazırlıyor”

Akash Girimath, XRP fiyatını şu şekilde analiz ediyor. Altcoin 22 Eylül’den bu yana 0,448 dolar destek seviyesinin üzerinde tutuyor. Havale tokeni bu seviyeden beş kez sıçradı. Muhtemelen 0,484 dolarda eşit yüksek seviyeleri hedefleyecek.

Ripple

Alıcılar bu likidite koşusundan sonra momentumu sürdüremezlerse, ayıların 0,448 dolarlık destek yapısını kesmesi koşuluyla 0,400 dolara bir düzeltme olacak. Bu düşüş, sabırsız boğaları tuzağa düşürecektir. Bu yüzden, Eylül sonunda tanık olunan s’lük yükselişin ardından buharı dağıtacağı için piyasa yapıcıların bakış açısından ideal olacak.

Sabırlı yatırımcıların bu fırsatı, XRP tokenlerini 0,400 dolar seviyesinde biriktirmek için kullanması gerekir. Buradaki satın alma baskısının yeniden canlanması, muhtemelen holder’lara U’lik bir artışla 0,609 dolara sıçrama fırsatı sağlayacak. Bu da 2. çeyrekte görülen i’luk çöküşün orta noktası. 0,609 dolara olan bu hareket, i’luk çöküşün ortalama geri dönüş oyununu tamamlayacak. Bu da onu holder’ları için kâr elde etmek için iyi bir yer haline getirecek.

Ripple
XRP 1 günlük grafik

Bununla birlikte, 0,448 doların üzerinde erken bir hareketin teknik olarak bu yükseliş görünümünü mahvetmesi olası. En kötü durum senaryosu, 0,382 dolarlık destek seviyesinin bir dökümünü içerecek. Çünkü daha düşük bir dip oluşturacak ve iyimser senaryoyu geçersiz hale getirecek. Bu gelişmeyle, XRP’nin, alıcıların yaralarını saracağı ve başka bir yükselişe geçeceği 0,330 dolarlık desteği tekrar ziyaret etmesi mümkün.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Ünlü Borsa XRP’yi Yeniden Listeliyor! Ripple Ne Olacak?

Category:
News