Kasım Tahminleri Çıktı: Shiba Inu Bu Seviyeleri Görebilir!

kasim-tahminleri-cikti:-shiba-inu-bu-seviyeleri-gorebilir!

Kripto topluluğu popüler meme coin’i Shiba Inu (SHIB)’in Kasım ayı sonundaki seviyesini belirledi. Bir kripto analisti ise çoğu kişinin aksine Elon Musk’ın Twitter’a kripto ödeme seçeneği eklemesinin DOGE ve SHIB için çok fazla anlam ifade etmediğini söylüyor.

Kripto topluluğunun Kasım ayı Shiba Inu fiyat tahmini

Geçen hafta hareketlenen kripto para piyasasındaki gelişmeler yavaşlıyor gibi. Bu yüzden olsa gerek, Shiba Inu yatırımcıları da Kasım sonundaki fiyat konusunda biraz karamsar. CoinMarketCap kripto topluluğu üyeleri SHIB’nin 30 Kasım’da ortalama 0,00001093 dolarlık bir fiyatla işlem yapması bekliyor. Popüler meme coin’inin Kasım ayı sonu fiyatına ilişkin en son tahmin, 5.133 oyun sonucu. Tahmindeki fiyat SHIB’in mevcut fiyatı olan 0,00001209 dolardan %9,62’lik bir düşüşü temsil ediyor.

Shiba Inu
30 Kasım için SHIB fiyat tahmini / Kaynak: CoinMarketCap

Yıl sonu fiyatına gelince, topluluk tahminleri biraz daha az düşüş gösteriyor. Topluluk, meme coin’inin 31 Aralık’ta 0,00001107 dolardan işlem görmesini bekliyor. Bu da mevcut SHIB fiyatına kıyasla %8,46’lık bir düşüş anlamına geliyor.

Shiba Inu fiyat analizi

Bu arada, Shiba Inu, gün içinde %6,14 düşüşle 0,000001209 dolardan işlem görüyor. Ancak hafta boyunca ,77 ile hala çift haneli bir kazanca sahip. Aylık bazda ise %8,92 artış kaydetti. Bununla birlikte SHIB, yılın başından bu yana, kripto sektörünün geri kalanıyla birlikte aşağı yönlü hareket etti. Bu doğrultuda 1 Ocak’ta 0,000033 dolar olan fiyatından c,36 düşüş gördü.

Shiba Inu
SHIB yılbaşından bugüne (YTD) fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Kasım ayı için SHIB fiyat tahmini ve teknik analizi

Kripto analisti Crispus Nyaga, SHIB’in Kasım görünümü için şu tahminlerini ve analizlerini paylaşıyor. Shiba Inu ve Dogecoin, haftalarca bir konsolidasyon aşamasında kaldıktan sonra hayata döndü. Geri tepmenin ana katalizörü, Kriptokoin.comdan takip ettiğiniz Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasıydı. Shiba Inu fiyatı Dogecoin’in performansı nedeniyle yükseldi. Musk, son iki yılda Dogecoin’in en aktif savunucularından biri haline geldi. Shiba Inu ve diğer meme paraları Dogecoin’e daha iyi alternatifler olmaya başladı. Bu nedenle, tarihsel olarak, ikisinin yakın bir ilişkisi var.

Alıcılar, Elon Musk’ın Dogecoin’i Twitter’ın ekosistemine dahil edeceğine inanıyor gibi. Bunu, günlük 200 milyondan fazla aktif kullanıcıya (DAU) sahip bir platform olan Twitter’da bir ödeme seçeneği yapması mümkün. Basında çıkan haberlere göre Musk, doğrulamak için insanlardan ücret almayı düşünüyor.

Ancak benim görüşüme göre tüm bu faaliyetlerin Dogecoin ve Shiba Inu üzerinde büyük bir etkisi olmayacak. Birincisi, Twitter’da kaç kişinin ödeme seçeneği olarak token kullanmayı tercih edeceği belli değil. İyi bir örnek, çok az kişinin kripto parayı kullanarak Tesla aksesuarlarını satın alması. Bu itibarla, bu ralli basitçe hype ve yanlış varsayımlara dayanıyor. Shiba Inu fiyatı da Binance’in Twitter’ın satın alımına katılımı nedeniyle yükseldi. Binance, iki şirketin ortak olabileceği anlamına gelen önemli miktarda parayla katkı yaptı.

Shiba Inu

Dört saatlik grafik, SHIB fiyatının son birkaç gündür güçlü bir yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı alım seviyesinin biraz altına hareket ederken, 25 günlük ve 50 günlük hareketli ortalamaların üzerinde kalıyor.

Kripto para, 24 Eylül’deki en yüksek nokta olan 0,0000012 dolardan kilit direnç seviyesini geçti. Aynı zamanda bir çift üst model oluşturma sürecinde gibi. Bu nedenle, boğalar çift tepe seviyesini 0,000015 dolardan hedefledikçe, SHIB muhtemelen yükselmeye devam edecek. Ancak, ardından düşüş eğilimine devam edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Kasım Tahminleri Çıktı: Shiba Inu Bu Seviyeleri Görebilir!

Category:
News