‘Efsane Dönüyor’ Söylentisi Bu Altcoin’i Uçurdu!

‘efsane-donuyor’-soylentisi-bu-altcoin’i-ucurdu!

Daha önce artık Blockchain alanında çalışmayacağını söyleyen tanınan bir geliştiricinin geri dönüşü sert rüzgarlar estirdi. İlgili altcoin projesi kısa sürede ’nin üzerinde değer kazandı.

Efsanevi geliştiricinin geri dönüşüyle bu altcoin uçtu

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, efsanevi DeFi geliştiricisi Andre Cronje bu yılın Mart ayında sektörden ayrıldığını duyurdu. Şimdi geri dönüşüyle ​​ilgili söylentiler Fantom fiyatında %’lik ralliyi tetikliyor. Söylentilerin arkasında, Cronje’nin doğrulanmış Twitter hesabındaki ve LinkedIn hesabındaki değişiklikler yer alıyor.

Fiyat hareketi, FTM’nin son yedi gün içinde % ve önceki 30 gün içinde ’nin üzerinde arttığını ralliyi ek yakıt sağlıyor. FTM, Ağustos başında 0,40 doların üzerine ulaştı. Ancak, 13 Ekim’de değerini 0.19 dolara kadar düşüren bir düzeltme yaşadı. Fantom’un TVL hacmi de habere olumlu tepki vererek son 24 saatte %3,10 arttı. Şu anda 517,22 milyon dolar civarında.

Cronje’nin söylentilere göre dönüşü

Cronje’nin dönüşüyle ​​ilgili söylentiler, geçen hafta son ayı piyasası hakkında çeşitli konuları tartışan bir yazı yayınlamasıyla başladı. DeFi geliştiricisi ayrıca daha fazla düzenleyici reform çağrısı yaptı. Blog gönderisi kripto topluluğunu ikiye ayırdı ve bazıları bunun Cronje’e ait olmadığını savundu. Ancak bugün erken saatlerde Cronje, LinkedIn biosunu Fantom Başkan Yardımcısı olarak güncelledi. Bu ay tekrar göreve başladığını ekledi.

Doğrulanmış Twitter hesabı, sektöre geri döndüğünü ima eden bir tweet de paylaştı. Sonuç olarak bunların tümü, Cronje’nin nihayet geri döndüğüne dair spekülasyonlara yol açıyor. Temmuz ayında Cronje, Twitter’da kendisi gibi görünen bir hesabın arkasında olduğunu yalanlamıştı. Şimdi silinen hesap, geliştiricinin sektöre geri dönmesi hakkında tweet attı. Bu da FTM ile ilgili tokenler için kısa bir ralliye yol açtı.

Cronje, geniş çapta efsanevi bir DeFi geliştirici olarak kabul edilmektedir. Yearn Finance, Keep3rV1, PowerPool, SushiSwap, PowerPool, CreamV2 vb. dahil birçok proje imzasını taşıyor. Daha önce, Fantom Vakfı’nın Başkanıydı ve projenin teknik danışmanı olarak görev yaptı.

Andre Cronje kimdir?

Andre Cronje, DeFi piyasasının en popüler yazılımcılarından biridir. 20 yıllık geliştirici tecrübesine sahip bir yazılım mimarıdır. 3 yıllık bilgisayar bilimi kursunu 5 ayda tamamladıktan sonra öğretim görevlisi olarak kalması istendi. Mobil güvenlik ve kriptografiye girmeden önce büyük veri ve yüksek işlem altyapısı geliştiren telekom sektörüne geçti. Son beş yılı, ısmarlama FinTech çözümleri oluşturmak ve Afrika’daki bankasız sektöre maliyet düşürücü finansal ürünler sağlamak için Blockchain teknolojisinden yararlanmakla geçti. Şu anda DeFi alanındaki en etkili insanlardan biridir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için ‘Efsane Dönüyor’ Söylentisi Bu Altcoin’i Uçurdu!

Category:
News