Bu 5 Altcoin Roketledi: Büyük Ralli Beklentisi Var!

bu-5-altcoin-roketledi:-buyuk-ralli-beklentisi-var!

Blockchain analitik platformu Santiment, geçtiğimiz hafta artan altcoin projeleri için yeni paylaşımda bulundu. Santiment verilerine göre bu altcoin’ler ralli potansiyeli sahip görünüyor. Kriptokoin.com olarak, analist öngörülerini ve Santiment verilerini sizlere aktarıyoruz.

Son zamanların gözde altcoin projesi birinci sırada

Santiment, arama eğilimleri ve sosyal hakimiyet olmak üzere iki göstergeyi kontrol ediyor. Bu göstergelere göre, Dogecoin’in (DOGE) potansiyel olarak “daha fazla büyüme adına alana” sahip olduğunu söylüyor. Arama trendlerine bakarak Santiment, çevrimiçi arama motorlarında ‘Dogecoin’ teriminin girilme sayısına dikkat çekiyor. Önde gelen meme coin’in ATH’si olan 0,732 dolara ulaştığı Mayıs 2021 seviyelerine henüz yakın olmadığını söylüyor:

Mevcut seviyeye bakıldığında, Mayıs 2021 zirvesine kıyasla hiçbir şey.

Tüm bunlarla birlikte Santiment, göstergenin okumalarının ATH’sine ulaştığında seviyelerin rahatça altında olduğunu söylüyor:

Mayıs 2021 tarihinde DOGE adına sosyal baskınlık yüzde 40’taydı. Şu anda yalnızca yüzde 14’te yer alıyor.

Ancak Santiment, önde gelen memecoin projesinin artık trend terimi olarak en üst sıralarda yer almadığını söylüyor. Bunun ise sonucunda düşüş eğilimine işaret edebileceğini belirtti.

DOGE ve ilgili aramalar, son 4 ila 5 gündür sosyal trendlerimizden ilk 5’ini elinde tutuyor. Bu da sıklıkla gelen fiyat düşüşünün bir göstergesi.

Santiment ayrıca Dogecoin’in sosyal hacmindeki artışın ve yükselen duyarlılığının düşüş eğilimine işaret edebileceğini söyledi:

Potansiyel bir zirveyi işaret eden büyük bir sosyal hacim artışının klasik bir resmi. Ayrıca duyarlılık giderek yükseliyor. Bunun sonucunda insanların DOGE ile ilgili açıklamalarında çok olumlu olduğu anlamına geliyor.

Kripto para analisti bu altcoin projelerine dikkat çekiyor

Bununla birlikte yakından takip edilen kripto analisti Altcoin Sherpa, bu altcoin projeleri için yeni bir öngörüde bulundu. Analist , Solana (SOL) için bir rallinin hazır olduğunu söylüyor. Ayrıca Litecoin (LTC) ve FTX Token (FTT) hakkındaki görüşünü güncelledi. Twitter’daki 186.200 takipçisine, Ethereum rakibinin mevcut desteğinin dört saatlik zaman diliminde yükselebileceğini aktardı. SOL’un birkaç kritik EMA’da sabit kalması durumunda yüzde 50’den fazla bir ralli görebileceğini söyledi.

Bence 4 saatlik zaman dilimi) için önemli bir seviyede. EMA’lar göz önüne alındığında bu alanın tutulduğunu gerçekten görmek isterim. Başarısız olursak bir sonraki alan 30 dolarda yer alıyor. Yine de önümüzdeki haftalarda 40 doları göreceğimiz kanaatindeyim.

Altcoin Sherpa, sonraki 24 saatte yüzde 11 artan Litecoin’i değerlendiriyor. Ralli karşısında kafasının karıştığını söylüyor. LTC’nin daha fazla yükseliş yaşadığını görmese de, potansiyel bir fiyat hedefi olarak 67 doları belirtiyor:

Bu altcoin’in neden pompalandığını bilmiyorum. Ancak bu seviyeye ulaşırlarsa, gelen seviyelere karşı dikkatli olurum. 67 dolar 200 günlük EMA’dır. Ayrıca bunun sürdürülebilir bir pompa olması pek olası değil. Bunu henüz ticari olarak düşünmeyeceğim.

Son olarak analist, kripto borsası FTX’ın yerel altcoin’i FTT’yi ele aldı. Şu andaki mevcut fiyatlardan yaklaşık yüzde 12 yükselişle, 28 dolara bir ralli öngörüyor.

Bence bu, sonunda 28 dolara gidiyor. Ancak bu mevcut bölgede satın alınmayacak. Bir süredir bu grafiğe bakmadım ama FTX’in bunu yükseltmesi mantıklı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bu 5 Altcoin Roketledi: Büyük Ralli Beklentisi Var!

Category:
News