Bu 3 Altcoin İçin Korkutan Uyarı: Asla ATH Yok!

bu-3-altcoin-icin-korkutan-uyari:-asla-ath-yok!

Ekim ayı altcoin piyasası için yeşilken, Luna Classic (LUNC) fiyatı başarısız denemelerin ardından alçalan bir direnç çizgisinin altına düşüyor. SLP fiyatı da son aylardaki satışlardan sonra yerel zirvelerini aramaya başladı. Ancak buna rağmen hiçbir geri dönüş belirtisi göstermiyor. Steem (STEEM) ise uzun vadeli azalan bir direnç çizgisi ve yatay direnç alanı reddetti. Analist Valdrin Tahiri’ye göre bu 3 altcoin bir daha ATH seviyelerini göremeyebilir.

LUNC fiyatı başarısız bir kırılmanın ardından tekrar düşüşe geçti

LUNC fiyatı 2 Ekim’den bu yana alçalan bir direnç çizgisinin (kırmızı simge) altında düşüyor. 30 Ekim’de başlangıçta başarılı olan birkaç atak yaptı. Ancak yükseliş eğilimi kısa ömürlüydü. Fiyatı iki gün sonra direnç çizginin altına düştü. Şimdi en yakın destek alanı 0,000013 dolar civarında. Analist Valdrin Tahiri, 6.9 milyarlık LUNC arzı nedeniyle fiyatın bir daha ATH seviyelerine ulaşamayacağını söylüyor.

SLP fiyatı altcoin piyasası yükselirken ayıların elindeydi

SLP fiyatı 12 Ağustos’ta 0,0057 dolara ulaştığından bu yana düşüşte. Aşağı yönlü hareket 19 Ağustos’ta yükselen bir destek çizgisinden kırılmaya neden oldu (kırmızı). SLP bundan sonra tekrar düşmeye başladı. 13 Ekim’de 0,0030 dolarla rekor bir dip fiyat gördü. Fiyatı şu anda hala bu dibi kırma riskiyle karşı karşıya. Öte yandan, 12 Ağustos’un zirvelerinin üzerine bir yükseliş, düşüş görünümü geçersiz kılacak.

SLP fiyatının düşmesinin temel nedenlerinden beri sürekli artan arzıdır. Ayrıca artan arza rağmen token takma oranı geçtiğimiz aya göre sabit kaldı. Bu nedenle ATH fiyatı 0,32 dolara yükselirse, piyasa değeri 13,6 milyar dolara yükselecek ve piyasa değerine dayalı olarak 10. sıraya yükselecek.

STEEM fiyatı kritik bir direnci aşamıyor

STEEM fiyatı Nisan 2021’den bu yana alçalan bir direnç çizgisinin altında işlem görüyor. Ek olarak, şu anda direnç görevi gören 0,25 dolarlık yatay bölgenin altına düştü. Analiste göre bu iki direnç seviyesinin kesişmesi nedeniyle STEEM fiyatının artması pek olası değildir. Bu nedenle, 0.14 dolar yatay destek alanına doğru fiyat düşüşü en olası senaryo gibi görünüyor.

Mevcut boğa koşusunun zirvesi 2018’in zirvesinden önemli ölçüde düşük olduğundan, STEEM’e olan talebin azaldığı görülüyor. Oraya ulaşmak için T5’lik bir artış gerekirken, 10.17 dolarlık rekor seviyeye ulaşmak için C00’lük bir artış gerekiyor. Sonuç olarak STEEM’in fiyatının bir taneye ulaşması pek olası görünmüyor.

Kripto para piyasası Ekim ayında kabaca 85 milyar dolar daha büyüdü. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, yatırımcılar ay boyunca en fazla Bitcoin ve Dogecoin aramaları yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bu 3 Altcoin İçin Korkutan Uyarı: Asla ATH Yok!

Category:
News