Binance CEO’su Konuştu: Bu Altcoin Yüzde 1.800 Yaptı!

binance-ceo’su-konustu:-bu-altcoin-yuzde-1.800-yapti!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Binance’in kripto paralar ve geleneksel finans dünyası arasında köprü olmak istediğini belirtti. Changpeng Zhao’nun açıklamasının ardından, borsanın yerel tokenı BNB Coin (BNB)’e yönelik bazı metrikler artış yaşadı. İşte detaylar…

Binance, geleneksel finans ve kriptoları birleştirmek istiyor

Changpeng Zhao’nun açıklamaları sonrası BNB Coin yatırımcılarının ve balinaların işlemleri Çarşamba günü neredeyse yüzde 1,800 arttı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Binance, en büyük kripto para borsasıdır. Aynı zamanda dünyanın dördüncü en büyük kripto para birimi olan BNB’yi işletiyr. Bununla birlikte, Binance’in CEO’su (CEO) şirketin bankaları satın alma niyetini belirtti. Bu nedenle şirket, yalnızca “en büyük kripto para borsası” olmakla yetinmiyor gibi duruyor. Bloomberg’in raporuna göre Binance CEO’su Chengpang Zhao (CZ) şimdi bankaları satın almayı hedefliyor.

Binance Hashflow (HFT) Duyurdu

Lizbon’daki Web Summit konferansında bir röportajda CZ, şirketin kripto para birimi ile geleneksel finans dünyası arasında köprü olmayı planladığını söyledi. CZ, Binance’in bir bankaya yatırım yapmayı veya potansiyel olarak tamamen satın almayı düşünebileceğini belirtti. Bu, şirketin Binance ile yapılan bir anlaşmanın ardından bankanın piyasa değerindeki artıştan da faydalanması için bir fırsat olacaktır. Zhao ayrıca aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bankaların bizimle çalışırken, çok fazla kullanıcı çektiğini fark ettik. Bu yüzden bazı bankaların değerlemesi katlanarak artıyor. Yani, neden onlara da yatırım yapmıyoruz, böylece öz sermayenin bir kısmını yukarı yönde yakalarız.

Binance CEO'sundan DOGE Açıklaması

Borsanın acelesi yok

Ancak Binance CEO’su, iki finansal dünyayı bir araya getirmek için başka yöntemlerden de bahsetti. CZ, yerel lisanslara ve ödeme hizmeti sağlayıcılarına sahip kişilerin de Binance’in araştırdığı potansiyel ortaklar olduğunu belirtti. Planlarında herhangi bir aciliyetten bahsetmedi. Yalnızca bu durum, Binance’in şu anda oldukça aktif görünen kullanıcı tabanını güçlendirmesi için fırsat olacaktır.

Binance Coin yatırımcılarını cezbediyor

Son iki hafta içinde fiyatlarda yüzde 21’lik bir düşüşün ardından BNB, desteği 299 dolarda test etti. Ancak uzmanlara göre Binance Coin yatırımcıları ve balinaların faaliyetleri altcoin’i fiyat düşüşünden koruyabilir. Çarşamba günü, on-chain işlemler, coin’deki işlem hacminde yüzde 1.798’lik bir artış kaydetti. Toplam işlem hacmi değeri 79 milyon dolara çıktı. Ancak bazılarına göre bu, BNB’nin 1 Kasım’daki kırmızı mumuna tepki olarak panik hareketi olabilirdi.

Ne olursa olsun, kripto paranın fiyatını yatırımcıların piyasadaki varlığını belirler. Analist Aaryamann Shrivastava’ya göre BNB, sahipleri tarafından desteklenen yükselişine devam edebilir. Bu durumda, coin, altı aydaki ilk kâr işareti olacak olan 332 dolarlık direncine yaklaşacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance CEO’su Konuştu: Bu Altcoin Yüzde 1.800 Yaptı!

Category:
News