Analistler: Binance’deki Bu 4 Altcoin Büyük Hareketlere Gebe!

analistler:-binance’deki-bu-4-altcoin-buyuk-hareketlere-gebe!

FXStreet analistleri, piyasadaki son fiyat hasretlerine göz atarak 5 altcoin sıradaki hamleleri haritalıyor. Bu yazıda, güncel Solana, Chainlink, XRP ve TRON teknik analizleri bulabilirsiniz.

Bu altcoin önümüzdeki günler için sert hareketler öneriyor

Solana fiyatı bükülme noktasında

Solana fiyatı 19 Ekim’de 29.94 ila 39.02 dolar aralığından düşüşe geçti. Ancak 2 Kasım’daki FOMC toplantısından sonra 30 doları geri aldı. 2 Nisan’dan bu yana en yüksek işlem hacmi seviyesi olan 32.48 dolar, sıradaki direnç olarak görev alacak. Analist Akash Girimath, bu engeli geçmesi durumunda boğaların 34.48 ve 39.09 dolar dirençlerine seviyelerini hedefleyeceğini söylüyor. Bu hareket toplamda “’lik yükseliş oluşturacak. Ancak yeterli bir ivme ralliyi 44,45 dolara kadar uzatır. Bu nedenle, pozisyon almadan önce 32.48 direncini aşmasını beklemek en mantıklı hamle.

Diğer yandan, 29.94 dolar desteğinin kırılması, satın alma baskısının olmadığına işaret edecek. SOL, 27.62 doların altında günlük mum çubuğu üretirse boğalar epe güçsüz kalacak. Bu gelişme, SOL boğalarını 25.76 dolarla karşı karşıya bırakıyor. Analist Akash Girimath bu senaryoda özetle şunları söylüyor:

Solana’nın 29.94 dolar dayanak noktasında satın alma baskısının yeniden canlanması, “’lik bir artışla 39.02 dolara kadar çıkabilir. Yükseliş tezinin geçersiz kılınması 27,62 doların altında gerçekleşecek ve 25,76 doların yeniden test edilmesine yol açabilir.

XRP fiyatı oyun planını hazırlıyor

XRP fiyatı 22 Eylül’den bu yana 0.448 dolar destek seviyesinin üzerinde duruyor. Altcoin daha önce bu seviyeden beş kez sıçradı. Şu anda 0.484 dolardaki yerel zirveleri hedefliyor. Ancak ayılar 0,448 doları kıramaması durumunda 0,400 dolara doğru bir düzeltme hedefleyecekler. Böyle bir durumda, sabırlı yatırımcılar bu fırsatı 0,400 dolarda biriktirmek için kullanabilirler. Buradaki satın alma baskısının yeniden canlanması, yatırımcılara U’lik bir artışla 0.609 dolara çıkma fırsatı sağlayacak.

Ayı tarafında, 0,448 doların üzerinde erken bir hareket teknik olarak bu yükseliş görünümünü mahvediyor. En kötü durum senaryosu, 0,382 dolara düşen bir XRP olacak. Çünkü burada daha düşük bir dip iyimser senaryoyu geçersiz kılıyor. Bu gelişme, alıcıların yaralarını sarabileceği 0,330 dolarlık desteğinin tekrar ziyaret ettiğini görebilir. Analist Akash Girimath, sabırlı yatırımcıların 0,400 dolara düşüşte U’lik bir artışla 0.609 dolara çıkma olasılığını ortaya koyuyor. Analizlerinin kritik teknik seviyeleri içeren dökümü şu şekilde:

Yatırımcılar, kısa vadede 0,484 dolara yükseliş bekleyebilir, ancak 0,400 dolar iyi bir birikim seviyesi olmaya devam ediyor. 0,382 doların altına yakın bir günlük mum çubuğu, Ripple için yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Chainlink fiyatı değişiyor

Chainlink fiyatı, 2 Kasım Çarşamba günü yapılan son FOMC toplantısının ardından aşağı yönlü bir sarmalda. LINK, Ekim ayının son günlerinde artarak son dakikada en yüksek seviyesi 8.32 dolara ulaştı. Toplantı, devam eden %7’lik bir düşüşe neden oldu.

Ayılar 8 günlük EMA yakınındaki bölgeyi test ederken, Chainlink şu anda 7.42 dolardan işlem görüyor. Direncin kırılması 7.12 dolara doğru %5’lik ek bir düşüşe yol açacak. 21 günlük SMA tutmazsa, yatırımcılar 7.00 dolar bölgesini kaybedebilirler. Analist Tony Montpeirous’ye göre bir sonraki olası destek 6.00 doların ortasında olacak.

Yine de, boğaların daha yüksek seviyeler için son pivot noktasını 8,00 dolarda engellemesi gerekiyor. Direnç aşılırsa, 8.40 dolara doğru ek bir ralli, mevcut piyasa değerinden ’lük bir artışla sonuçlanacak. Analist Tony Montpeirous, bu senaryoda 8 doların kritik olduğunu ve bölgeden gelen yeni alıcılarla LINK fiyatının ’lük bir artışla 8.40 dolara ulaşacağını söylüyor.

LINK fiyatının 9 doları aşması için yapması gerekenler

Bir diğer FXStreet analisti John Isige, LINK boğalarının 9 doları aşması için 100 günlük SMA desteğini korumaları gerektiğini söyledi. Chainlink fiyatı, şu anda 7,53 dolarda olan 100 günlük EMA’nın (mavi renkte) üzerinde işlem görüyor. Analist John Isige, bu bölgenin ilk hedefinin 200 günlük SMA (mor renkte) olduğunu belirtiyor.

LINK’in 9.46 dolara potansiyel tırmanışı, MACD indikatöründen gelen bir satın alma sinyali ile desteklenmektedir. Ortalama çizginin üzerinde tutulan MACD ile birleştiğinde 100 günün üzerinde bir günlük kapanış, muhtemelen Chainlink fiyat yükseliş görünümüne güvenilirlik katacak.

Öte yandan, short pozisyon ancak boğalar engeli 8,00 dolardan kıramazsa karlı olacak. 100 günlük EMA’nın altında işlem yapmak, Chainlink fiyatının sırasıyla 7,00 , 6,50 ve 6,00 dolardan daha düşük destek alanlarını tekrar ziyaret edebileceği düşüş eğiliminin tersine döndüğünü onaylayabilir.

Tron fiyatı yükselişe geçmek üzere

Tron fiyatı, sekiz saatlik grafikte düşen bir kama için %3,01’lik bir yukarı yönlü hareketi başlatmak üzere. Bu formasyon, fiyatın aşağı doğru eğimli, incelen direnç ve destek çizgileri arasında birleştiğinde oluşur. Ayrıca, olası bir trend dönüşüne veya trendin devam etmesine işaret eder. Analist John Isige, TRON’dan şimdi üst trend çizgisinin üzerine çıkmasından sonra önemli bir yükseliş hareketi bekliyor.

Yatırımcılar, MACD’nin (Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı) bir satış sinyali verdiğini akılda tutarak dikkatli hareket etmelidir. Yukarıda analiz edildiği gibi, kama modelinin üzerine çıkılmaması, destek üzerinde 0,0620 dolarda baskı oluşturabilir. Ek satışlar gelirse 0,0610 ve 0,0620 dolara doğru bir hamle yapabilir. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, TRON şu anda 0.06175 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Analistler: Binance’deki Bu 4 Altcoin Büyük Hareketlere Gebe!

Category:
News