Bitcoin Çöküşlerini Bilen Analistten Korkutan Kasım Uyarısı!

bitcoin-cokuslerini-bilen-analistten-korkutan-kasim-uyarisi!

Bu yıl gerçekleşen Bitcoin ve altcoin çöküşlerini doğru bir şekilde tahmin eden kripto para analisti Crypto Capo, yeni yorumlarını aktardı. Analist, bu sefer özellikle yeni fiyat düşüşleri hakkında uyarı yaptı. İşte detaylar…

Crypto Capo, genel kripto para piyasasında düşüş olasılığına işaret ediyor

Bu yılın kripto piyasası çöküşünü doğru bir şekilde söyleyen kripto analisti, bu ay kripto varlıklar için yeni fiyat düşüşleri konusunda uyarı yapıyor. Crypto Capo olarak bilinen trader, takipçilerine birkaç piyasa koşulunun Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer altcoinler için Kasım ayında fiyat düşüşlerine işaret ettiğini söylüyor. ABD doları endeksinin (DXY) yükselişte olduğunu belirtiyor. S&P 500’ün (SPX) dirençle karşılaştığını, her ikisi de bir kripto ayı piyasasının kilit sinyalleri olduğunu söylüyor. Ayrıca altcoinlerin son zamanlarda yapay fiyat yükselişleri yaşadığını iddia ediyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Piyasa güncellemesi. DXY yükselişte. SPX kilit dirençte ve düşüş işaretleri gösteriyor. BTC ve ETH bir tepe oluşturuyor. Çoğu altcoin’in dolandırıcılık pumpları var (bazıları hala olabilir). Kârınızı koruyun. Kasım ayında yeni düşüşler olabilir.

Capo, Bitcoin için önemli seviyeleri açıkladı

Bitcoin’e bakıldığında Capo, bu ay 14.000 dolara düşmeden önce 20.000 dolarlık destek ve direnç fiyatı seviyesinde bir dönüş öngörüyor. Düşüşün, Bitcoin’in bu ay 21.000 dolarlık yüksek bir seviyeye ulaşmasından sonra gelebileceğini söylüyor. Analist, uzun pozisyonları yakalamak için son şansın 21.000 dolar olduğunu aktarıyor. Öte yandan, ayı teyidinin olması durumunda, yani piyasada düşüş durumunda ana hedefin 14.000 dolar olduğunu aktarıyor.

Capo, daha sonra ETH’nin yaklaşık 1.600 dolardan düşerek 700 ila 800 dolar fiyat aralığına düşeceğini tahmin ediyor. Şu anda, Ethereum 1.577 dolardan el değiştiriyor. Capo’nun Shitcoin Endeksi Sürekli Vadeli İşlemler tablosuna bakıldığında, endeks yakalamanın mevcut 2.344 dolarlık endeks fiyatından yaklaşık 2.150 dolara düşebileceğini tahmin ediyor.

Kripto Paralar İçin Bu 4 Olaya Dikkat: Yeni Dalga mı Geliyor?

Analistin önceki tahminleri nelerdi?

Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz gibi Crypto Capo, geçtiğimiz yıllar boyunca bazı fiyat seviyelerini doğru tahmin etti. Bu da analistin takipçi tabanının genişlemesine neden oldu. Şu anda 573.000 Twitter takipçisi var. Analist daha önce, Bitcoin’in 22 ayın en düşük seviyesi olan 17.000 dolara dönebileceğini söylemişti. Bu tahmin, geçtiğimiz ay BTC’nin 17.000 dolarlık düşük seviyeleri görmesi ile gerçekleşti. Analist, geçtiğimiz dönemlerde özellikle fiyat düşüşlerini doğru tahmin etmişti. Capo, geçtiğimiz yıl BTC’de 50.000 dolara düşüşü öngörmüştü. Yaklaşık iki yıl önce de, 2020’de, BTC’nin fiyatında 3.500 dolarlık seviyeyi doğru bir şekilde tahmin etmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Bitcoin Çöküşlerini Bilen Analistten Korkutan Kasım Uyarısı!

Category:
News