2 Analist, Bu 11 Altcoin’e Oynuyor: 100x Yapabilir!

2-analist,-bu-11-altcoin’e-oynuyor:-100x-yapabilir!

Michaël van de Poppe, yakın tarihli bir tweet’te önümüzdeki aylar için hangi altcoin projelerini tercih edeceğini paylaştı. Ancak bir diğer analist Poppe ile tamamen farklı görüşte.

Van de Poppe, önümüzdeki aylar için 5 altcoin seçiyor

Tanınan Twitter analistlerinden Michaël van de Poppe, portföyünü hangi altcoin’lerle tamamlayacağını paylaştı. Analist, Bitcoin (BTC) yerine Ethereum’u (ETH) ve ardından bazı altcoin’leri ön plana çıkarıyor. 1 Kasım tarihli tweet’inde Poppe, altcoin portföyü için 5 kripto para birimi paylaştı:

  1. Ethereum (ETH)
  2. Chalink (LINK)
  3. Cosmos (ATOM)
  4. BNB Coin (BNB)
  5. Chiliz (CHZ)

Bir diğer Twitter analisti Poppe’yi eleştirdi, bunların yerine 6 altcoin önerdi

Poppe ayrıca, tweet’ini takipçilerine portföylerine hangi para birimlerini ekleyeceklerini sorarak sonlandırıyor. Poppe tarafından gönderilen soruya yanıt olarak CryptoMocro, bir kripto meraklısı ilginç bir cevap yayınladı. CryptoMocro, Bitcoin ve Ethereum satın alıp patronu için çalışmak yerine tüm düşük değerli tokenleri kaybetmeye veya bir boğa koşusunun sermayeye dönüşmesini beklemeye istekli olduğunu belirtti. Tweetinde şu ifadeleri kullandı:

Bu milyonlarca dolar kazanmış portföyü. Takipçileriniz için değil. BTC, ETH, ATOM, BNB satın alıp patronum için çalışmaya devam etmektense, bir sonraki rallide x100-x1000 yapma şansıyla KAS, VRA TRIAS, CHNG, XDB, RIO gibi küçük hacimli altcoinlerin hepsini kaybetmeyi tercih ederim.

Michaël van de Poppe, tarihsel verilere de göz atıyor

Özellikle, daha sonraki bir Twitter gönderisinde Poppe, toplam kripto piyasa değerinin 2019’dan bu yana aynı trendi izleyerek düşebileceğini ve ardından yükselebileceğini belirtiyor. Trende göre, toplam piyasa değerindeki küçük bir düşüşü bir yükseliş izledi. Ayrıca, yukarıda belirtilen eğilim gerçekleşirse, bir sonraki hemen-daha yüksek seviyenin 1,2 trilyon olacağını belirtiyor.

Ayrıca, yukarıda belirtilen eğilim takip edilirse BTC’nin 25.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Poppe, BTC konusunda iyimser olsa da, BTC yerine ETH’yi tercih etmesinin nedeni net değil.

Bitcoin dipte mi?

Glassnode’a göre, BTC’nin gerçekleşen fiyatı şu anda 21,105 dolar civarında. Rapora göre, bir kriptonun Dengeli Fiyatı, Gerçekleşen Fiyatı ile Aktarılan Fiyatı arasındaki farkı ifade eder. Özünde, bir kripto paranın ne kadar kazanıldığı ve ne kadar satıldığı arasındaki farkı hesaplar. BTC’nin Dengeli Fiyatı da şu anda 16.513 dolar civarında.

Glassnode ayrıca, BTC’nin fiyatının yaklaşık üç aydır bu aralıklarda dalgalandığını tespit etti. Bununla birlikte, BTC’nin 5.5 ila 10 ay arasında bu aralıklarda sürdüğü önceki ayı döngüleriyle karşılaştırıldığında, “bu, sürenin mevcut döngümüzde eksik bir bileşen olarak kalabileceğini gösteriyor” dedi. Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, BTC fiyatı 75 baz puanlık faiz artırımı ardından 20.600 dolar civarında işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için 2 Analist, Bu 11 Altcoin’e Oynuyor: 100x Yapabilir!

Category:
News