Usta Trader, Sepetine Eklediği Altcoin’leri Paylaştı: MATIC de Var!

usta-trader,-sepetine-ekledigi-altcoin’leri-paylasti:-matic-de-var!

Kripto para piyasalarından daha iyi performans gösteren projeleri sepetine ekleyen ticaret robotu son paylaşımını gerçekleştirdi. Nicel analist Moritz Seibert ve istatistikçi Moritz Heiden’in geliştirdikleri Real Vision Bot oylanan altcoin’leri listeliyor. Mevcut durumda devam eden kripto ayı piyasasının ortasında en yeni portföyü paylaşılıyor. Real Visian Bot tarafından paylaşılan son portföyde, Polygon ekosisteminin altcoin’i MATIC yer alıyor.

MATIC ve bu altcoin projeleri portföyde yer alıyor

Real Vision Bot, her yeni haftada “zihin birleşmesi” fikir birliği oluşturan algoritmik portföy değerlendirmeleri düzenler. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz gibi; Böylelikle, portföyü derlemek adına bot anketler yürütür. Bot tarafından paylaşılan en son verilerde bu altcoin’lere yer verildi. Lider altcoin Ethereum ( ETH ) güçlü bir tercihe sahip olmaya devam ediyor. Kripto para piyasasında yer alan katılımcılarının çoğunluğunun yüzde 60’tan fazla ETH olduğu belirtiliyor. Bununla birlikte, portföylerini daha fazla artırmak adına oy kullandıklarını ortaya koyuyor.

Ancak, ETH rakibi olarak bilinen SOL bu hafta ikinci sıraya yükseldi . Katılımcıların yüzde 43’ünden fazlası gelişmekte olan Layer – 1 Smart Contract platformu Solana’ya oy verdi. SOL son 24 saat içerisinde yüzde 2.59 düşüş yaşadı. Şu anda ise 33.01 dolar fiyat seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değerine göre 10. sırada yer alan kripto para birimi, düşüş yaşamaya devam ediyor.

Lider kripto Bitcoin ve bu altcoin’ler listede

Lider kripto para birimi Bitcoin ( BTC ) yüzde 37,5 ile oylamada üçüncü sırada yer aldı. Ardından, onu yüzde 28,57 oylama ile ETH Layer – 2 çözümü sunan Polygon ( MATIC ) takip etti. Son olarak, ölçeklendirmek ve birbirleriyle iletişim kurmak adına tasarlanmış bir blockchain ekosistemi Cosmos yer alıyor. Belirtilenlere göre, ATOM’un yüzde 26,19’luk bir oylaması bulunuyor.

Real Vision Bot, nicel analist Moritz Seibert ve istatistikçi Moritz Heiden tarafından ortak çalışmalar sonucunda oluştu. Real Vision kurucusu ve makro gurusu Raoul Pal, botun tarihi performansı hakkında “şaşırtıcı” yorumunu yapıyor. Eski Goldman Sachs yöneticisi olan Raoul Pal, botun yalnızca kripto para birimlerinden anketler sağladığını belirtti. Ayrıca, anketlerde piyasadaki en iyi 20 kripto paranın toplamından yüzde 20’den fazla daha iyi performans gösterdiğini söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Usta Trader, Sepetine Eklediği Altcoin’leri Paylaştı: MATIC de Var!

Category:
News