Öngörüleri Çıkabilen 3 Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayabilir!

ongoruleri-cikabilen-3-analist:-bu-2-altcoin-firlayabilir!

İsabetli tahminleriyle bilinen 3 kripto para analisti, 2 önemli altcoin için tahminlerini güncelliyor. Twitter analistleri Kaleo ve Smart Contracter, Dogecoin rallisinin henüz bitmediğini söylüyor.

Ünlü kripto balinası, Dogecoin rallisinin henüz bitmediğini söylüyor

Dogecoin, son yedi gün içinde 5’lik kazancıyla altcoin piyasasına öncülük ediyor. İlk olarak Elon Musk’ın Twitter’ı başarılı bir şekilde satın alması üzerine hareket etmeye başladı. Daha sonra bir noktada 0’yi aşan rallisiyle 0.1572 dolara kadar yükseldi.

Kısa sürede elde ettiği büyük kazanımlara rağmen, Kaleo olarak bilinen bir kripto para balinası, muhtemelen daha fazlasının geleceğini söylüyor. Yakından takip edilen analist, biraz sabırla yatırımcıların DOGE için başka bir büyük ralli daha görebileceğini söylüyor.

Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayabilir

“DOGE bana hala oldukça yükseliş eğilimi gösteriyor”

Popüler analiste göre DOGE, altcoin piyasasını başka bir “altcoin sezonuna” hazırlıyor. Kaleo, büyük güç gösterdiğini söylediği Bitcoin çiftinde (DOGE/BTC) Dogecoin için bir grafik paylaşıyor. Analiste göre Dogecoin bu grafikte “hala oldukça yükseliş eğilimi gösteriyor”.

Altcoin kahini Smart Contracter da Dogecoin’i yakından izliyor

Smart Contracter’ın geçmiş isabetli tahminlerine bu makaleden ulaşabilirsiniz. Kendisi de tıpkı Kaleo gibi DOGE/BTC grafiğini yakından izliyor. Analist, bunun “çılgın bir yükseliş” göründüğünü düşünüyor:

En azından önümüzdeki birkaç ay boyunca BTC’min geri kalanını DOGE’ye koymayı düşünüyorum. Bu DOGE/BTC grafiği uzun zamandır gördüğüm en çılgın yükseliş hareketi. Neredeyse hiç kimsenin bahsetmediği neredeyse bir yıl süren ters baş ve omuz kırılması.

Kıdemli Bloomerg analisti, bu altcoin için ek ralliler görüyor

Bloomberg’in kıdemli analistlerinden Mike McGlone, çeşitli katalizörler nedeniyle Ethereum (ETH) için ek ralliler öngörüyor. Analistin başarılı tahminlerine bu makaleden ulaşabilirsiniz. McGlone, güncel analizlerinde, Ethereum’un değerini, stablecoin’lerin çalışması için ağına güvendiği gerçeğiyle destekleyebileceğini söylüyor:

Ethereum temelde dünyaya Netflix’in Blockbuster’a yaptığını yapıyor. Fintech ve bunun gibi şeylerde devrim yaratıyor. Ethereum ile ilgili en önemli şey, doların tokenize edilmiş versiyonları olan dünyadaki en çok işlem gören kriptoları mümkün kılıyor olmasıdır. Temel olarak, dolar en çok işlem gören kriptodur. Birlikte Ethereum ve Bitcoin’den daha fazla işlem yapar. Bunun nedeni, Ethereum tabanlı kripto paralardır.

Analist, ETH’nin azalan arz ve artan taleple beslenen Bitcoin karşısında yükselmeye başlamasını beklediğini söylüyor. McGlone’a göre, uygun bir arz talep oranı, ETH için fiyatın “yükselmesi gerektiği” anlamına geliyor. Yakın tarihli röportajda kıtlığın fiyat üzerine etkisi hakkında şunları kaydetti:

Ethereum’ın hala Bitcoin’den daha iyi performans gösteren bu eğilimi bozulmadan kalıyor. Bu yüzden 1.000 dolar civarında destek, yaklaşık 2.000 dolar civarında direnç etrafında geziniyor. Ancak bu yıl yaptığı şey biraz devrim niteliğindeydi. Enerji krizinin ortasında PoS’a geçti…Ayrıca arz açıkça düşüyor. Bu yüzden ben buna, bu eğilimlerde bir şey değişmedikçe, fiyatın zamanla artması gerektiği gibi bakıyorum… Geri dönmeli ve Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye devam etmeli.

Kriptotokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, Ethereum şu anda 1,571.15 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Öngörüleri Çıkabilen 3 Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayabilir!

Category:
News