Binance Duyurdu: Bu 12 Altcoin İçin Önemli Haberler Var!

binance-duyurdu:-bu-12-altcoin-icin-onemli-haberler-var!

Günlük işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni duyurular yaptı. Borsanın duyuruları, 12 altcoin’i kapsamakta. İşte detaylar…

Binance, bazı işlem çiftlerinde tick boyutlarını düzenliyor

Binance, öncelikle bazı kripto para işlem çiftlerinde tick boyutunda düzenlemeye gideceğini açıkladı. Piyasa likiditesini artırmak ve ticaret deneyimini iyileştirmek için bu düzenlemeyi yaptığını belirtti. 8 Kasım 2022, TSİ 10’a kadar aşağıdaki listede yer alan spot ticaret çiftlerinin tick boyutları, yani birim fiyattaki minimum değişiklikleri ayarlanacak.  Tick boyutu değişen çiftler arasında Türk Lirası (TRY) da bulunmakta. Listede görüleceği üzere AUDIO/TRY, BUSD/TRY ve USDT/TRY çiftlerinde tick boyutları güncellenecek.

Borsa, OSMO’yu Loans hizmetine ekliyor

Diğer yandan borsa, OSMO’yu Binance Loans platformuna yeni bir ödünç alınabilir varlık ve teminat varlığı olarak ekledi.  Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Binance Kredileri, desteklenen kripto varlıkları, faiz oranları, teminat varlıkları ve piyasa koşullarına ve dahili risk yönetimine dayalı olarak maksimum ödünç verilebilir limitler için çok çeşitli seçenekler sunar. Bilindiği gibi Osmosis, Binance’in Innovation Zone alanına yapılan en son eklemelerden biri idi.

Borsa, 28 Ekim tarihinde yaptığı açıklamada OSMO’yu Innovation Zone’da listeleyeceğini duyurmuştu. Bu gelişmenin ardından coin 1.30 dolardan 1.75 dolara kadar çıkmayı başardı. Cosmos ekosisteminde önemli bir yere sahip olan projenin coin’i, şu anda 1.50 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Koşup Bu Altcoin Projesinden Alıcam

14. APENFT airdrop’u tamamlandı

Son olarak borsa, APENFT (NFT) airdrop’unun 14. turunu tamamladığını açıkladı.  Bilindiği gibi, söz konusu airdrop, TRON (TRX), BitTorrent Old (BTTOLD), BitTorrent (BTTC), Just (JST) ve WINkLink (WIN) sahipleri için geçerli. Kullanıcılar, işlem geçmişi segmentindeki “dağıtım” sayfasında bu coin’leri alıp almadığını görebilir.  NFT airdrop’unu almaya hak kazanmak için, kullanıcılar, anlık görüntünün alındığı sırada belirli varlıklara sahip olmak zorunda.  Her token için minimum cüzdanda tutulması gereken miktarları aşağıda görebilirsiniz:

  • 100 TRX
  • 2.000 BTTOLD
  • 2.000.000 BTCC
  • 100 JST
  • 15.000 WIN
Kurumsal Yatırımcılar Bu 3 Altcoin Projesini Satıyor

APENFT (NFT) airdrop’unun 14. turunun anlık görüntüsü 42.293.803 TRON blok yüksekliğinde alındı. Bu da 7 Ekim 2022’ye denk geliyor.    Peki, TRON’un APENFT ile alakası ne? BitTorrent Dosya Sistemi’nin (BTFS) desteğiyle APENFT, TRON ağının temel teknolojisi tarafından desteklenmekte. APENFT de diğer önde gelen projeler gibi sanat eserlerini NFT’lere dönüştürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Yazının devamı için Binance Duyurdu: Bu 12 Altcoin İçin Önemli Haberler Var!

Category:
News